Program för Sum-Sim region 3, Stockholm
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 6
|
Tävling |
Sum-Sim region nr 3 |
|
Utskriftsdatum |
08 november 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Torvalla, Handen |
|
Utskriftstid |
15:40 |
|
|
Arrangör |
Södertörns Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
08 november 2014 |
|
|
|
|
Gren 6, 200m Frisim F 15-16 |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
294 |
1 |
Josefin Bering |
1999 |
BG4899 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:26.28 |
198 |
2 |
Julia Nilsson |
1999 |
AM0699 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:23.77 |
403 |
3 |
Sofia Lennerthson |
1999 |
BE4899 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:22.90 |
241 |
4 |
Siri Selander |
1999 |
AU1899 |
SKK |
|
25m |
2:22.37 |
322 |
5 |
Lena Westerlund |
1998 |
BB8298 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:22.42 |
340 |
6 |
Josephine Andreasson |
1999 |
AP7299 |
TUREBERG |
|
25m |
2:23.24 |
401 |
7 |
Fanny Kruthammar |
1999 |
BB5299 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:24.45 |
95 |
8 |
Malin Jansson |
1999 |
AY7299 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:26.82 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
389 |
1 |
Linda Brännlund |
1998 |
AW6298 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:17.50 |
494 |
2 |
Hanna Hargsten |
1999 |
AH8899 |
SS04 |
|
25m |
2:16.11 |
26 |
3 |
Ida Österman |
1998 |
BA0298 |
DANDERYD |
|
25m |
2:15.71 |
418 |
4 |
Alice Sundberg |
1999 |
AS1299 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:13.27 |
505 |
5 |
Tiffani Segerbrand |
1999 |
AI0699 |
SS04 |
|
25m |
2:13.92 |
559 |
6 |
Anna Hassler |
1998 |
AK5298 |
SKURU IK |
|
25m |
2:16.09 |
180 |
7 |
Elin Grenholm |
1999 |
AR2899 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:16.28 |
175 |
8 |
Matilda Flood |
1999 |
BA6899 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:20.14 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
42 |
1 |
Isabelle Hanson |
1998 |
AB4298 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:10.99 |
388 |
2 |
Frida Berglund |
1998 |
AW7298 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:10.19 |
60 |
3 |
Emma Rotstam |
1998 |
AF7498 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:07.01 |
460 |
4 |
Louise Halldén |
1998 |
AW2498 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:04.30 |
206 |
5 |
Emma Sundstedt |
1998 |
BE7498 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:06.68 |
31 |
6 |
Josefine Almvret |
1999 |
AA0699 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:09.12 |
545 |
7 |
Ida Pettersson |
1999 |
AP2699 |
SPIF SF |
|
25m |
2:10.31 |
178 |
8 |
Emma Garmelius |
1999 |
AM9499 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:11.49 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
08 november 2014 |
Licensierad till: Södertörns Simsällskap |
Utskriftstid |
15:40 |
|