Program for UGP 1 Eslöv
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 7, 200m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 34 | Bivesand Filip | 1997 | MKK | AH6597 | 25 m | 1:57.81 | |
2 | 41 | Tran Philip | 1999 | MKK | AC8999 | 25 m | 2:02.03 | |
3 | 237 | Skarin Oskar | 1999 | SK TRITON | AD0999 | 25 m | 2:03.03 | |
4 | 62 | Larsson Isak | 2000 | SJÖBO SS | AF4900 | 25 m | 2:03.04 | |
5 | 192 | Lloyd Axel | 1999 | TS | AE4599 | 25 m | 2:04.08 | |
6 | 230 | Nolén Nicolas | 2000 | SK TRITON | AG4500 | 25 m | 2:05.25 | |
7 | 214 | Ericsson Rasmus | 1998 | SK TRITON | AB4198 | 25 m | 2:06.37 | |
8 | 202 | Rydqvist Mattias | 2000 | TS | AB7500 | 25 m | 2:07.41 | |
9 | 279 | Cvijic Teodor | 1999 | SK SYDSIM | AS0199 | 25 m | 2:07.88 | |
10 | 252 | Aminoff Andreas | 2000 | SK HAJEN | AB7900 | 25 m | 2:09.55 | |
11 | 140 | Gunnarsson Lukas | 1998 | SK LÖDDE | AK8398 | 25 m | 2:09.56 | |
12 | 251 | Henriksson Marcus | 1997 | SK HAJEN | AQ1797 | 25 m | 2:09.70 | |
13 | 267 | Andrén Erik | 1998 | ESLÖVS SS | AJ0798 | 25 m | 2:11.15 | |
14 | 98 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | AE9501 | 25 m | 2:13.33 | |
15 | 289 | Hiltonsson Jonathan | 2000 | SK SYDSIM | AH1300 | 25 m | 2:13.95 | |
16 | 47 | Hinderup Filip | 2001 | MKK | AH5101 | 25 m | 2:15.12 | |
17 | 266 | Andrén Axel | 2001 | ESLÖVS SS | AD6301 | 25 m | 2:15.54 | |
18 | 1 | Stenberg Philip | 2001 | MKK | ab9101 | 25 m | 2:16.26 | |
19 | 33 | Kutlesovski Filip | 2000 | MKK | AP0100 | 25 m | 2:16.92 | |
20 | 287 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | AC0702 | 25 m | 2:17.70 | |
21 | 39 | Arvidsson Anton Andersson | 1999 | MKK | AC0999 | 25 m | 2:18.03 | |
22 | 242 | Wetterborg Felix | 2001 | SK TRITON | AC6101 | 25 m | 2:18.85 | |
23 | 30 | Ringdahl Adam | 1998 | MKK | AR7198 | 50 m | 2:19.00 | |
24 | 286 | Halilovic Eddie | 1999 | SK SYDSIM | AQ8399 | 25 m | 2:20.65 | |
25 | 270 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | AH6502 | 25 m | 2:21.39 | |
26 | 208 | Klinteberg Erik af | 2000 | SK TRITON | AB2700 | 25 m | 2:24.07 | |
27 | 59 | Börjesson Jakob | 2001 | SJÖBO SS | AG9901 | 25 m | 2:24.21 | |
28 | 161 | Dellhede Christoffer | 2001 | SS IDEN | AD0501 | 25 m | 2:24.79 | |
29 | 23 | Persson Elias | 2002 | MKK | AI7902 | 25 m | 2:24.86 | |
30 | 24 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | AI5902 | 25 m | 2:24.92 | |
31 | 275 | Boos Erik | 1999 | SK SYDSIM | AD1399 | 25 m | 2:25.31 | |
32 | 73 | Lundgren Sebastian | 1999 | ÖSTERLEN | AH8199 | 25 m | 2:25.48 | |
33 | 268 | Jönsson Anton | 2001 | ESLÖVS SS | AL4501 | 25 m | 2:26.27 | |
34 | 32 | Hagerström Tim | 1999 | MKK | AH8799 | 25 m | 2:26.46 | |
35 | 35 | Nyhlén Albert | 2000 | MKK | AS4100 | 25 m | 2:26.74 | |
36 | 29 | Scott Arvid | 2001 | MKK | AO0901 | 25 m | 2:27.32 | |
37 | 106 | Stoltz Erik | 1998 | YSTADS SS | AV8598 | 25 m | 2:27.39 | |
38 | 27 | Wiktor Samuel | 2001 | MKK | AJ5301 | 25 m | 2:27.93 | |
