Ohjelma Super Challengen Pieksämäki
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Päivä
# | Laji | Vaihe | Yhteistyökumppani | Osallistujaluettelo | Erälista |
---|---|---|---|---|---|
1 | 50m Vapaauinti Naiset | Suorafinaali | PIEKSÄMÄEN I APTEEKKI | Osallistujaluettelo | Erälista |
101 | 50m Vapaauin N erityisuin | Suorafinaali | Erälista | ||
2 | 50m Vapaauinti Miehet | Suorafinaali | KULTASEPPÄ KIRSI PELKONEN | Osallistujaluettelo | Erälista |
102 | 50m Vapaauin M erityisuin | Suorafinaali | YKSITYISHENKILÖ | Osallistujaluettelo | Erälista |
3 | 200m Sekauinti Naiset | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista | |
4 | 200m Sekauinti Miehet | Suorafinaali | URHEILU TENHUNEN | Osallistujaluettelo | Erälista |
5 | 50m Selkäuinti Naiset | Suorafinaali | JT-TUOTE | Osallistujaluettelo | Erälista |
6 | 50m Selkäuinti Miehet | Suorafinaali | MAANSIIRTO JA KAIVANTO OY | Osallistujaluettelo | Erälista |
7 | 50m Perhosuinti Naiset | Suorafinaali | FYSIOCENTER | Osallistujaluettelo | Erälista |
8 | 50m Perhosuinti Miehet | Suorafinaali | SANAVAKKA | Osallistujaluettelo | Erälista |
9 | 100m Rintauinti Naiset | Suorafinaali | KOPIOKERTTU | Osallistujaluettelo | Erälista |
109 | 100m Rintauin N erityisui | Suorafinaali | Erälista | ||
10 | 100m Rintauinti Miehet | Suorafinaali | JMA-TRANS OY | Osallistujaluettelo | Erälista |
110 | 100m Rintauin M erityisui | Suorafinaali | Osallistujaluettelo | Erälista | |
11 | 50m Vu N, T-13 välierä | Suorafinaali | EKIN MUOVI OY | Erälista | |
12 | 50m Vu M, P-14 välierä | Suorafinaali | RST LAPIT OY | Erälista | |
13 | 50m Vu N, T-13 Semifinaal | Suorafinaali | PIEKSÄMÄEN SEUD. PAIKALLI | Erälista | |
14 | 50m Vu M, P-14 Semifinaal | Suorafinaali | RAK. JA REM PALV LEHKOSET | Erälista | |
15 | 200m Vapaauinti Naiset | Suorafinaali | ESEDU | Osallistujaluettelo | Erälista |
16 | 200m Vapaauinti Miehet | Suorafinaali | KESTOOLS OY | Osallistujaluettelo | Erälista |
17 | 100m Perhosuinti Naiset | Suorafinaali | JÄPPILÄN VPK | Osallistujaluettelo | Erälista |
18 | 100m Perhosuinti Miehet | Suorafinaali | TH SERMEC | Osallistujaluettelo | Erälista |
19 | 50m Rintauinti Naiset | Suorafinaali | AUTOKARI OY | Osallistujaluettelo | Erälista |
20 | 50m Rintauinti Miehet | Suorafinaali | TYÖKALUPALVELU OY | Osallistujaluettelo | Erälista |
21 | 100m Vapaauinti Naiset | Suorafinaali | MOILANEN OY | Osallistujaluettelo | Erälista |
22 | 100m Vapaauinti Miehet | Suorafinaali | KST AUTO | Osallistujaluettelo | Erälista |
23 | 50m Vu N, T-13 FINAALI | Suorafinaali | LIPA-BETONI OY | Erälista | |
24 | 50m Vu M, P-14 FINAALI | Suorafinaali | SANDVIK COROMANT | Erälista | |
25 | 4X50m Vapaauinti Naiset | Suorafinaali | ESEDU | Osallistujaluettelo | Erälista |
26 | 4X50m Vapaauinti Miehet | Suorafinaali | RINTA - JOUPIN AUTOLIIKE | Osallistujaluettelo | Erälista |