Startliste for UGP 1 & 2
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Heatlista Gren 24
|
Tävling |
UGP 1 o 2 |
|
Utskriftsdatum |
25 januari 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Kalmar |
|
Utskriftstid |
14:02 |
|
|
Arrangör |
Kalmar Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
24 januari 2015 |
|
|
|
|
Gren 24, 100m Bröstsim Damer |
Finaler (8) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
98 |
3 |
Ebba Håkansson |
2003 |
AJ6203 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
2:20.39 |
94 |
4 |
Nora Björklund |
2003 |
BA4803 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
2:00.14 |
93 |
5 |
Melisa Bahtagic |
2005 |
AC7405 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
2:08.71 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
124 |
2 |
Hanna Liliequist |
2002 |
BE6202 |
VÄSTERVIK |
|
25m |
1:52.04 |
14 |
3 |
Betiel Embaie |
2003 |
BI1403 |
EMMABODA |
|
25m |
1:50.16 |
88 |
4 |
Maria Sjölund |
2004 |
AF1204 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:46.75 |
116 |
5 |
Lovisa Svensson |
2002 |
AH6802 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
1:50.06 |
12 |
6 |
Matilda Bondesson |
2002 |
BQ1602 |
EMMABODA |
|
25m |
1:51.24 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
118 |
1 |
Ellen Augustini |
2002 |
BS8802 |
VÄSTERVIK |
|
25m |
1:45.66 |
99 |
2 |
Matilda Johansson |
2001 |
BD6201 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
1:39.86 |
108 |
3 |
Astina Haxhiu |
2002 |
AV4802 |
RONNEBY SS |
|
25m |
1:38.91 |
85 |
4 |
Märta Ring |
2002 |
BC4602 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:37.21 |
113 |
5 |
Hanna Mirkhan |
2003 |
AH9403 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
1:38.08 |
80 |
6 |
Tilda Nordén |
2001 |
BP6601 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:39.47 |
10 |
7 |
Lisa Ullman |
2001 |
AS5201 |
EKSJÖ SLS |
|
25m |
1:41.17 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
55 |
1 |
Ebba Wilhelmsson |
2001 |
AJ8401 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:35.63 |
137 |
2 |
Sanna Bodsjö |
2003 |
AD6203 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:33.97 |
139 |
3 |
Aimée Estrada Hermansson |
2003 |
AT7403 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:33.22 |
9 |
4 |
Ellen Ullman |
1998 |
AT7498 |
EKSJÖ SLS |
|
25m |
1:32.77 |
53 |
5 |
Evelina Thollström |
1999 |
BQ1299 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:32.96 |
90 |
6 |
Tea Winblad |
2004 |
AH7404 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:33.76 |
63 |
7 |
Anna Hofer |
2000 |
BQ4600 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:34.57 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
132 |
1 |
Vendela Augustsson |
2000 |
AZ6200 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:32.71 |
122 |
2 |
Mira Grimvall |
2002 |
BC5402 |
VÄSTERVIK |
|
25m |
1:32.35 |
96 |
3 |
Maria Duong |
2001 |
BD7201 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
1:31.00 |
27 |
4 |
Emmie Davis |
2002 |
AK7202 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:29.96 |
146 |
5 |
Natalie Noreblad |
2002 |
AS0202 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:30.89 |
134 |
6 |
Ebba Bergström |
2000 |
AZ3200 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:32.25 |
23 |
7 |
Matilda Brink |
2001 |
AJ2401 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:32.42 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
74 |
1 |
Frida Ljungberg |
2000 |
AL5200 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:29.74 |
11 |
2 |
Lisa Andersson |
2001 |
BC0601 |
EMMABODA |
|
25m |
1:27.76 |
136 |
3 |
Saga Bodsjö |
2002 |
AE1402 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:26.49 |
129 |
4 |
Märta Westberg |
1996 |
BL5896 |
VÄSTERVIK |
|
25m |
1:25.84 |
47 |
5 |
Emma Roos |
1999 |
AB7899 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:25.96 |
91 |
6 |
Tilde Wolfgang |
2001 |
AH7601 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:27.51 |
16 |
7 |
Ellen Carlsson |
1999 |
AK6499 |
HULTSFRED |
|
25m |
1:28.33 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
87 |
1 |
Anna Sjölund |
2000 |
AG8800 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:25.83 |
120 |
2 |
Felicia Claesén |
2001 |
BO4201 |
VÄSTERVIK |
|
25m |
1:25.17 |
49 |
3 |
Nadija Sabic |
2002 |
AI7802 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:24.21 |
18 |
4 |
Emma Juneskog |
1998 |
AU2298 |
HULTSFRED |
|
25m |
1:23.63 |
46 |
5 |
Elin Ristl |
1999 |
AD1499 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:24.11 |
128 |
6 |
Agnes Wedel |
2000 |
AX7200 |
VÄSTERVIK |
|
25m |
1:24.57 |
109 |
7 |
Ella Simander |
2002 |
AU4802 |
RONNEBY SS |
|
25m |
1:25.79 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
83 |
1 |
Sara Rasmussen |
1997 |
AV2297 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:21.06 |
151 |
2 |
Clara Örnhem |
2002 |
AE2402 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:19.64 |
31 |
3 |
Emma Hansson |
1998 |
AP1498 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:16.14 |
43 |
4 |
Alice Müllern |
1998 |
AQ7498 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:13.91 |
22 |
5 |
Nilla Atzmannstorfer |
1998 |
AB6498 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:15.24 |
30 |
6 |
Adina Eriksson |
1999 |
AB8899 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:17.39 |
102 |
7 |
Lisa Palmqvist |
2000 |
AK4800 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
1:19.70 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
25 januari 2015 |
Licensierad till: Kalmar Simsällskap |
Utskriftstid |
14:02 |
|