Program för UGP 1 Eslöv
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 21
|
Tävling |
UGP1- ebocup |
|
Utskriftsdatum |
25 januari 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Eslöv |
|
Utskriftstid |
14:03 |
|
|
Arrangör |
Eslövs Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
24 januari 2015 |
|
|
|
|
Gren 21, 50m Frisim Damer |
Finaler (17) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
206 |
1 |
Frida Thunheim-Glad |
2001 |
|
TS |
|
25m |
|
258 |
2 |
Ella Andersson |
2006 |
|
ESLÖVS SS |
|
25m |
51.46 |
80 |
3 |
Nora Persson |
1999 |
BD4899 |
YSTADS SS |
|
50m |
44.20 |
182 |
4 |
Olivia Fallesen |
2004 |
AC3404 |
TS |
|
25m |
48.01 |
309 |
5 |
Isabelle Blücher |
2003 |
|
ESLÖVS SS |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
82 |
1 |
Anna Melgar |
2004 |
AD6204 |
YSTADS SS |
|
25m |
42.98 |
112 |
2 |
Frida Jansson |
2006 |
AE7206 |
YSTADS SS |
|
25m |
41.64 |
207 |
3 |
Sanna Westerberg |
2004 |
AF6204 |
TS |
|
25m |
40.26 |
177 |
4 |
Sabina Rosengren |
2003 |
AV1803 |
SJÖBO SS |
|
25m |
40.40 |
153 |
5 |
Angelica Böhme |
2003 |
AR3603 |
SS IDEN |
|
25m |
42.75 |
119 |
6 |
Liv Martinsson |
2004 |
BB7604 |
YSTADS SS |
|
25m |
43.35 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
117 |
1 |
Irma Nilsson |
2004 |
AD5204 |
YSTADS SS |
|
25m |
39.45 |
163 |
2 |
Emelie Persson |
2003 |
AG9203 |
SS IDEN |
|
25m |
39.03 |
85 |
3 |
Malin Larsson |
2002 |
BK4402 |
YSTADS SS |
|
25m |
38.49 |
93 |
4 |
Elvira Eriksson |
2003 |
AJ5803 |
YSTADS SS |
|
50m |
38.61 |
188 |
5 |
Felicia Larsson |
2004 |
AM5204 |
TS |
|
25m |
39.28 |
71 |
6 |
Julia Aspegren |
2000 |
BL4400 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
39.45 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
155 |
1 |
Siri Gunnarsson |
2002 |
AZ9201 |
SS IDEN |
|
25m |
38.29 |
171 |
2 |
Emy Ek |
2003 |
BK3403 |
SJÖBO SS |
|
25m |
37.14 |
235 |
3 |
Malin Pålsson |
2002 |
AO6402 |
SK TRITON |
|
25m |
36.91 |
243 |
4 |
Emilia Ohlsson |
2001 |
BH7201 |
POSEIDON |
|
25m |
37.00 |
179 |
5 |
Vilma Andersson |
2004 |
AE5604 |
TS |
|
25m |
37.24 |
150 |
6 |
My Morin |
2001 |
AK3401 |
SS IDEN |
|
25m |
38.43 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
175 |
1 |
Tilde Persson |
2003 |
AC5403 |
SJÖBO SS |
|
25m |
36.61 |
264 |
2 |
Mathilda Ülger |
2003 |
AI3203 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
36.45 |
204 |
3 |
Alicia Sjögren |
2005 |
AA8205 |
TS |
|
25m |
36.27 |
260 |
4 |
Emely Nilsson |
2001 |
AG8201 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
36.40 |
178 |
5 |
Clara Steen |
2003 |
BE3603 |
SJÖBO SS |
|
25m |
36.59 |
301 |
6 |
Rebecca Sørensen |
2001 |
BN7401 |
SK SYDSIM |
|
25m |
36.64 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
149 |
1 |
Anna Twedberg |
2003 |
AR4203 |
SS IDEN |
|
25m |
35.87 |
295 |
2 |
Johanna Melin |
2003 |
AL7403 |
SK SYDSIM |
|
25m |
35.62 |
291 |
3 |
Denise Khalidy |
2002 |
AN2202 |
SK SYDSIM |
|
25m |
35.42 |
92 |
4 |
