Program för IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Laji 17, T11,12 400m Vapaauinti |
T12 LRIKM-ennätys Essi Schrey, RaisU, 4:39.24 2008 |
T11 LRIKM-ennätys Noora Visto, LaUS, 4:50,89 2009 |
T-11 vain alkukilpailussa |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Savolainen Anni | 2002 | Cetus | 02A184 | 50 m | 5:20.74 | 5:12.74 | |
2 | Kellberg Laura | 2003 | Cetus | 03A441 | 25 m | 5:21.87 | 5:21.87 | |
3 | Leppänen Vilhelmiina | 2003 | SGR | 03A002 | 25 m | 5:23.12 | 5:23.12 | |
4 | Lehtinen Sonja | 2003 | HU | 03A385 | 25 m | 5:28.61 | 5:28.61 | |
5 | Mettinen Mirka | 2002 | Cetus | 02A159 | 50 m | 5:37.09 | 5:29.09 | |
6 | Antikainen Ellen | 2003 | Cetus | 03A384 | 50 m | 5:43.16 | 5:35.16 | |
7 | Mustonen Sara | 2002 | Cetus | 02A219 | 25 m | 5:37.93 | 5:37.93 | |
8 | Rapinoja Kaarin | 2003 | Cetus | 03A105 | 50 m | 5:46.55 | 5:38.55 | |
9 | Paulomo Pinja | 2002 | Cetus | 02A288 | 25 m | 5:40.48 | 5:40.48 | |
10 | Toimela Annina | 2002 | HSS | 02A269 | 25 m | 5:42.88 | 5:42.88 | |
11 | Salokorpi Essi | 2003 | Cetus | 03A199 | 50 m | 5:52.73 | 5:44.73 | |
12 | Långström Sofia | 2003 | Cetus | 03A085 | 50 m | 5:52.86 | 5:44.86 | |
13 | Einiö Siiri | 2003 | Gladius | 03A357 | 50 m | 5:53.15 | 5:45.15 | |
14 | Puolakka Oona | 2003 | Cetus | 03A294 | 50 m | 5:54.39 | 5:46.39 | |
15 | Johansson Emma | 2003 | Cetus | 03A017 | 25 m | 5:46.52 | 5:46.52 | |
16 | Vasara Jonna | 2002 | SGR | 02A118 | 25 m | 5:49.71 | 5:49.71 | |
17 | Peltola Julia | 2003 | Cetus | 03A091 | 50 m | 6:00.33 | 5:52.33 | |
18 | Lindeberg Saga | 2002 | HSS | 02A518 | 25 m | 5:57.13 | 5:57.13 | |
19 | Von Schrowe Iina | 2003 | Cetus | 03A146 | 50 m | 6:08.25 | 6:00.25 | |
20 | Lehtoila Lotta | 2003 | ORCA | 03A247 | 50 m | 6:15.00 | 6:07.00 | |
21 | Reiniluoto Siiri | 2003 | HSS | 03A203 | 50 m | 6:15.65 | 6:07.65 | |
22 | Vaajanen Viivi | 2002 | ORCA | 02A567 | 25 m | 6:09.63 | 6:09.63 | |
23 | Piksilä Ethel | 2003 | HSS | 03A032 | 50 m | 6:18.19 | 6:10.19 | |
24 | Siltala Oona | 2002 | Cetus | 02A535 | 50 m | 6:19.45 | 6:11.45 | |
25 | Catalano Hanna | 2003 | Gladius | 03A078 | 50 m | 6:22.15 | 6:14.15 | |
26 | Sorri Viivi | 2003 | Gladius | 03A290 | 50 m | 6:23.63 | 6:15.63 | |
27 | Wacklin Cami | 2002 | Cetus | 02A131 | 50 m | 6:24.80 | 6:16.80 | |
28 | Hankonen Kielo | 2003 | HSS | 03A361 | 25 m | 6:24.75 | 6:24.75 | |
29 | Hyttinen Milla | 2003 | HSS | 03A149 | 25 m | 6:29.06 | 6:29.06 | |
30 | Huovinen Saima | 2003 | HU | 03A614 | 25 m | 6:37.92 | 6:37.92 | |
31 | Pavlidi Stefania | 2003 | HSS | 03A409 | 25 m | 6:42.12 | 6:42.12 | |
32 | Mäkelä Miisa | 2002 | HU | 02A639 | 25 m | 6:46.84 | 6:46.84 | |
33 | Helle Essi | 2002 | HU | 02A942 | 25 m | 6:58.06 | 6:58.06 | |
34 | Ahonen Helmi | 2003 | HSS | 03A160 | 50 m | 7:14.30 | 7:06.30 | |
35 | Partanen Emmi | 2003 | Cetus | 03A550 | 50 m | 7:41.48 | 7:33.48 | |
36 | Heino Anniina | 2002 | HU | 02A888 | 25 m | |||
37 | Selonen Tilda | 2003 | HU | 03A772 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.23.00 | Tulostuspäivämäärä | 30 lokakuu 2014 |
Lisenssinhaltija: CETUS | Tulostusaika | 17:38 |