Ohjelma Grand Prix 1
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Startlist Event 20
|
Competition name |
Swedish Grand Prix 1 |
|
Print Date |
25 January 2015 |
|
|
Competition place |
Uppsala |
|
Print Time |
08:32 |
|
|
Organizer |
SSF/Upsala S |
|
|
|
|
|
Pool |
50m |
|
|
|
|
|
Competition date |
24 January 2015 |
|
|
|
|
Event 20, 100m Breaststroke Men |
Heats (4) |
World Seniors: Cameron van Der Burgh (1988) 58.46 2012-07-29 |
Europe Seniors: Hugues Duboscq (1981) 58.64 2009-07-27 |
Nation Seniors: Johannes Skagius (1995) 1:00.85 2013-04-21 |
Nation Juniors: Johannes Skagius (1995) 1:00.85 2013-04-21 |
|
Heat 1 (4) |
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
NAT |
Pool |
Time |
|
64 |
1 |
Daniel Forndal |
1997 |
AB5797 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:07.07 |
110 |
2 |
Jakob Helman |
1996 |
AU1396 |
MKK |
|
50m |
1:12.56 |
22 |
3 |
William Brand |
1998 |
AN2198 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:12.32 |
232 |
4 |
Jesper Eklund |
1998 |
AJ0198 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
1:12.25 |
229 |
5 |
Anton Widholm |
1999 |
AE6199 |
VÄSBY SS |
|
50m |
1:12.32 |
24 |
6 |
Eldin Kadic |
1999 |
AG5199 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:12.35 |
169 |
7 |
Marcus Nordin |
1992 |
AD8592 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
1:15.73 |
170 |
8 |
Hampus Ny |
1990 |
AP1190 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:07.56 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
NAT |
Pool |
Time |
|
13 |
1 |
Sebastian Engfors-Nyqvist |
1996 |
AB9996 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:10.62 |
142 |
2 |
Benjamin Lindberg |
1995 |
AJ6195 |
SKELLEFTEÅ |
|
50m |
1:08.05 |
95 |
3 |
Joakim Löfgren |
1992 |
AK8592 |
SK LAXEN |
|
50m |
1:05.99 |
240 |
4 |
Gulliver Koch |
1992 |
AC7592 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:04.28 |
98 |
5 |
Teodor Widerberg |
1998 |
AG0398 |
SK LAXEN |
|
50m |
1:05.58 |
14 |
6 |
Emil Hammarlund |
1995 |
AT1195 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:07.30 |
210 |
7 |
David Kruthammar |
1997 |
AN6197 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:10.09 |
235 |
8 |
Oskar Nilsson |
1995 |
AD6595 |
ÅKERSBERGA |
|
50m |
1:11.86 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
NAT |
Pool |
Time |
|
78 |
1 |
Robin Fröstberg |
1996 |
AA7196 |
KALMAR SS |
|
50m |
1:10.56 |
236 |
2 |
Daniel Kertes |
1999 |
AD8399 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
1:07.97 |
203 |
3 |
Christoffer Andersson |
1994 |
AM3594 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
1:05.75 |
197 |
4 |
Marcus Svensson |
1992 |
AJ3192 |
SK TRITON |
|
50m |
1:03.32 |
215 |
5 |
Andreas Fürst |
1990 |
AE1990 |
VÄSBY SS |
|
50m |
1:04.82 |
17 |
6 |
William Reinholdsson |
1997 |
AP8597 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:07.30 |
36 |
7 |
Martin Rogmark |
1996 |
AI0196 |
SK HAJEN |
|
50m |
1:10.02 |
167 |
8 |
Ludwig Hareskog |
1998 |
AH5398 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
1:11.33 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
License |
Club |
NAT |
Pool |
Time |
|
91 |
1 |
Emil Hassling |
2000 |
AC1900 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:10.55 |
241 |
2 |
Kalle Svensson |
1997 |
AB4797 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:07.33 |
96 |
3 |
Felix Nilsson |
1990 |
AM6590 |
SK LAXEN |
|
50m |
1:05.67 |
8 |
4 |
Alex Murphy |
1995 |
|
UCD |
IRL |
50m |
1:02.45 |
211 |
5 |
Daniel Räisänen |
1999 |
AE0199 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:04.81 |
120 |
6 |
Johan Dahlgren |
1986 |
AB4986 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:07.00 |
37 |
7 |
Petter Cyrén |
1996 |
AU8796 |
HARNÄS SKU |
|
50m |
1:08.39 |
43 |
8 |
Petter Norén Vosfeldt |
1999 |
AH9599 |
HÄRNÖSAND |
|
50m |
1:10.79 |
Generated by WinGrodan 1.23.00 |
Print Date |
25 January 2015 |
Licensed to: Upsala Simsällskap |
Print Time |
08:32 |
|