Program for Öresund Meeting 2015
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Lördag FM
Heatlista Gren 17
|
Tävling |
Öresund Meeting 2015 |
|
Utskriftsdatum |
20 mars 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Helsingborg |
|
Utskriftstid |
20:12 |
|
|
Arrangör |
Helsingborgs Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
21 mars 2015 |
|
|
|
|
Gren 17, 100m Bröstsim Fl. 14-15år |
Finaler (4) |
Beräknad start 11:54 |
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
523 |
0 |
Kristina Kulcsar |
2001 |
AY7801 |
MKK |
|
25m |
1:24.02 |
757 |
1 |
Felicia Jartelius |
2001 |
AS6601 |
SK TRITON |
|
25m |
1:23.86 |
563 |
2 |
Rebecka Ehn |
2000 |
AO7600 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:23.40 |
970 |
3 |
Emilia Frederiksen |
2000 |
AJ8800 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:23.13 |
941 |
4 |
Miranda Ingvarsson |
2001 |
AE6401 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:22.53 |
910 |
5 |
Tilde Larsson |
2001 |
AT5801 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:22.62 |
213 |
6 |
Alice Möller |
2000 |
AD9200 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:23.24 |
348 |
7 |
Isabelle Moreau |
2001 |
AM0201 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:23.63 |
449 |
8 |
Emma Ivarsson |
2000 |
AV9600 |
LASS |
|
25m |
1:23.92 |
21 |
9 |
Annabella B. Wammen |
2000 |
0096AM |
HILLERØD |
|
25m |
1:24.04 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
576 |
0 |
Tuva Lennér |
2000 |
BA4800 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:22.22 |
980 |
1 |
Nicola Parfitt |
2000 |
AE3400 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:22.00 |
652 |
2 |
Mathilda Herlin |
2001 |
AK9201 |
SK RAN |
|
25m |
1:21.36 |
354 |
3 |
Ida Sandwång |
2001 |
AM3601 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:21.19 |
530 |
4 |
Nicola Lindell |
2001 |
BV2401 |
MKK |
|
25m |
1:20.97 |
595 |
5 |
Simone Karlsson |
2001 |
AI2201 |
OSBY SS |
|
25m |
1:20.99 |
693 |
6 |
Olga Schubert |
2000 |
AK2800 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:21.22 |
894 |
7 |
Rebecca Örmon |
2000 |
AZ2400 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:21.48 |
743 |
8 |
Isabella Wivsätter |
2001 |
AN4801 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:22.02 |
648 |
9 |
Vickie Berg |
2000 |
AS2800 |
SK RAN |
|
25m |
1:22.50 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
626 |
0 |
Jenny Le |
2000 |
AP2800 |
POSEIDON |
|
25m |
1:20.14 |
56 |
1 |
Amanda Dittlau |
2000 |
AN5200 |
HS |
|
25m |
1:20.01 |
558 |
2 |
Vilma Brolund |
2001 |
AO9801 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:19.83 |
154 |
3 |
Nelly Rasmusson |
2001 |
AO7201 |
HS |
|
25m |
1:19.70 |
975 |
4 |
Davilda Lareva |
2000 |
AE4400 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:19.33 |
244 |
5 |
Kajsa Norell Dahlqvist |
2001 |
AV2401 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:19.41 |
60 |
6 |
Alva Ericsson |
2000 |
AN8200 |
HS |
|
25m |
1:19.81 |
601 |
7 |
Ellen Torkelsson |
2000 |
AD4800 |
OSBY SS |
|
25m |
1:19.97 |
826 |
8 |
Maja Engström |
2000 |
AV3800 |
VARBERG |
|
25m |
1:20.05 |
621 |
9 |
Sara Jendbro |
2000 |
BA7800 |
POSEIDON |
|
25m |
1:20.14 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
956 |
0 |
Filippa Sundström |
2001 |
AG4201 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:18.65 |
671 |
1 |
Micaela Jönsson |
2001 |
AD3801 |
S 71 |
|
25m |
1:15.42 |
11 |
2 |
Alberte Kjærsgaard |
2001 |
0102AA |
HILLERØD |
|
25m |
1:14.89 |
976 |
3 |
Sandra Lendt |
2000 |
AH0400 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:14.39 |
264 |
4 |
Tea Gladher |
2000 |
AB1400 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:13.88 |
656 |
5 |
Stina Lindberg |
2000 |
AC6200 |
SK RAN |
|
25m |
1:14.11 |
9 |
6 |
Augusta Marie Christensen |
2000 |
0026AC |
HILLERØD |
|
25m |
1:14.60 |
115 |
7 |
Alicia Lundblad |
2001 |
AF6801 |
HS |
|
25m |
1:15.20 |
783 |
8 |
Sara Stenberg |
2001 |
AB1801 |
SK TRITON |
|
25m |
1:18.39 |
670 |
9 |
Felicia Huynh |
2000 |
AW8400 |
S 71 |
|
50m |
1:18.71 |
Skapad av WinGrodan 1.23.02 |
Utskriftsdatum |
20 mars 2015 |
Licensierad till: Helsingborgs Simsällskap |
Utskriftstid |
20:12 |
|