Program for IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lhtlista Laji 26
|
Kilpailu |
LR IKM 2014 alkukilpailut ES1 |
|
Tulostuspivmr |
01 marraskuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
16:07 |
|
|
Jrjestj |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupivmr |
01 marraskuu 2014 |
|
|
|
|
Laji 26, P11,12 50m Perhosuinti |
Loppukilpailut (5) |
P12 LRIKM-enntys Manu Mntymki, NumKis, 29,00 1997 |
P11 LRIKM-enntys Sergey Kuznetsov, Cetus, 31,74 2011 |
|
Er 1 (5) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Elis Fokin |
2003 |
03A811 |
HSS |
|
25m |
|
|
4 |
Ilja Freudenthal |
2002 |
02A559 |
HSS |
|
25m |
|
|
5 |
Pyry Talvitie |
2002 |
02A929 |
Gladius |
|
25m |
|
|
6 |
Severi Vilkko |
2002 |
02A951 |
Gladius |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Elias Lehto |
2002 |
02A687 |
Cetus |
|
50m |
1:02.91 |
1:01.91 |
2 |
Aapo Kaasinen |
2003 |
03A431 |
Cetus |
|
50m |
1:00.05 |
59.05 |
3 |
Mattias Janhunen |
2003 |
03A689 |
Cetus |
|
50m |
59.11 |
58.11 |
4 |
Ilmari Aura |
2003 |
03A026 |
HSS |
|
25m |
49.79 |
49.79 |
5 |
Sandro Karhula |
2002 |
02A679 |
Cetus |
|
50m |
52.12 |
51.12 |
6 |
Karri Suuronen |
2003 |
03A802 |
Cetus |
|
50m |
1:00.00 |
59.00 |
7 |
Emil Kuuskoski |
2003 |
03A619 |
Cetus |
|
50m |
1:00.69 |
59.69 |
8 |
Heikki Vkevinen |
2002 |
02B021 |
Gladius |
|
25m |
1:03.68 |
1:03.68 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Otso Mkivuokko |
2003 |
03A331 |
Gladius |
|
25m |
47.83 |
47.83 |
2 |
Leevi Ylikulppi |
2003 |
03A266 |
Cetus |
|
50m |
45.97 |
44.97 |
3 |
Otto Sormunen |
2002 |
02A168 |
Cetus |
|
25m |
44.20 |
44.20 |
4 |
Luca Kallela |
2003 |
03A166 |
HSS |
|
25m |
43.43 |
43.43 |
5 |
Aki Holtari |
2002 |
02A371 |
HSS |
|
50m |
44.99 |
43.99 |
6 |
Georg Nrj |
2002 |
02A410 |
HSS |
|
50m |
45.49 |
44.49 |
7 |
Elias Jskelinen |
2002 |
02A712 |
Cetus |
|
50m |
47.09 |
46.09 |
8 |
Isak Jatkola |
2003 |
03A470 |
BS-PU |
|
25m |
48.16 |
48.16 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Benjamin Hoot |
2003 |
03A012 |
Cetus |
|
25m |
42.75 |
42.75 |
2 |
Tuomas Peltola |
2003 |
03A096 |
Cetus |
|
50m |
40.59 |
39.59 |
3 |
Oscar Skjl |
2002 |
02A684 |
Cetus |
|
50m |
40.02 |
39.02 |
4 |
Niklas Hatakka |
2003 |
03A534 |
Cetus |
|
50m |
39.14 |
38.14 |
5 |
Alexander Fyhr |
2002 |
02A637 |
HSS |
|
25m |
38.19 |
38.19 |
6 |
Danila Shishinin |
2002 |
02A597 |
ORCA |
|
25m |
39.11 |
39.11 |
7 |
Luukas Vainio |
2003 |
03A099 |
Cetus |
|
25m |
39.96 |
39.96 |
8 |
Aleksi Koprinen |
2003 |
03A416 |
HSS |
|
25m |
42.88 |
42.88 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Rasmus Sderholm |
2002 |
02A442 |
HSS |
|
50m |
38.57 |
37.57 |
2 |
Mihail Khanoukaev |
2002 |
02A241 |
Cetus |
|
50m |
37.84 |
36.84 |
3 |
Joel Syrj |
2002 |
02A137 |
Cetus |
|
25m |
34.95 |
34.95 |
4 |
Lari Tumanoff |
2003 |
03A150 |
HSS |
|
50m |
35.72 |
34.72 |
5 |
Verneri Viisanen |
2002 |
02A281 |
Cetus |
|
50m |
35.80 |
34.80 |
6 |
Leo Mikkonen |
2002 |
02A233 |
Cetus |
|
50m |
36.81 |
35.81 |
7 |
Max strm |
2002 |
02A585 |
Cetus |
|
50m |
38.33 |
37.33 |
8 |
Tuukka Inkil |
2003 |
03A495 |
Cetus |
|
25m |
37.74 |
37.74 |
Tekij: WinGrodan 1.22.16 |
Tulostuspivmr |
01 marraskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
16:07 |
|