Program for STT Distancestævne 2014
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Løb 6, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 74 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 50 m | 4:23.66 | |
2 | 68 | Lave Hugin Næs | 2001 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:52.64 | ||
3 | 60 | Bugge August | 2000 | HOVEDSTAD | 0091AI | 25 m | 4:56.52 | |
4 | 6 | Høgenhaug Pierre | 1999 | SØLLERØD | 9939AJ | 25 m | 4:58.06 | |
5 | 2 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 4:58.31 | |
6 | 72 | Weilguny August | 2001 | HOVEDSTAD | 0131AF | 50 m | 4:59.92 | |
7 | 53 | Lund Frederik | 2000 | GENTOFTE | 0083AA | 25 m | 5:03.65 | |
8 | 69 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | HOVEDSTAD | 0187AN | 25 m | 5:06.51 | |
9 | 27 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 25 m | 5:09.02 | |
10 | 75 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 50 m | 5:16.03 | |
11 | 14 | Solok Valdemar | 2001 | SØLLERØD | 0107AP | 25 m | 5:20.14 | |
12 | 82 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 25 m | 5:45.33 | |
13 | 5 | Grunnet Oliver | 2002 | SØLLERØD | 0201AM | 25 m | 5:45.50 | |
14 | 28 | Olsen Nikolai Vaabengaard | 2001 | VI39 | 0109AP | 25 m | 5:46.92 | |
15 | 52 | Lindquist Linus | 2002 | GENTOFTE | 0241AH | 25 m | 5:50.00 | |
16 | 11 | Nørskov Mathias | 2001 | SØLLERØD | 0145AN | 25 m | 6:08.30 | |
17 | 23 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 25 m | 6:08.52 | |
18 | 39 | Skadhauge Oliver | 2002 | STT | 0297AG | 25 m | 6:28.82 | |
19 | 29 | Rohr Karl-Emil | 2001 | VI39 | 0185AH | 25 m | 6:28.84 | |
20 | 16 | Weiss Christoffer | 2002 | SØLLERØD | 0273AE | 25 m | 6:30.84 | |
21 | 1 | Albrecten Max | 2003 | SØLLERØD | 0333AJ | 25 m | 6:31.60 | |
22 | 84 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 6:34.12 | |
23 | 15 | Toft Karl Gustav B. | 2002 | SØLLERØD | 0299AP | 25 m | 6:36.00 | |
24 | 87 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 6:43.95 | |
25 | 7 | Juul Asger Hugo | 2003 | SØLLERØD | 0339AB | 25 m | 7:06.20 | |
26 | 32 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | STT | 0277AI | 25 m | ||
27 | 38 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | STT | 0205AF | 25 m | ||
28 | 42 | Wrist-Elkjær Simon | 2002 | STT | 0293AF | 25 m | ||
29 | 46 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | ||
30 | 49 | Langvad Thomas | 2002 | GSK | 0223AC | 25 m | ||
31 | 83 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | ||
32 | 85 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 23 oktober 2014 |
Licens til Swim Team Taastrup | Udskriftstidspunkt | 22:49 |