Program för UGP 4, Åkersberga
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 3 Söndag 12okt
Gren 17, 200m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 697 | Korssell Pauline | 1997 | TÄBY SIM | AI8897 | 25 m | 2:41.07 | |
2 | 173 | Norén Sophia | 1998 | SS04 | AN9698 | 25 m | 2:47.77 | |
3 | 43 | Östervall Maria | 1998 | ÅKERSBERGA | AD4498 | 25 m | 2:48.14 | |
4 | 685 | Franks Julia | 2000 | TÄBY SIM | AR5400 | 25 m | 2:50.87 | |
5 | 674 | Bergh Mikaela | 1999 | TÄBY SIM | AK5299 | 25 m | 2:52.39 | |
6 | 240 | Andreasson Josephine | 1999 | TUREBERG | AP7299 | 25 m | 2:55.72 | |
7 | 333 | Nilsson Julia | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM0699 | 25 m | 2:57.38 | |
8 | 250 | Swerlander Elin | 2001 | TUREBERG | AE7801 | 25 m | 2:58.17 | |
9 | 708 | Persson Johanna | 2001 | TÄBY SIM | AY6601 | 25 m | 2:58.21 | |
10 | 242 | Eriksson Astrid | 2001 | TUREBERG | AD1201 | 25 m | 2:58.40 | |
11 | 277 | Andersson Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR7298 | 25 m | 3:00.69 | |
12 | 168 | Kjellin Saga | 1999 | SS04 | AX3499 | 25 m | 3:01.21 | |
13 | 299 | Fährlin Agnes | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR1498 | 25 m | 3:01.64 | |
14 | 722 | Tavemark Maria | 2001 | TÄBY SIM | BA9601 | 25 m | 3:02.29 | |
15 | 350 | Tukonen Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK7298 | 25 m | 3:04.41 | |
16 | 698 | Kruthammar Fanny | 1999 | TÄBY SIM | BB5299 | 25 m | 3:04.88 | |
17 | 304 | Hagmansson Wilma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR3899 | 25 m | 3:06.76 | |
18 | 702 | Loid Sigrid | 1999 | TÄBY SIM | AF0499 | 25 m | 3:06.91 | |
19 | 55 | Sundman Lina | 1998 | DANDERYD | AZ8898 | 25 m | 3:08.86 | |
20 | 54 | Reuterskiöld Henny | 1999 | DANDERYD | BB1499 | 50 m | 3:09.80 | |
21 | 151 | Berndtson Frida | 2000 | SS04 | BC3600 | 25 m | 3:10.25 | |
22 | 5 | Falk Liv | 2000 | ÅKERSBERGA | AI3400 | 25 m | 3:10.57 | |
23 | 343 | Sundqvist Clara | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU4801 | 25 m | 3:10.66 | |
24 | 715 | Sangfelt Malin | 2001 | TÄBY SIM | AC3801 | 25 m | 3:10.95 | |
25 | 719 | Sköld Gunnel | 2000 | TÄBY SIM | BB9600 | 50 m | 3:15.74 | |
26 | 51 | Malm Smilla | 2003 | DANDERYD | AQ4203 | 50 m | 3:15.92 | |
27 | 322 | Kuhlins Maike | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA1600 | 25 m | 3:18.19 | |
28 | 286 | Danes Ioana | 2002 | SPÅRVÄGEN | AY3802 | 25 m | 3:18.40 | |
29 | 47 | Bhat Manjiri | 2000 | DANDERYD | AI4600 | 25 m | 3:18.49 | |
30 | 433 | Torell Josefine | 2002 | LIDINGÖ SK | BD0402 | 25 m | 3:20.19 | |
31 | 166 | Karls Sofia | 2002 | SS04 | AH7202 | 25 m | 3:21.27 | |
32 | 435 | Wrembicki Annastasia | 1999 | LIDINGÖ SK | BG4699 | 25 m | 3:27.06 | |
33 | 247 | Sterner Lovisa | 1999 | TUREBERG | AP7599 | 25 m | 3:27.55 | |
34 | 434 | Viberg Cecilia | 2003 | LIDINGÖ SK | AU1603 | 50 m | 3:29.59 | |
35 | 338 | Onno Astrid | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA5600 | 50 m | 3:40.70 | |
36 | 36 | Westmoreland Tina | 2002 | ÅKERSBERGA | AG5802 | 25 m | 3:45.93 | |
37 | 329 | Lythell Veronica | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC0603 | 25 m | 3:57.07 | |
38 | 354 | Westermark Eliane | 2003 | SPÅRVÄGEN | AX4603 | 50 m | 4:12.14 | |
39 | 323 | Kårén Beata | 2003 | SPÅRVÄGEN | AX1603 | 25 m | 4:34.56 | |
40 | 56 | Tunell Jenny | 2003 | DANDERYD | BK2603 | 25 m | ||
41 | 59 | Vranjes Mirella | 2001 | DANDERYD | BT5401 | 25 m | ||
42 | 60 | Vranjes Sabina | 2001 | DANDERYD | BT6401 | 25 m | ||
43 | 155 | Candelius Lisa | 2003 | SS04 | AT9803 | 25 m | ||
44 | 290 | Engström Belize | 2004 | SPÅRVÄGEN | AI5404 | 25 m | ||
45 | 294 | Eriksson Alexandra | 2002 | SPÅRVÄGEN | BM8602 | 25 m | ||
46 | 313 | Hägerdal Tove | 2002 | SPÅRVÄGEN | BJ3602 | 25 m | ||
47 | 328 | Lythell Cornelia | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC2603 | 25 m | ||
48 | 334 | Nivenius Susanna | 2002 | SPÅRVÄGEN | BM1802 | 25 m | ||
49 | 340 | Schei Elvira | 2003 | SPÅRVÄGEN | AZ4603 | 25 m | ||
50 | 344 | Sundqvist Sophie | 2003 | SPÅRVÄGEN | AU5603 | 25 m | ||
51 | 349 | Torstensson Sara | 2004 | SPÅRVÄGEN | AW3604 | 25 m | ||
52 | 430 | Lundgren Julia | 2002 | LIDINGÖ SK | BB1602 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 09 oktober 2014 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund | Utskriftstid | 10:10 |