Program for UGP 1 Eslöv
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 6, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 20 | Tran Cassandra | 1997 | MKK | AN5697 | 25 m | 1:04.42 | |
2 | 187 | Lareva Davilda | 2000 | TS | AE4400 | 25 m | 1:06.07 | |
3 | 212 | Borg Ida | 1997 | SK TRITON | AB8897 | 25 m | 1:07.24 | |
4 | 12 | Thalin Jenny | 1997 | MKK | BC8697 | 25 m | 1:07.86 | |
5 | 63 | Larsson Minna | 2002 | SJÖBO SS | AB3802 | 25 m | 1:09.19 | |
6 | 203 | Sering Isabelle | 2002 | TS | AI2602 | 25 m | 1:09.28 | |
7 | 11 | Liljegren Hanna | 1998 | MKK | AM7898 | 25 m | 1:09.66 | |
8 | 123 | Persson Emma | 1999 | SK LÖDDE | AM7299 | 25 m | 1:10.61 | |
9 | 282 | Flodfält Vilma | 1999 | SK SYDSIM | AF9499 | 25 m | 1:11.16 | |
10 | 285 | Grewell My | 1998 | SK SYDSIM | BE2698 | 25 m | 1:11.21 | |
11 | 227 | Lindström Thea | 2000 | SK TRITON | AF9600 | 25 m | 1:11.99 | |
12 | 189 | Lendt Sandra | 2000 | TS | AH0400 | 25 m | 1:12.05 | |
13 | 79 | Larsson Tilde | 2001 | YSTADS SS | AT5801 | 25 m | 1:12.12 | |
14 | 22 | Grahovac Anna | 1999 | MKK | AM5899 | 25 m | 1:12.18 | |
15 | 198 | Parfitt Nicola | 2000 | TS | AE3400 | 25 m | 1:12.56 | |
16 | 102 | Randowo Alicia Norberg | 1999 | YSTADS SS | AS4499 | 25 m | 1:12.69 | |
17 | 274 | Almasi Natalie | 2001 | SK SYDSIM | AS9601 | 25 m | 1:13.38 | |
18 | 210 | Björkman Karin | 2001 | SK TRITON | AD9401 | 25 m | 1:13.84 | |
19 | 6 | Lennartsson Tove | 2000 | MKK | AM1800 | 25 m | 1:14.35 | |
20 | 302 | Vesterlund Kocsis Lovisa | 2002 | SK SYDSIM | AJ0802 | 25 m | 1:14.37 | |
21 | 219 | Fridh Filippa | 1999 | SK TRITON | AX3299 | 25 m | 1:14.47 | |
22 | 290 | Johansson Klara | 2001 | SK SYDSIM | AO5401 | 25 m | 1:14.47 | |
23 | 19 | Lindh Nathalie | 1998 | MKK | BF5498 | 25 m | 1:15.17 | |
24 | 248 | Oh Li Björner | 1998 | SK HAJEN | AO6298 | 25 m | 1:15.25 | |
25 | 158 | Dellhede Louise | 1999 | SS IDEN | AQ8499 | 25 m | 1:15.59 | |
26 | 61 | Jonsson Emmy | 2001 | SJÖBO SS | AT6801 | 25 m | 1:15.83 | |
27 | 2 | Andersson Johanna | 2002 | VELLINGE-N | ak8202 | 25 m | 1:16.15 | |
28 | 83 | Åkesson Matilda | 1999 | YSTADS SS | AL9699 | 25 m | 1:16.27 | |
29 | 292 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | AS7800 | 25 m | 1:16.31 | |
30 | 141 | Sällberg Sara | 2001 | SK LÖDDE | AF7201 | 25 m | 1:16.32 | |
31 | 293 | Lindestam Kajsa-Elsa | 2000 | SK SYDSIM | AF3800 | 25 m | 1:16.62 | |
32 | 183 | Frederiksen Emilia | 2000 | TS | AJ8800 | 25 m | 1:16.87 | |
33 | 215 | Forsgren Cornelia | 2000 | SK TRITON | AC2800 | 25 m | 1:16.93 | |
