Program för Färsingadoppet 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 7
|
Tävling |
Färsingadoppet |
|
Utskriftsdatum |
12 juni 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Sjöbo |
|
Utskriftstid |
16:47 |
|
|
Arrangör |
Sjöbo Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
12 juni 2015 |
|
|
|
|
Gren 7, 50m Ryggsim Damer |
Finaler (9) |
Sponsor: Sjöbo Gästgifvaregård |
|
Heat 1 (9) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
401 |
2 |
Lisa Harde |
2006 |
AH7406 |
SK RAN |
|
50m |
|
191 |
3 |
Alicia Johansson |
2003 |
AI2603 |
HS |
|
50m |
|
638 |
4 |
Astrid Tolf |
2003 |
BQ9603 |
TRELLEBORG |
|
50m |
|
674 |
5 |
Alexandra Skogberg |
2003 |
be4203 |
SK RAN |
|
50m |
59.71 |
653 |
6 |
Caroline Björn Hvilsom |
2005 |
0588AA |
TVS IF |
|
50m |
44.81 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
214 |
1 |
Elsa Wiberg |
2004 |
BM8604 |
HS |
|
50m |
|
423 |
2 |
Kajsa Sjöström Andersson |
2004 |
AG0604 |
SK RAN |
|
25m |
1:10.37 |
16 |
3 |
Anna Fritzen |
2004 |
0472AP |
RØNNE |
|
25m |
57.05 |
236 |
4 |
Gabriella Mattsson |
2004 |
BF7204 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
54.27 |
442 |
5 |
Elin Hellner |
2004 |
AT0604 |
SJÖBO SS |
|
50m |
55.61 |
14 |
6 |
Rebecca Andersen |
2003 |
0304AW |
RØNNE |
|
25m |
57.49 |
239 |
7 |
Agnes Risholm |
2003 |
AP7803 |
HÖGANÄS SS |
|
50m |
|
117 |
8 |
Catrine Nørgaard Olsen |
2003 |
|
HELSINGE |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
94 |
1 |
Laura Balbi |
2003 |
0304AY |
HELSINGE |
|
25m |
49.95 |
237 |
2 |
Felicia Norrman |
2003 |
BR5203 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
49.31 |
129 |
3 |
Isabella Jacobsen |
2004 |
|
TVS IF |
|
25m |
48.80 |
619 |
4 |
Linnéa Landgren |
2003 |
BQ6803 |
TRELLEBORG |
|
25m |
47.35 |
621 |
5 |
Frida Larsson |
2004 |
AF4204 |
TRELLEBORG |
|
25m |
48.61 |
253 |
6 |
Tyra Jarvi |
2004 |
AC6804 |
SS IDEN |
|
25m |
48.87 |
640 |
7 |
Sanna Westerberg |
2004 |
AF6204 |
TRELLEBORG |
|
25m |
49.31 |
48 |
8 |
Smila Mathilda Reiter |
2004 |
0496AE |
MK 31 |
|
25m |
52.42 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
47 |
1 |
Emma Kjer Rasmussen |
2004 |
|
MK 31 |
|
25m |
46.27 |
190 |
2 |
Bianca Jarbsjö |
2003 |
AI6603 |
HS |
|
25m |
45.79 |
216 |
3 |
Cajsa Wöhl |
2004 |
AP3204 |
HS |
|
25m |
45.46 |
598 |
4 |
Julia Olsson |
2004 |
AL0804 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
45.25 |
188 |
5 |
Elsa Hjelmgren |
2004 |
AO5804 |
HS |
|
25m |
45.45 |
454 |
6 |
Sabina Rosengren |
2003 |
AV1803 |
SJÖBO SS |
|
25m |
45.74 |
397 |
7 |
Elin Edlund |
2003 |
AS5203 |
SK RAN |
|
25m |
45.81 |
207 |
8 |
Tilda Persson |
2004 |
AP1204 |
HS |
|
25m |
46.47 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
255 |
1 |
Emelie Persson |
2003 |
AG9203 |
SS IDEN |
|
25m |
44.46 |
437 |
2 |
Alva Stenebo |
2003 |
AY6403 |
S 71 |
|
25m |
44.13 |
291 |
3 |
Milla Andersson |
2003 |
AX4203 |
SK LÖDDE |
|
25m |
43.45 |