Hanna Björnsdotter |
2002 |
AW7402 |
YSTADS SS |
|
25m |
35.50 |
72 |
5 |
Moa Knutsson |
2002 |
BF8202 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
35.69 |
84 |
6 |
Frida Johansson |
2001 |
BQ6601 |
YSTADS SS |
|
25m |
36.18 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
113 |
1 |
Lucie Ghanem |
2002 |
AS0802 |
YSTADS SS |
|
25m |
35.01 |
78 |
2 |
Olga Kertzscher Erlandsso |
2004 |
AD8204 |
YSTADS SS |
|
25m |
34.57 |
127 |
3 |
Olivia Skog |
2002 |
AI1602 |
SK LÖDDE |
|
25m |
34.40 |
146 |
4 |
Victoria Segerdahl |
2001 |
AS1801 |
SK LÖDDE |
|
50m |
34.56 |
81 |
5 |
Heidi Gingsjö |
2000 |
BI1200 |
YSTADS SS |
|
25m |
34.99 |
147 |
6 |
Belinda Vedlugaite |
2000 |
BK5200 |
KLIPPAN |
|
25m |
35.02 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
256 |
1 |
Linnea Dolmark |
2002 |
AO0602 |
SK HAJEN |
|
25m |
34.08 |
271 |
2 |
Sara Wilhelmsson |
2001 |
AO6201 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
33.91 |
265 |
3 |
Amanda Lindahl Andersson |
2002 |
BC9202 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
33.80 |
156 |
4 |
Elin Sjö |
2001 |
AX5801 |
SS IDEN |
|
25m |
33.84 |
126 |
5 |
Carolina Åsberg |
2002 |
BD1802 |
SK LÖDDE |
|
25m |
34.01 |
297 |
6 |
Lina Ostreus |
2002 |
AV4202 |
SK SYDSIM |
|
25m |
34.23 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
257 |
1 |
Ellinor Ahlgren |
2001 |
AE0601 |
SK HAJEN |
|
25m |
33.57 |
88 |
2 |
Sonja Persson |
2001 |
BD7801 |
YSTADS SS |
|
25m |
33.52 |
89 |
3 |
Maja Åkesson |
2002 |
AJ6402 |
YSTADS SS |
|
25m |
33.37 |
181 |
4 |
Frida Eilertsson |
2000 |
AM7600 |
TS |
|
25m |
33.44 |
86 |
5 |
Karolina Nilsson |
1999 |
AI7699 |
YSTADS SS |
|
25m |
33.52 |
236 |
6 |
Antonia Sandblom |
2003 |
AG4603 |
SK TRITON |
|
25m |
33.75 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
65 |
1 |
My Palm |
2001 |
AV2601 |
SJÖBO SS |
|
25m |
33.23 |
122 |
2 |
Julia Forell |
2000 |
AR8400 |
SK LÖDDE |
|
25m |
32.98 |
91 |
3 |
Elin Kjellberg |
2003 |
AJ7803 |
YSTADS SS |
|
25m |
32.89 |
280 |
4 |
Emilia Eek |
2001 |
AP0401 |
SK SYDSIM |
|
25m |
32.94 |
103 |
5 |
Ellen Åkesson |
1999 |
AI8699 |
YSTADS SS |
|
50m |
33.22 |
241 |
6 |
Ida Söderberg |
1999 |
AI4299 |
SK TRITON |
|
25m |
33.34 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
145 |
1 |
Matilda Johansdotter |
2000 |
BE1400 |
SK LÖDDE |
|
25m |
32.44 |
121 |
2 |
Saga Palmgren |
1999 |
AM6299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
32.30 |
219 |
3 |
Filippa Fridh |
1999 |
AX3299 |
SK TRITON |
|
25m |
32.01 |
222 |
4 |
Felicia Jartelius |
2001 |
AS6601 |
SK TRITON |
|
25m |
32.05 |
141 |
5 |
Sara Sällberg |
2001 |
AF7201 |
SK LÖDDE |
|
25m |
32.37 |
255 |
6 |
Julia Larsson |
2002 |
AI6602 |
SK HAJEN |
|
25m |
32.72 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
159 |
1 |
Moa Törneman |
2001 |
AN6401 |
SS IDEN |
|
25m |
31.78 |
215 |
2 |
Cornelia Forsgren |
2000 |
AC2800 |
SK TRITON |
|
25m |
31.69 |
51 |
3 |
Alice Bengtsson |
2000 |
AM0200 |