34 | 226 | Lejox Felicia | 2002 | SK TRITON | AB0402 | 25 m | 1:17.15 | |
35 | 245 | Lackegård Elin | 2000 | SK HAJEN | AR9600 | 25 m | 1:17.28 | |
36 | 197 | Olsson-Lindhé Hannah | 2003 | TS | AB6203 | 25 m | 1:17.32 | |
37 | 213 | Degler Amalia | 2001 | SK TRITON | AG2601 | 25 m | 1:18.19 | |
38 | 10 | Mikkelsen Josephine | 2002 | MKK | AI5202 | 25 m | 1:18.88 | |
39 | 21 | Ingner Johanna | 2002 | MKK | AI4202 | 25 m | 1:19.04 | |
40 | 64 | Nilsson Hedda | 2001 | SJÖBO SS | AQ3601 | 25 m | 1:19.07 | |
41 | 243 | Ohlsson Emilia | 2001 | POSEIDON | BH7201 | 25 m | 1:19.29 | |
42 | 58 | Buxhoeveden Ulrika Von | 2001 | SJÖBO SS | AQ4601 | 25 m | 1:19.74 | |
43 | 121 | Palmgren Saga | 1999 | SK LÖDDE | AM6299 | 25 m | 1:20.92 | |
44 | 180 | Eilertsson Ester | 2003 | TS | AE0203 | 25 m | 1:21.01 | |
45 | 246 | Christerson Lovisa | 2002 | SK HAJEN | AM3402 | 25 m | 1:21.08 | |
46 | 134 | Miderbäck Saga | 2000 | SK LÖDDE | AR9400 | 25 m | 1:21.14 | |
47 | 277 | Cerutti Emma | 2002 | SK SYDSIM | AI9402 | 25 m | 1:21.15 | |
48 | 51 | Bengtsson Alice | 2000 | KLIPPAN | AM0200 | 25 m | 1:21.33 | EFT |
49 | 17 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | AG8803 | 25 m | 1:22.07 | |
50 | 122 | Forell Julia | 2000 | SK LÖDDE | AR8400 | 25 m | 1:22.98 | |
51 | 18 | Björkdahl Ida | 2002 | MKK | AJ4202 | 25 m | 1:23.41 | |
52 | 154 | Dellhede Josefin | 2003 | SS IDEN | AD3403 | 25 m | 1:23.55 | |
53 | 127 | Skog Olivia | 2002 | SK LÖDDE | AI1602 | 25 m | 1:23.82 | |
54 | 291 | Khalidy Denise | 2002 | SK SYDSIM | AN2202 | 25 m | 1:24.16 | |
55 | 65 | Palm My | 2001 | SJÖBO SS | AV2601 | 25 m | 1:24.21 | |
56 | 8 | Jansson Augusta | 2000 | MKK | BA9400 | 25 m | 1:24.64 | |
57 | 152 | Hansen Elin | 2000 | SS IDEN | AV6600 | 25 m | 1:24.87 | |
58 | 249 | Laurén Ella | 2001 | SK HAJEN | AO1201 | 25 m | 1:25.30 | |
59 | 181 | Eilertsson Frida | 2000 | TS | AM7600 | 25 m | 1:25.32 | |
60 | 297 | Ostreus Lina | 2002 | SK SYDSIM | AV4202 | 25 m | 1:25.60 | |
61 | 211 | Bokander Siri | 2003 | SK TRITON | BF8403 | 25 m | 1:25.76 | |
62 | 276 | Boos Sonja | 2001 | SK SYDSIM | AP3401 | 25 m | 1:26.19 | |
63 | 16 | Olofsson Nicole | 1999 | MKK | AM7899 | 25 m | 1:26.23 | |
64 | 67 | Schubert Olga | 2000 | SJÖBO SS | AK2800 | 25 m | 1:26.29 | |
65 | 184 | Frederiksen Julia | 2001 | TS | AD4801 | 25 m | 1:26.68 | |
66 | 68 | Stålnacke Sofia | 2001 | SJÖBO SS | AT7801 | 25 m | 1:27.12 | |
67 | 147 | Vedlugaite Belinda | 2000 | KLIPPAN | BK5200 | 25 m | 1:27.20 | |