39 | 26 | Falk David | 2003 | MKK | AD3103 | 25 m | 2:28.01 | |
40 | 104 | Nilsson Herman | 2002 | YSTADS SS | AI1502 | 25 m | 2:29.61 | |
41 | 281 | Emmanouilidis Georg | 2000 | SK SYDSIM | AG2100 | 25 m | 2:29.62 | |
42 | 31 | Falk Robin | 2001 | MKK | AJ9101 | 25 m | 2:29.65 | |
43 | 130 | Wergeland Nils | 2002 | SK LÖDDE | AE4902 | 25 m | 2:30.36 | |
44 | 132 | Larsson Elliot | 2000 | SK LÖDDE | AF3300 | 25 m | 2:30.38 | |
45 | 66 | Persson Alfred | 2000 | SJÖBO SS | AG4900 | 50 m | 2:32.09 | |
46 | 273 | Kasapov Alexis Julian | 1999 | SK SYDSIM | AQ4399 | 25 m | 2:32.26 | |
47 | 300 | Sihlén Melvin | 2000 | SK SYDSIM | AV8100 | 25 m | 2:32.50 | |
48 | 233 | Palmqvist Oscar | 2000 | SK TRITON | AF9300 | 25 m | 2:33.01 | |
49 | 38 | Patzer Lukas | 2002 | MKK | AG5902 | 25 m | 2:33.42 | |
50 | 25 | Beckman Bo | 2002 | MKK | AI4902 | 25 m | 2:33.52 | |
51 | 96 | Jansson Anton | 2002 | YSTADS SS | AC4702 | 25 m | 2:36.18 | |
52 | 191 | Lindkvist Daniel | 2000 | TS | AO2900 | 25 m | 2:37.23 | |
53 | 43 | Schildt Samuel | 2000 | MKK | AP3100 | 25 m | 2:38.37 | |
54 | 186 | Klittbo Oscar | 2002 | TS | AA2702 | 25 m | 2:39.20 | |
55 | 136 | Paulsson Isak | 2002 | SK LÖDDE | AG1502 | 25 m | 2:39.40 | |
56 | 28 | Englund Gustav | 2001 | MKK | AO6701 | 25 m | 2:40.86 | |
57 | 135 | Miderbäck Lukas | 2003 | SK LÖDDE | AC5903 | 25 m | 2:41.02 | |
58 | 45 | Lindberg Cesar | 2002 | MKK | 25 m | 2:41.27 | ||
59 | 37 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | AE7901 | 25 m | 2:42.69 | |
60 | 298 | Rosenkvist Felix | 2004 | SK SYDSIM | AD0704 | 25 m | 2:43.02 | |
61 | 284 | Fröjd Jonathan | 2004 | SK SYDSIM | AC8704 | 25 m | 2:43.20 | |
62 | 278 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | AJ7901 | 25 m | 2:43.48 | |
63 | 229 | Nilsson Fredrik | 2002 | SK TRITON | AA8302 | 25 m | 2:43.52 | |
64 | 176 | Rosberg Alfred | 2003 | SJÖBO SS | AJ4103 | 25 m | 2:43.90 | |
65 | 299 | Seanderdahl Jonathan | 2002 | SK SYDSIM | AJ0702 | 25 m | 2:44.97 | |
66 | 44 | Ghidini Simon | 2001 | MKK | AR9701 | 25 m | 2:52.28 | |
67 | 173 | Strömsten Isak | 2002 | SJÖBO SS | AI3302 | 50 m | 2:56.35 | |
68 | 228 | Mickelsson Sebastian | 2001 | SK TRITON | AM0501 | 25 m | 2:58.48 | |
69 | 261 | Saurow Ludwig | 2004 | ESLÖVS SS | AC9704 | 25 m | 2:58.95 | |
70 | 262 | Strandqvist Oskar | 2004 | ESLÖVS SS | AG0304 | 25 m | 3:10.34 | |
71 | 170 | Andersson Viktor | 2002 | SJÖBO SS | AQ7902 | 50 m | 3:11.60 | |
72 | 194 | Olsson Erik | 2002 | TS | AF9502 | 25 m | 3:13.51 | |
73 | 48 | Petrovic David | 2000 | MKK | AV9500 | 25 m | ||
74 | 57 | Skog Jonathan | 2000 | KLIPPAN | AB0900 | 25 m | ||
75 | 105 | Stoltz Hugo | 2004 | YSTADS SS | AF4904 | 25 m | ||
76 | 193 | Nillund Seth | 2005 | TS | AA7705 | 25 m | ||
77 | 199 | Ringström Max | 2004 | TS | AA8304 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 23 januari 2015 |
Licensierad till: Eslövs Simsällskap | Utskriftstid | 17:36 |