Program för Höstsimiaden 2014, Södertälje
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Heatlista Gren 4
|
Tävling |
Höstsimiaden Södertälje |
|
Utskriftsdatum |
22 november 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Södertälje |
|
Utskriftstid |
08:18 |
|
|
Arrangör |
Södertälje SS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
22 november 2014 |
|
|
|
|
Gren 4, 100m Ryggsim Damer |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
68 |
3 |
Selma Petré |
2002 |
AX3202 |
SALTSJÖB |
|
25m |
|
182 |
4 |
Greta Hallman |
2002 |
BC9802 |
SKURU IK |
|
25m |
1:55.28 |
234 |
5 |
Emilia Nossborn/mandic |
2002 |
|
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
233 |
2 |
Vilma Müller |
2002 |
AV7802 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:50.27 |
442 |
3 |
Hannah Lidén |
2002 |
BM5402 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:45.27 |
343 |
4 |
Stina Järnek |
2002 |
AI3802 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:43.69 |
31 |
5 |
Linn Claesson |
2002 |
AE6402 |
ÖSMO SS |
|
25m |
1:44.05 |
270 |
6 |
Selma Bystedt |
2002 |
AC4602 |
SPIF SF |
|
25m |
1:48.40 |
199 |
7 |
Annie Thylin |
2002 |
BQ9402 |
SKURU IK |
|
25m |
1:55.12 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
121 |
1 |
Anastasia Marinou |
2002 |
BC1602 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:38.36 |
138 |
2 |
Jana Smeds |
2002 |
AR5202 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:37.01 |
216 |
3 |
Angelica Blomberg |
2002 |
AD8802 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:33.63 |
198 |
4 |
Lovisa Schmidt |
2002 |
BF9602 |
SKURU IK |
|
25m |
1:32.54 |
272 |
5 |
Victoria Danielsson |
2002 |
BP6802 |
SPIF SF |
|
25m |
1:32.80 |
352 |
6 |
Tilda Sandberg |
2002 |
BB0402 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:36.47 |
145 |
7 |
Anna Tiselius |
2002 |
BK7402 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:37.53 |
237 |
8 |
Evelina Porling |
2002 |
BH9202 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:41.63 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
204 |
1 |
Felicia Östlund |
2002 |
BD6202 |
SKURU IK |
|
25m |
1:30.80 |
353 |
2 |
Emma Stråhle |
2002 |
AI4802 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:30.16 |
400 |
3 |
Liv Tibblin Wahnberg |
2002 |
AX5602 |
SKK |
|
25m |
1:28.99 |
167 |
4 |
Josefin Almgren |
2002 |
AX0602 |
SKURU IK |
|
25m |
1:27.96 |
21 |
5 |
Josefine Torell |
2002 |
BD0402 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:28.97 |
79 |
6 |
Sophie Bladin |
2002 |
BF5202 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:29.57 |
457 |
7 |
Yulia Riffo Hagberg |
2002 |
BL4802 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:30.48 |
330 |
8 |
Sofia Björkman |
2002 |
AL8802 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:31.16 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
423 |
1 |
Michelle Aspberg |
2002 |
AT8402 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:27.23 |
374 |
2 |
Klara Eklöf |
2002 |
AH2202 |
SKK |
|
25m |
1:25.95 |
406 |
3 |
Hanna Åsbrink |
2002 |
AX4602 |
SKK |
|
25m |
1:25.30 |
279 |
4 |
Julia Grill |
2002 |
AL4602 |
SPIF SF |
|
25m |
1:23.89 |
369 |
5 |
Klara Alte |
2002 |
AX1602 |
SKK |
|
25m |
1:25.25 |
143 |
6 |
Erica Sundholm |
2002 |
BO9202 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:25.60 |
284 |
7 |
Zelma Karlbom |
2002 |
AR1802 |
SPIF SF |
|
25m |
1:27.13 |
446 |
8 |
Vendela Lundqvist |
2002 |
BM3602 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:27.92 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
247 |
1 |
Nadia Welin-Berger |
2002 |
AU4402 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:23.18 |
265 |
2 |
Sunanda Aronsson |
2002 |
AQ7802 |
SPIF SF |
|
25m |
1:21.32 |
287 |
3 |
Paola Kylberg |
2002 |
AV6602 |
SPIF SF |
|
25m |
1:18.07 |
309 |
4 |
Sofia Walsh |
2002 |
AF3402 |
SPIF SF |
|
25m |
1:12.15 |
202 |
5 |
Anna Westborg |
2002 |
AE0402 |
SKURU IK |
|
25m |
1:15.09 |
53 |
6 |
Thea Boij Du Rietz |
2002 |
AC9602 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:19.15 |
224 |
7 |
Carolina Jonsson |
2002 |
AU5402 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:21.76 |
139 |
8 |
Elma Starrost |
2002 |
BI5802 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:23.49 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
22 november 2014 |
Licensierad till: Södertälje Simsällskap |
Utskriftstid |
08:18 |
|