Program för Masters SM 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 3
|
Tävling |
Masters SM 2015 |
|
Utskriftsdatum |
15 maj 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
14:28 |
|
|
Arrangör |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
20 mars 2015 |
|
|
|
|
Gren 3, 800m Frisim Damer |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Grupp |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
836 |
1 |
Monika Grel |
1976 |
35-39 |
SK NEPTUN |
|
25m |
16:00.00 |
838 |
2 |
Carina Ljung |
1957 |
55-59 |
SK NEPTUN |
|
25m |
15:30.47 |
369 |
3 |
Linn Sidén |
1969 |
45-49 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
14:00.00 |
676 |
4 |
Lotta Örne |
1959 |
55-59 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
13:47.12 |
841 |
5 |
Margareth Timossi |
1966 |
45-49 |
SK NEPTUN |
|
25m |
13:27.15 |
672 |
6 |
Helén Johansson |
1968 |
45-49 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
13:43.12 |
246 |
7 |
Mathilda Johansson |
1980 |
35-39 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
14:00.00 |
330 |
8 |
Susanne Norvell |
1970 |
45-49 |
SUNDSVALL |
|
25m |
15:00.00 |
823 |
9 |
Kristina Fundberg |
1969 |
45-49 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
16:00.00 |
577 |
10 |
Barbro Grufman |
1948 |
65-69 |
HELLAS SK |
|
25m |
16:35.78 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Grupp |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
572 |
1 |
Karin Eriksson |
1968 |
45-49 |
HELLAS SK |
|
25m |
13:20.00 |
757 |
2 |
Alejandra Ganem Cuenca |
1983 |
30-34 |
SKURU IK |
|
25m |
13:04.28 |
49 |
3 |
Monika Larsson |
1968 |
45-49 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
12:26.47 |
64 |
4 |
Margareta Rainer |
1949 |
65-69 |
GÄVLE SS |
|
50m |
12:10.00 |
762 |
5 |
Martina Löfstrand |
1976 |
35-39 |
SKURU IK |
|
25m |
12:05.29 |
839 |
6 |
Helena Bockner |
1968 |
45-49 |
SK NEPTUN |
|
25m |
12:05.37 |
364 |
7 |
Helena Hillerström |
1980 |
35-39 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
12:25.89 |
614 |
8 |
Margot Jacobs |
1964 |
50-54 |
SPIF SF |
|
25m |
12:35.00 |
249 |
9 |
Rose Phillips |
1960 |
55-59 |
NORRTÄLJE |
|
50m |
13:07.49 |
486 |
10 |
Maria Holmén |
1970 |
45-49 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
13:25.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Grupp |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
767 |
1 |
Helena Sivertsson |
1977 |
35-39 |
SKURU IK |
|
25m |
11:45.00 |
425 |
2 |
Lena Brunnberg |
1965 |
50-54 |
UPSALA S |
|
25m |
11:15.49 |
599 |
3 |
Birgitta Appelfeldt Thylwe |
1957 |
55-59 |
UPPSA_MAST |
|
25m |
11:13.21 |
328 |
4 |
Anne Mannela |
1963 |
50-54 |
SUNDSVALL |
|
25m |
10:56.76 |
727 |
5 |
Sara Huslid |
1995 |
20-24 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
10:50.33 |
117 |
6 |
Karin Elmberg |
1965 |
50-54 |
KSLS |
|
50m |
10:55.46 |
837 |
7 |
Sara Wahlberg |
1988 |
25-29 |
SK NEPTUN |
|
25m |
11:00.00 |
260 |
8 |
Sandra Franzén |
1989 |
25-29 |
NYKÖPING |
|
25m |
11:15.32 |
417 |
9 |
Ingrid Lindelöw-Berntson |
1964 |
50-54 |
UMEÅ SS |
|
25m |
11:30.23 |
4 |
10 |
Jenny Nilsson |
1987 |
25-29 |
ALINGSÅS |
|
25m |
11:45.82 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Grupp |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
683 |
1 |
Jenny Svensson |
1991 |
20-24 |
SS04 |
|
25m |
10:39.25 |
415 |
2 |
Camilla Johansson Sponseller |
1974 |
40-44 |
UMEÅ SS |
|
50m |
10:31.94 |
351 |
3 |
Ulrika Thuné |
1972 |
40-44 |
SK SYDSIM |
|
50m |
10:17.60 |
251 |
4 |
Johanna Zetterström |
1978 |
35-39 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
10:04.70 |
223 |
5 |
Laura Lajunen |
1992 |
20-24 |
SK NEPTUN |
|
25m |
8:36.95 |
522 |
6 |
Sarah Gustafsson |
1990 |
25-29 |
Ö-VIKS ASS |
|
25m |
9:37.21 |
717 |
7 |
Sofi Cyréus |
1971 |
40-44 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
10:10.81 |
842 |
8 |
Erika Edstedt |
1966 |
45-49 |
SK NEPTUN |
|
25m |
10:24.03 |
40 |
9 |
Ida Bertsdotter |
1984 |
30-34 |
SS DELFIN |
|
25m |
10:39.19 |
334 |
10 |
Eva Svensson |
1964 |
50-54 |
SUNDSVALL |
|
25m |
10:41.90 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
15 maj 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
14:28 |
|