441 |
4 |
Emy Ek |
2003 |
BK3403 |
SJÖBO SS |
|
25m |
43.36 |
292 |
5 |
Alva Bensby |
2003 |
AX6203 |
SK LÖDDE |
|
25m |
43.36 |
52 |
6 |
Liva Søby |
2004 |
0402AD |
MK 31 |
|
25m |
43.87 |
130 |
7 |
Katrine Langholm Jensen |
2004 |
0402AE |
TVS IF |
|
25m |
44.36 |
248 |
8 |
Angelica Böhme |
2003 |
AR3603 |
SS IDEN |
|
25m |
44.77 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
358 |
1 |
Felicia Karlsson |
2003 |
AF1603 |
OSBY SS |
|
25m |
43.01 |
186 |
2 |
Saga Extergren |
2004 |
AO7804 |
HS |
|
25m |
42.48 |
365 |
3 |
Maja Olofsson |
2004 |
AF7204 |
OSBY SS |
|
25m |
42.39 |
238 |
4 |
Ella Persson |
2003 |
AX2403 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
41.57 |
167 |
5 |
Alma Mårtensson |
2004 |
AD6604 |
SK HAJEN |
|
25m |
42.39 |
31 |
6 |
Lotte Dyndgaard |
2003 |
|
MK 31 |
|
25m |
42.41 |
180 |
7 |
Elsa Andersson |
2004 |
AO3804 |
HS |
|
25m |
42.55 |
208 |
8 |
Svea Raihle |
2004 |
AP0204 |
HS |
|
25m |
43.30 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
434 |
1 |
Wilma Nilsson |
2004 |
AB0804 |
S 71 |
|
25m |
41.53 |
610 |
2 |
Vilma Andersson |
2004 |
AE5604 |
TRELLEBORG |
|
25m |
41.32 |
270 |
3 |
Tuva Edvinsson |
2004 |
AB7604 |
KLIPPAN |
|
25m |
41.01 |
202 |
4 |
Emma Nilsson |
2004 |
AO8804 |
HS |
|
25m |
40.70 |
458 |
5 |
Clara Steen |
2003 |
BE3603 |
SJÖBO SS |
|
25m |
40.88 |
147 |
6 |
Linnea Nell |
2004 |
AD1804 |
SS DELFIN |
|
25m |
41.25 |
152 |
7 |
Hanna Barnell |
2003 |
BF6403 |
SK HAJEN |
|
25m |
41.34 |
452 |
8 |
Tilde Persson |
2003 |
AC5403 |
SJÖBO SS |
|
25m |
41.55 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
217 |
1 |
Julia Andersson |
2003 |
AP9803 |
HÖGANÄS SS |
|
50m |
40.29 |
299 |
2 |
Hanne Husby |
2004 |
AF5804 |
SK LÖDDE |
|
25m |
40.20 |
499 |
3 |
Gabriella Wivsätter |
2003 |
AE4603 |
SK SYDSIM |
|
50m |
39.75 |
250 |
4 |
Josefin Dellhede |
2003 |
AD3403 |
SS IDEN |
|
25m |
39.15 |
489 |
5 |
Johanna Melin |
2003 |
AL7403 |
SK SYDSIM |
|
50m |
39.30 |
313 |
6 |
Isabel Smideberg |
2004 |
AJ7804 |
SK LÖDDE |
|
25m |
40.05 |
127 |
7 |
Sofie Ølgaard Hansen |
2004 |
0422AE |
TVS IF |
|
25m |
40.22 |
295 |
8 |
Filippa Dihle |
2003 |
AR6203 |
SK LÖDDE |
|
25m |
40.64 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
176 |
1 |
Freja Werker |
2003 |
AH3203 |
SK HAJEN |
|
25m |
38.27 |
251 |
2 |
Viktoria Dellhede |
2003 |
AD2403 |
SS IDEN |
|
25m |
38.18 |
368 |
3 |
Alma Torkelsson |
2003 |
AE5603 |
OSBY SS |
|
25m |
37.56 |
629 |
4 |
Hannah Olsson-Lindhé |
2003 |
AB6203 |
TRELLEBORG |
|
25m |
35.29 |
178 |
5 |
Angelina Agrell |
2003 |
AR6803 |
HS |
|
25m |
37.19 |
54 |
6 |
Emma Thorsen |
2004 |
0402AH |
MK 31 |
|
25m |
37.56 |
195 |
7 |
Hanna P Kinberg |
2003 |
AR1803 |
HS |
|
25m |
38.23 |
203 |
8 |
Emilia Nordén |
2003 |
AT3803 |
HS |
|
25m |
38.68 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
12 juni 2015 |
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap |
Utskriftstid |
16:47 |
|