Program för Sum-Sim region 3, Stockholm
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 50
|
Tävling |
Sum-Sim region nr 3 |
|
Utskriftsdatum |
09 november 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Torvalla, Handen |
|
Utskriftstid |
15:30 |
|
|
Arrangör |
Södertörns Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
08 november 2014 |
|
|
|
|
Gren 50, 100m Bröstsim F 15-16 |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
21 |
1 |
Henny Reuterskiöld |
1999 |
BB1499 |
DANDERYD |
|
25m |
1:24.84 |
163 |
2 |
Lise Öberg |
1998 |
AT4498 |
SKURU IK |
|
25m |
1:23.25 |
340 |
3 |
Josephine Andreasson |
1999 |
AP7299 |
TUREBERG |
|
25m |
1:22.65 |
42 |
4 |
Isabelle Hanson |
1998 |
AB4298 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:22.31 |
401 |
5 |
Fanny Kruthammar |
1999 |
BB5299 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:22.38 |
279 |
6 |
Clara Wadsten |
1999 |
AA1899 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
1:23.12 |
166 |
7 |
Wilma Andersson |
1998 |
AR7298 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:24.15 |
22 |
8 |
Lina Sundman |
1998 |
AZ8898 |
DANDERYD |
|
25m |
1:25.01 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
220 |
1 |
Carolina Andersson |
1998 |
AZ7698 |
SKK |
|
25m |
1:21.15 |
387 |
2 |
Mikaela Bergh |
1999 |
AK5299 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:20.71 |
367 |
3 |
Josefin Ossmyr |
1999 |
AS0299 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:20.09 |
97 |
4 |
Nora Jomaa |
1999 |
AW7499 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:18.16 |
593 |
5 |
Maria Östervall |
1998 |
AD4498 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:19.07 |
229 |
6 |
Louise Hagström |
1998 |
AZ1898 |
SKK |
|
25m |
1:20.60 |
181 |
7 |
Wilma Hagmansson |
1999 |
AR3899 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:20.77 |
498 |
8 |
Rebecca Höglind |
1998 |
AL7898 |
SS04 |
|
25m |
1:21.54 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
176 |
1 |
Agnes Fährlin |
1998 |
AR1498 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:17.78 |
60 |
2 |
Emma Rotstam |
1998 |
AF7498 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:15.93 |
108 |
3 |
Alexandra Nilsson |
1998 |
AJ5498 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:14.33 |
479 |
4 |
Emma Wahlund |
1998 |
AB5298 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:10.97 |
503 |
5 |
Sophia Norén |
1998 |
AN9698 |
SS04 |
|
25m |
1:13.99 |
505 |
6 |
Tiffani Segerbrand |
1999 |
AI0699 |
SS04 |
|
25m |
1:15.69 |
391 |
7 |
Julia Ewerbring |
1998 |
AI8298 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:17.64 |
198 |
8 |
Julia Nilsson |
1999 |
AM0699 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:18.01 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
09 november 2014 |
Licensierad till: Södertörns Simsällskap |
Utskriftstid |
15:30 |
|