KLIPPAN |
|
25m |
31.58 |
180 |
4 |
Ester Eilertsson |
2003 |
AE0203 |
TS |
|
25m |
31.60 |
232 |
5 |
Wilma Ohlsson |
2000 |
AC6800 |
SK TRITON |
|
25m |
31.72 |
77 |
6 |
Emma Stanciu |
2000 |
BP0800 |
YSTADS SS |
|
25m |
31.98 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
205 |
1 |
Julia Ström |
1997 |
BR4497 |
TS |
|
25m |
31.43 |
277 |
2 |
Emma Cerutti |
2002 |
AI9402 |
SK SYDSIM |
|
25m |
31.35 |
269 |
3 |
Josefin Nilsson |
1999 |
AK4899 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
31.18 |
245 |
4 |
Elin Lackegård |
2000 |
AR9600 |
SK HAJEN |
|
50m |
31.25 |
58 |
5 |
Ulrika von Buxhoeveden |
2001 |
AQ4601 |
SJÖBO SS |
|
25m |
31.42 |
67 |
6 |
Olga Schubert |
2000 |
AK2800 |
SJÖBO SS |
|
25m |
31.52 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
75 |
1 |
Isabelle Odén |
2002 |
AY6802 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
30.95 |
116 |
2 |
Sara Göransson |
1998 |
BE5898 |
YSTADS SS |
|
25m |
30.80 |
70 |
3 |
Tilde Anderberg-Rickard |
1999 |
AU5499 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
30.43 |
304 |
4 |
Gabriella Wivsätter |
2003 |
AE4603 |
SK SYDSIM |
|
25m |
30.51 |
68 |
5 |
Sofia Stålnacke |
2001 |
AT7801 |
SJÖBO SS |
|
25m |
30.92 |
226 |
6 |
Felicia Lejox |
2002 |
AB0402 |
SK TRITON |
|
25m |
30.97 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
63 |
1 |
Minna Larsson |
2002 |
AB3802 |
SJÖBO SS |
|
25m |
30.09 |
61 |
2 |
Emmy Jonsson |
2001 |
AT6801 |
SJÖBO SS |
|
25m |
30.02 |
212 |
3 |
Ida Borg |
1997 |
AB8897 |
SK TRITON |
|
25m |
29.55 |
227 |
4 |
Thea Lindström |
2000 |
AF9600 |
SK TRITON |
|
25m |
30.00 |
64 |
5 |
Hedda Nilsson |
2001 |
AQ3601 |
SJÖBO SS |
|
25m |
30.07 |
83 |
6 |
Matilda Åkesson |
1999 |
AL9699 |
YSTADS SS |
|
25m |
30.26 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
274 |
1 |
Natalie Almasi |
2001 |
AS9601 |
SK SYDSIM |
|
25m |
29.40 |
254 |
2 |
Amanda Karlsson |
1998 |
AD2898 |
SK HAJEN |
|
25m |
29.15 |
118 |
3 |
Amanda Strömberg |
1998 |
AR7698 |
YSTADS SS |
|
25m |
29.01 |
129 |
4 |
Elin Johannesson |
1999 |
AM4299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
29.13 |
87 |
5 |
Julia Olsson |
1997 |
AH7297 |
YSTADS SS |
|
25m |
29.30 |
203 |
6 |
Isabelle Sering |
2002 |
AI2602 |
TS |
|
25m |
29.50 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
272 |
1 |
Olivia Ülger |
2000 |
AK3800 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
28.81 |
248 |
2 |
Li Björner Oh |
1998 |
AO6298 |
SK HAJEN |
|
25m |
28.56 |
144 |
3 |
Erika Sällberg |
1997 |
AT3497 |
SK LÖDDE |
|
25m |
28.23 |
244 |
4 |
Johanna Nilsson |
1996 |
ad0696 |
SK TRITON |
|
25m |
28.27 |
125 |
5 |
Louise Ranevi |
1999 |
AI3299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
28.63 |
123 |
6 |
Emma Persson |
1999 |
AM7299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
28.91 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
25 januari 2015 |
Licensierad till: Eslövs Simsällskap |
Utskriftstid |
14:03 |
|