68 | 89 | Åkesson Maja | 2002 | YSTADS SS | AJ6402 | 25 m | 1:27.45 | |
69 | 7 | Torres Olivia | 1999 | MKK | BL9299 | 25 m | 1:27.94 | |
70 | 103 | Åkesson Ellen | 1999 | YSTADS SS | AI8699 | 25 m | 1:28.11 | |
71 | 142 | Önnestam Amanda | 2001 | SK LÖDDE | AM2401 | 25 m | 1:28.24 | |
72 | 13 | Larsson Alice Kron | 2001 | MKK | BF6601 | 25 m | 1:29.20 | |
73 | 265 | Andersson Amanda Lindahl | 2002 | ESLÖVS SS | BC9202 | 25 m | 1:29.60 | |
74 | 77 | Stanciu Emma | 2000 | YSTADS SS | BP0800 | 25 m | 1:29.67 | |
75 | 175 | Persson Tilde | 2003 | SJÖBO SS | AC5403 | 25 m | 1:31.33 | |
76 | 126 | Åsberg Carolina | 2002 | SK LÖDDE | BD1802 | 25 m | 1:31.37 | |
77 | 301 | Sørensen Rebecca | 2001 | SK SYDSIM | BN7401 | 50 m | 1:31.85 | |
78 | 52 | Dahlén Maria | 1999 | KLIPPAN | AN6699 | 25 m | 1:32.17 | |
79 | 295 | Melin Johanna | 2003 | SK SYDSIM | AL7403 | 25 m | 1:33.05 | |
80 | 151 | Persson Kajsa | 2000 | SS IDEN | AN0800 | 25 m | 1:33.24 | |
81 | 190 | Liljenfors Linnea | 2004 | TS | AA0804 | 25 m | 1:33.38 | |
82 | 15 | Imamovic Zerina | 2001 | MKK | BF0201 | 25 m | 1:33.40 | |
83 | 93 | Eriksson Elvira | 2003 | YSTADS SS | AJ5803 | 25 m | 1:33.54 | |
84 | 178 | Steen Clara | 2003 | SJÖBO SS | BE3603 | 25 m | 1:34.47 | |
85 | 14 | Kennbäck Felicia | 2001 | MKK | BF2201 | 25 m | 1:35.28 | |
86 | 231 | Nolén Nina | 2002 | SK TRITON | AY1402 | 25 m | 1:35.38 | |
87 | 81 | Gingsjö Heidi | 2000 | YSTADS SS | BI1200 | 25 m | 1:35.88 | |
88 | 78 | Erlandsso Olga Kertzscher | 2004 | YSTADS SS | AD8204 | 25 m | 1:37.37 | |
89 | 239 | Stenström Julia | 2002 | SK TRITON | AO5402 | 25 m | 1:37.82 | |
90 | 171 | Ek Emy | 2003 | SJÖBO SS | BK3403 | 25 m | 1:40.15 | |
91 | 149 | Twedberg Anna | 2003 | SS IDEN | AR4203 | 25 m | 1:41.36 | |
92 | 153 | Böhme Angelica | 2003 | SS IDEN | AR3603 | 25 m | 1:41.85 | |
93 | 155 | Gunnarsson Siri | 2002 | SS IDEN | AZ9201 | 25 m | 1:42.16 | |
94 | 216 | Forsgren Ellinor | 2001 | SK TRITON | AA7801 | 25 m | 1:42.29 | |
95 | 240 | Stålhammar Emilia | 2001 | SK TRITON | BD7601 | 25 m | 1:42.38 | |
96 | 177 | Rosengren Sabina | 2003 | SJÖBO SS | AV1803 | 25 m | 1:43.25 | |
97 | 150 | Morin My | 2001 | SS IDEN | AK3401 | 25 m | 1:45.48 | |
98 | 84 | Johansson Frida | 2001 | YSTADS SS | BQ6601 | 25 m | 1:46.18 | |
99 | 85 | Larsson Malin | 2002 | YSTADS SS | BK4402 | 50 m | 1:51.09 | |
100 | 95 | Liljekvist Matilda | 2004 | YSTADS SS | AD7204 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 23 januari 2015 |
Licensierad till: Eslövs Simsällskap | Utskriftstid | 17:36 |