Startliste for STT Efterårsstævne 2014
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Søndag formiddag
Seedede heat Løb 25
|
Stævne navn |
STT Efterårsstævne 2014 |
|
Udskriftsdato |
26 oktober 2014 |
|
|
Stævne by |
Tåstrup |
|
Udskriftstidspunkt |
09:01 |
|
|
Arrangør |
SwimTeamTaastrup |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
26 oktober 2014 |
|
|
|
|
Løb 25, 200m Frisvømning Damer |
Finaler (5) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
440 |
1 |
Nikoline Victoria Sass |
1999 |
9914AR |
SOLRØD |
|
25m |
|
221 |
2 |
Asta Poulsen Dolan |
2004 |
0414AH |
GENTOFTE |
|
25m |
|
419 |
3 |
Hannah Karin Wood-Kurland |
1998 |
9866AU |
SOLRØD |
|
25m |
|
341 |
4 |
Laura Thomadsen |
2004 |
0412AH |
GSK |
|
25m |
|
228 |
5 |
Josephine Holst Vinter |
2004 |
|
GENTOFTE |
|
25m |
|
424 |
6 |
Veronica Lauridsen |
1999 |
9992BD |
SOLRØD |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
13 |
1 |
Pernille Sommer |
2004 |
0486AI |
FR.VÆRK |
|
25m |
3:40.82 |
283 |
2 |
Freja Zerbst Hansen |
2001 |
0162BB |
NÆSTVED |
|
25m |
3:13.13 |
235 |
3 |
Sara S. Karmark |
2003 |
0392AM |
GENTOFTE |
|
25m |
3:05.99 |
298 |
4 |
Nadia Diana Olsen |
2001 |
0156AZ |
NÆSTVED |
|
25m |
3:12.74 |
359 |
5 |
Clara Hartvig-Olsen |
2004 |
0402AP |
VI39 |
|
25m |
3:38.16 |
287 |
6 |
Miamaja Skytt Knudsen |
2003 |
0398AV |
NÆSTVED |
|
25m |
3:58.75 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
361 |
1 |
Caroline Veggerby |
2003 |
0318AN |
VI39 |
|
25m |
2:58.00 |
216 |
2 |
Signe Dyrskjøt Boesen |
2003 |
0308AB |
GENTOFTE |
|
25m |
2:44.32 |
25 |
3 |
Sofie Hertzberg |
2002 |
0262AK |
VI39 |
|
25m |
2:40.44 |
430 |
4 |
Sara Hassel Toubro |
1999 |
9922BD |
SOLRØD |
|
25m |
2:43.29 |
418 |
5 |
Cathrine Lauritsen |
1999 |
9954AZ |
SOLRØD |
|
25m |
2:48.26 |
388 |
6 |
Sabrina Eriksen |
2002 |
0238AT |
VAT CPH-MK |
|
25m |
3:03.69 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
393 |
1 |
Sofie Bruun Høvring |
2004 |
0408AB |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:37.61 |
288 |
2 |
Victoria Bæts Kristensen |
2002 |
0286AP |
NÆSTVED |
|
25m |
2:35.38 |
26 |
3 |
Julie Laugesen |
2003 |
0308AF |
VI39 |
|
25m |
2:34.79 |
394 |
4 |
Anna Aabak Kristoffersen |
2002 |
0288AL |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:35.17 |
231 |
5 |
Molly Ibsen |
2003 |
0372AG |
GENTOFTE |
|
25m |
2:37.34 |
390 |
6 |
Cecilie Hjarsø |
2001 |
0124AU |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:37.85 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
400 |
1 |
Karen Mørch |
1998 |
9846AK |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:29.32 |
392 |
2 |
Mille Bruun Høvring |
2001 |
0156AG |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:23.94 |
91 |
3 |
Rikke Knudsen |
1998 |
9878AI |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:14.74 |
405 |
4 |
Lærke Rask Sander |
2002 |
0212AL |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:23.53 |
7 |
5 |
Minella Jespersen |
1999 |
9908AW |
FR.VÆRK |
|
25m |
2:24.33 |
439 |
6 |
Caroline Friis Thirstrup |
2000 |
0012BA |
SOLRØD |
|
25m |
2:30.31 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 |
Udskriftsdato |
26 oktober 2014 |
Licens til Swim Team Taastrup |
Udskriftstidspunkt |
09:01 |
|