Program for IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Laji 10, P12,13 100m Rintauinti |
P13 LRIKM-enntys Juho Viitala, TaUS, 1:10,50 2004 |
P12 LRIKM-enntys Timo Kettunen, JUK, 1:14,27 1994 |
P-12 VAIN ALKUKILPAILUSSA |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Laitala Eerikki | 2001 | Cetus | 01A548 | 25 m | 1:13.68 | 1:13.68 | |
2 | Jokinen Tuomas | 2001 | Cetus | 01A556 | 25 m | 1:16.12 | 1:16.12 | |
3 | Widbom Herman | 2001 | SGR | 01A188 | 25 m | 1:18.60 | 1:18.60 | |
4 | Viisanen Verneri | 2002 | Cetus | 02A281 | 25 m | 1:19.52 | 1:19.52 | |
5 | Raninen Eemeli | 2001 | HU | 01A495 | 25 m | 1:20.22 | 1:20.22 | |
6 | Aalto Oskari | 2002 | Cetus | 02A016 | 25 m | 1:21.11 | 1:21.11 | |
7 | Antikainen Aaron | 2001 | Cetus | 01A977 | 25 m | 1:21.60 | 1:21.60 | |
8 | Leppnen Eevert | 2001 | SGR | 01A731 | 25 m | 1:24.41 | 1:24.41 | |
9 | Krapf Lauri | 2001 | HSS | 01B151 | 25 m | 1:25.99 | 1:25.99 | |
10 | Linnanen Niklas | 2001 | HSS | 01A606 | 25 m | 1:27.75 | 1:27.75 | |
11 | Nurminen Pyry | 2001 | ORCA | 01A673 | 25 m | 1:28.41 | 1:28.41 | |
12 | Kousa Joonas | 2001 | Cetus | 01A660 | 25 m | 1:29.01 | 1:29.01 | |
13 | Partanen Eetu | 2001 | Cetus | 01A934 | 25 m | 1:29.48 | 1:29.48 | |
14 | Hyttinen Kalle | 2001 | BS-PU | 01B140 | 50 m | 1:33.46 | 1:30.46 | |
15 | Syrj Joel | 2002 | Cetus | 02A137 | 50 m | 1:33.51 | 1:30.51 | |
16 | Nrj Georg | 2002 | HSS | 02A410 | 50 m | 1:35.92 | 1:32.92 | |
17 | Beresten Alexander | 2001 | HSS | 01A443 | 50 m | 1:36.55 | 1:33.55 | |
18 | Shishinin Danila | 2002 | ORCA | 02A597 | 25 m | 1:33.70 | 1:33.70 | |
19 | Khanoukaev Mihail | 2002 | Cetus | 02A241 | 25 m | 1:34.72 | 1:34.72 | |
20 | Cherikov Nikko | 2001 | HSS | 01A923 | 25 m | 1:34.87 | 1:34.87 | |
21 | Hyvnen Tuomas | 2001 | HSS | 01A061 | 25 m | 1:35.18 | 1:35.18 | |
22 | Pavlidi Christofor | 2001 | HSS | 01A068 | 25 m | 1:35.58 | 1:35.58 | |
23 | Ruuskanen Juho | 2001 | Cetus | 01A356 | 50 m | 1:42.26 | 1:39.26 | |
24 | Panschin Ruslan | 2001 | ORCA | 01B198 | 25 m | 1:40.84 | 1:40.84 | |
25 | strm Max | 2002 | Cetus | 02A585 | 50 m | 1:44.33 | 1:41.33 | |
26 | Kurunsaari Pyry | 2001 | Cetus | 01A729 | 50 m | 1:44.38 | 1:41.38 | |
27 | Vardeka Victor | 2001 | HU | 01B290 | 25 m | 1:44.30 | 1:44.30 | |
28 | Eriksson Max | 2002 | BS-PU | 02A483 | 25 m | 1:44.47 | 1:44.47 | |
29 | Jskelinen Eero | 2001 | Cetus | 01A318 | 50 m | 1:47.61 | 1:44.61 | |
30 | Kulju Kristoffer | 2001 | BS-PU | 01A772 | 25 m | 1:44.87 | 1:44.87 | |
31 | Jrvinen Onni | 2002 | HTU | 02A765 | 50 m | 1:48.11 | 1:45.11 | |
32 | Luukkonen Touko | 2002 | HU | 02A789 | 25 m | 1:48.04 | 1:48.04 | |
33 | Levo Kirill | 2002 | ORCA | 02A589 | 25 m | 1:48.69 | 1:48.69 | |
34 | Grundstrm Thomas | 2002 | Cetus | 02A390 | 50 m | 1:52.51 | 1:49.51 | |
35 | Vkevinen Heikki | 2002 | Gladius | 02B021 | 25 m | 1:50.75 | 1:50.75 | |
36 | Strandell Emil | 2002 | Gladius | 02A664 | 50 m | 2:00.20 | 1:57.20 | |
37 | Lindfors Mathias | 2002 | BS-PU | 02A479 | 25 m | 1:57.23 | 1:57.23 | |
38 | Karlsson Mikael | 2001 | ORCA | 01A862 | 25 m | 1:57.40 | 1:57.40 | |
39 | Hildn Topias | 2002 | HTU | 02A696 | 25 m | 1:58.36 | 1:58.36 | |
40 | Munsterhjelm Mio | 2002 | SGR | 02A609 | 25 m | 2:00.84 | 2:00.84 | |
41 | Kauppinen Kalle | 2002 | ORCA | 02B029 | 25 m | 2:01.04 | 2:01.04 | |
42 | Tolppala Tuomas | 2002 | ORCA | 02A719 | 50 m | 2:04.38 | 2:01.38 | |
43 | Saarinen Olavi | 2002 | HSS | 02A921 | 25 m | 2:02.83 | 2:02.83 | |
44 | Talvitie Pyry | 2002 | Gladius | 02A929 | 50 m | 2:11.45 | 2:08.45 | |
45 | Sormunen Otto | 2002 | Cetus | 02A168 | 25 m | |||
46 | Ola Matias | 2002 | ORCA | 02B103 | 25 m | |||
47 | Li Jenson Lih Shan | 2002 | HTU | 02A835 | 25 m | |||
48 | Vikman Matias | 2001 | ORCA | 01A776 | 25 m | |||
49 | Kallio Max | 2002 | ORCA | 02B097 | 25 m | |||
Tekij: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspivmr | 30 lokakuu 2014 |
Lisenssinhaltija: CETUS | Tulostusaika | 17:38 |