Ohjelma Espoo Swim Games
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 50
|
Kilpailu |
Espoo Swim Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
14 joulukuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
15:44 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
13 joulukuu 2014 |
|
|
|
|
Laji 50, 200m Sekauinti Pojat |
Loppukilpailut (5) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Markus Nuorinko |
2003 |
03A396 |
NumKis |
|
25m |
|
|
3 |
Otto Kuusisto |
2004 |
04A082 |
SCN |
|
25m |
|
|
4 |
Joona Kuitu |
2004 |
04A248 |
SiWa |
|
25m |
|
|
5 |
Otto Sormunen |
2002 |
02A168 |
Cetus |
|
25m |
|
|
6 |
Luukas Laine |
2005 |
05A025 |
PieKu |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Juuso Pulkkinen |
2004 |
04A145 |
Cetus |
|
50m |
3:52.59 |
3:52.59 |
2 |
Akseli Leppänen |
2004 |
04A006 |
SGR |
|
50m |
3:33.72 |
3:33.72 |
3 |
Benjamin Hoot |
2003 |
03A012 |
Cetus |
|
50m |
3:29.31 |
3:29.31 |
4 |
Leo Parviainen |
2003 |
03A349 |
NumKis |
|
25m |
3:20.98 |
3:25.98 |
5 |
Birger Niskanen |
2002 |
02A527 |
KeUi |
|
25m |
3:22.33 |
3:27.33 |
6 |
Juho Elia Marjala |
2003 |
03A275 |
KeUi |
|
50m |
3:32.40 |
3:32.40 |
7 |
Aki Hakkarainen |
2003 |
03A251 |
KeUi |
|
50m |
3:34.52 |
3:34.52 |
8 |
Kasper Holopainen |
2003 |
03A423 |
NumKis |
|
50m |
4:07.94 |
4:07.94 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Samuli Hartikainen |
2001 |
01A116 |
Cetus |
|
25m |
3:07.77 |
3:12.77 |
2 |
Onni-kalle Luomala |
2002 |
02A758 |
JUK |
|
25m |
3:04.24 |
3:09.24 |
3 |
Akseli Hakala |
2003 |
03A023 |
UiTa |
|
50m |
3:04.93 |
3:04.93 |
4 |
Oscar Skjäl |
2002 |
02A684 |
Cetus |
|
25m |
2:58.71 |
3:03.71 |
5 |
Tatu Hapuoja |
2003 |
03A010 |
UiTa |
|
50m |
3:04.27 |
3:04.27 |
6 |
Mihail Khanoukaev |
2002 |
02A241 |
Cetus |
|
50m |
3:05.03 |
3:05.03 |
7 |
Tuukka Inkilä |
2003 |
03A495 |
Cetus |
|
25m |
3:06.22 |
3:11.22 |
8 |
Luukas Vainio |
2003 |
03A099 |
Cetus |
|
25m |
3:14.05 |
3:19.05 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Aleksej Belfer |
2000 |
00A786 |
ORCA |
|
50m |
3:03.49 |
3:03.49 |
2 |
Niklas Laine |
2002 |
02A111 |
PieKu |
|
25m |
2:52.98 |
2:57.98 |
3 |
Henrik Martola |
2000 |
00A534 |
Cetus |
|
25m |
2:51.34 |
2:56.34 |
4 |
Atte Alila |
2001 |
01B157 |
AQUILA |
|
25m |
2:45.89 |
2:50.89 |
5 |
Harald Åström |
2001 |
01A008 |
SGR |
|
25m |
2:49.50 |
2:54.50 |
6 |
Joona Salminen |
2000 |
00A328 |
Cetus |
|
25m |
2:51.35 |
2:56.35 |
7 |
Danila Shishinin |
2002 |
02A597 |
ORCA |
|
25m |
2:57.94 |
3:02.94 |
8 |
Marcus Forsel |
2003 |
03A127 |
KU |
|
50m |
3:03.59 |
3:03.59 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Teemu Lehtonen |
2000 |
00A472 |
UiTa |
|
25m |
2:44.62 |
2:49.62 |
2 |
Oskari Aalto |
2002 |
02A016 |
Cetus |
|
25m |
2:34.94 |
2:39.94 |
3 |
Erik Nurmi |
2001 |
01A470 |
Vanders |
|
25m |
2:30.48 |
2:35.48 |
4 |
Vinski Pyykönen |
2000 |
00B001 |
TuUS |
|
25m |
2:26.40 |
2:31.40 |
5 |
Eerikki Laitala |
2001 |
01A548 |
Cetus |
|
25m |
2:27.60 |
2:32.60 |
6 |
Kasper Envalds |
2001 |
01A496 |
Vanders |
|
25m |
2:34.03 |
2:39.03 |
7 |
Jere Ruuhonen |
2001 |
01A461 |
Cetus |
|
25m |
2:36.11 |
2:41.11 |
8 |
Perttu Somero |
2001 |
01A317 |
La-Ka |
|
25m |
2:44.74 |
2:49.74 |
Tekijä: WinGrodan 1.23.02 |
Tulostuspäivämäärä |
14 joulukuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
15:44 |
|