Program for Kronborg Open Kort 2015
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Seedede heat Løb 3
|
Stævne navn |
Kronborg Open Kort 2015 |
|
Udskriftsdato |
22 februar 2015 |
|
|
Stævne by |
Helsingør |
|
Udskriftstidspunkt |
12:31 |
|
|
Arrangør |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
22 februar 2015 |
|
|
|
|
Løb 3, 25m Brystsvømning Damer |
Finaler (7) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
501 |
2 |
Kristine G. Skjærbæk |
2004 |
0442AO |
HELSINGØR |
|
25m |
|
226 |
3 |
Rosalie Viola Ryding |
2005 |
0552AB |
BIRKERØD |
|
25m |
|
518 |
4 |
Johanne Weber |
2005 |
0574AH |
HELSINGØR |
|
25m |
|
101 |
5 |
Johanne Brown Marloth |
2003 |
0396AJ |
VÆRLØSE |
|
25m |
|
467 |
6 |
Amalie Kolstrup-Timm |
2003 |
0314AK |
HELSINGØR |
|
25m |
|
232 |
7 |
Caroline Bach Mindested |
2005 |
0592AF |
ALLERØD |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
186 |
1 |
Agnete Boelt |
2006 |
0652AD |
ALLERØD |
|
25m |
|
485 |
2 |
Lea Bach Nielsen |
2003 |
0316AV |
HELSINGØR |
|
25m |
|
223 |
3 |
Catrine Porsdal |
2005 |
0536AA |
BIRKERØD |
|
25m |
|
197 |
4 |
Laura Lind-Christensen |
2006 |
0636AC |
ALLERØD |
|
25m |
46.50 |
184 |
5 |
Mathilde Friis Autzen |
2005 |
0514AG |
ALLERØD |
|
25m |
|
215 |
6 |
Nikoline R. Amstrup |
2005 |
0594AE |
BIRKERØD |
|
25m |
|
442 |
7 |
Emma Clausen |
2003 |
0374AW |
HELSINGØR |
|
25m |
|
203 |
8 |
Caroline Rask |
2005 |
|
ALLERØD |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
275 |
1 |
Leandra Marie Volkmann |
2003 |
|
NEUKÖLLN |
|
25m |
34.66 |
340 |
2 |
Amalie Harplod Hansen |
2001 |
0104BC |
SØLLERØD |
|
25m |
27.00 |
143 |
3 |
Camilla Kaavé |
2003 |
0362AM |
HØRSHOLM |
|
25m |
25.24 |
338 |
4 |
Sophie Gjelstrup |
2002 |
0244AQ |
SØLLERØD |
|
25m |
24.00 |
124 |
5 |
Martha Hjuler Britze |
2004 |
0488AC |
HØRSHOLM |
|
25m |
24.89 |
218 |
6 |
Julie Kolind Haunsø |
2005 |
0568AG |
BIRKERØD |
|
25m |
26.23 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
204 |
8 |
Cecilie Rud |
2006 |
0694AC |
ALLERØD |
|
25m |
44.70 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
142 |
1 |
Nicoline Hjort Kaas |
2003 |
0372AM |
HØRSHOLM |
|
25m |
23.45 |
132 |
2 |
Elena Westmark Holm |
2003 |
0336AD |
HØRSHOLM |
|
25m |
22.21 |
268 |
3 |
Liza Schöder |
2003 |
|
NEUKÖLLN |
|
25m |
20.00 |
138 |
4 |
Mathilde Vangkilde Jensen |
2002 |
0208AR |
HØRSHOLM |
|
25m |
19.67 |
247 |
5 |
Helena-Maryse Hornig |
2003 |
|
NEUKÖLLN |
|
25m |
20.00 |
157 |
6 |
Astrid Thimmer |
2003 |
0302AQ |
HØRSHOLM |
|
25m |
21.70 |
136 |
7 |
Caroline Salskov Jensen |
2005 |
0526AB |
HØRSHOLM |
|
25m |
22.70 |
343 |
8 |
Mathilde Kehlet |
2003 |
0346AO |
SØLLERØD |
|
25m |
24.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
155 |
1 |
Caroline Schwenger |
2000 |
0098AM |
HØRSHOLM |
|
25m |
19.36 |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
123 |
3 |
Frederikke Arentoft |
2000 |
0052AS |
HØRSHOLM |
|
25m |
18.88 |
78 |
4 |
Kitty Thai |
1998 |
BG0698 |
KSLS |
|
25m |
18.00 |
432 |
5 |
Pernille Agerlin |
1997 |
9786AF |
HELSINGØR |
|
25m |
18.29 |
353 |
6 |
Sif Bjørk Pedersen |
2000 |
0052AV |
SØLLERØD |
|
25m |
19.00 |
151 |
7 |
Alba Cecilie Runge |
2000 |
0086BC |
HØRSHOLM |
|
25m |
19.28 |
360 |
8 |
Martha Vitus Tversted |
2002 |
0202AE |
SØLLERØD |
|
25m |
19.50 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
267 |
1 |
Nina Schlichting |
2003 |
|
NEUKÖLLN |
|
25m |
17.90 |
135 |
2 |
Marina Nissen Jakobsen |
2000 |
0022AI |
HØRSHOLM |
|
25m |
17.54 |
245 |
3 |
Saskia Henning |
1999 |
|
NEUKÖLLN |
|
25m |
17.00 |
478 |
4 |
Elisabeth Lyngfeldt |
1999 |
9968AG |
HELSINGØR |
|
25m |
16.81 |
260 |
5 |
Josi Platalla |
2002 |
|
NEUKÖLLN |
|
25m |
16.90 |
444 |
6 |
Helena Højsted Eriksen |
2000 |
0004AM |
HELSINGØR |
|
25m |
17.29 |
154 |
7 |
Stinna Schnabl |
1999 |
9934AN |
HØRSHOLM |
|
25m |
17.69 |
137 |
8 |
Cecilie Salskov Jensen |
2000 |
0012AQ |
HØRSHOLM |
|
25m |
17.99 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
345 |
1 |
Josephine Kruse |
2002 |
0242AQ |
SØLLERØD |
|
25m |
16.50 |
336 |
2 |
Emma la Cour |
1999 |
9932AQ |
SØLLERØD |
|
25m |
16.40 |
276 |
3 |
Olivia Wrobel |
1998 |
|
NEUKÖLLN |
|
25m |
15.90 |
248 |
4 |
Margarethe Hummel |
1997 |
|
NEUKÖLLN |
|
25m |
15.00 |
262 |
5 |
Jeanine Roggenbuck |
1996 |
|
NEUKÖLLN |
|
25m |
15.40 |
236 |
6 |
Charlotte Blanke |
2002 |
|
NEUKÖLLN |
|
25m |
16.00 |
75 |
7 |
Hanna Nilsson |
1996 |
AJ2696 |
KSLS |
|
25m |
16.45 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.18.22 |
Udskriftsdato |
22 februar 2015 |
Licens til Helsingør Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
12:31 |
|