Program för UGP 4, Eriksdal
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 15, 100m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 459 | Mört Roosa | 1999 | FSF | 25 m | 1:02.20 | ||
2 | 463 | Nenonen Sohvi | 1999 | FSF | 25 m | 1:03.04 | ||
3 | 52 | Myers Charlotte | 1997 | SK NEPTUN | BQ2497 | 25 m | 1:04.02 | |
4 | 1 | Liljeqvist Ida | 1999 | HÖGANÄS SS | AR4499 | 25 m | 1:05.14 | |
5 | 466 | Huhtanen Suvi | 1999 | FSF | 25 m | 1:05.19 | ||
6 | 83 | Karlson Alma | 1999 | SKK | AH8299 | 25 m | 1:05.38 | |
7 | 461 | Kallio Eveliina | 1999 | FSF | 25 m | 1:05.68 | ||
8 | 65 | Wrejde Isabelle | 1999 | SK NEPTUN | AV5299 | 25 m | 1:05.92 | |
9 | 423 | Suoranta Merina | 1999 | ÅSK | 99A281 | 50 m | 1:07.55 | |
10 | 406 | Helo Helene | 1999 | ÅSK | 99A907 | 50 m | 1:07.57 | |
11 | 729 | Rotstam Emma | 1998 | JÄRFÄLLA S | AF7498 | 25 m | 1:08.31 | |
12 | 291 | Berg Jessica | 1998 | SPIF SF | BJ7698 | 50 m | 1:08.48 | |
13 | 411 | Konkka Ida | 2000 | ÅSK | 00A573 | 50 m | 1:08.94 | |
14 | 433 | Oura Vilma | 2001 | FSF | 25 m | 1:09.13 | ||
15 | 35 | Jaraquemada Ida | 1996 | SK NEPTUN | AT2896 | 25 m | 1:09.17 | |
16 | 410 | Kolu Nea | 1997 | ÅSK | 97A566 | 50 m | 1:09.19 | |
17 | 432 | Rantakokko Reetta | 2001 | FSF | 25 m | 1:09.95 | ||
18 | 425 | Kallio Anniina | 2002 | FSF | 25 m | 1:10.31 | ||
19 | 527 | Hassler Anna | 1998 | SKURU IK | AK5298 | 25 m | 1:10.37 | |
20 | 428 | Pollari Ina | 2002 | FSF | 25 m | 1:10.70 | ||
21 | 536 | Loftén Evelina | 1996 | SKURU IK | AY9296 | 25 m | 1:11.12 | |
22 | 106 | Wallenborg Caroline | 2000 | SKK | AL3800 | 50 m | 1:11.53 | |
23 | 91 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | AV9401 | 25 m | 1:11.87 | |
24 | 18 | Andersson Sara | 2000 | SK NEPTUN | AO6600 | 50 m | 1:12.30 | |
25 | 26 | Engvall Tess | 2001 | SK NEPTUN | BQ8801 | 25 m | 1:13.55 | |
26 | 25 | Ehn Rebecka | 2000 | SK NEPTUN | AO7600 | 50 m | 1:13.80 | |
27 | 426 | Pentti Mia | 2002 | FSF | 25 m | 1:13.80 | ||
28 | 96 | Selander Siri | 1999 | SKK | AU1899 | 25 m | 1:13.85 | |
29 | 112 | Blomberg Emelie | 1999 | SÖDERTÄLJE | AU4899 | 25 m | 1:14.10 | |
30 | 381 | Tsirona Dimitra | 2002 | VÄSBY SS | AP3602 | 25 m | 1:14.30 | |
31 | 434 | Suomäki Vuokko | 2001 | FSF | 25 m | 1:14.80 | ||
32 | 43 | Lindé Hanna | 2001 | SK NEPTUN | BM8401 | 25 m | 1:15.06 | |
33 | 343 | Nyberg Starck Sofia | 1997 | TYRESÖ SS | BJ6897 | 25 m | 1:15.36 | |
34 | 200 | Westerlund Lena | 1998 | SÖDERTÖRN | BB8298 | 25 m | 1:15.78 | |
35 | 389 | Ekepil Alba | 2001 | WISBY SS | AL9601 | 25 m | 1:15.97 | |
36 | 352 | Andersson Tova | 2001 | VÄSBY SS | AH8201 | 25 m | 1:16.14 | |
37 | 297 | Carlbom Amanda | 2000 | SPIF SF | BB8200 | 25 m | 1:16.30 | |
38 | 22 | Brolund Vilma | 2001 | SK NEPTUN | AO9801 | 25 m | 1:17.38 | |
39 | 37 | Jomaa Nora | 1999 | SK NEPTUN | AW7499 | 25 m | 1:17.39 | |
40 | 357 | Björnfot Sofia | 1998 | VÄSBY SS | BC6298 | 25 m | 1:17.49 | |
41 | 317 | Kylberg Paola | 2002 | SPIF SF | AV6602 | 25 m | 1:17.82 | |
42 | 351 | Andersson Ebba | 2001 | VÄSBY SS | AL2601 | 50 m | 1:18.11 | |
43 | 543 | Westborg Anna | 2002 | SKURU IK | AE0402 | 25 m | 1:18.38 | |
44 | 417 | Pärnänen Emilie | 2002 | ÅSK | 02A541 | 50 m | 1:19.20 | |
45 | 121 | Malmström Filippa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK3803 | 25 m | 1:19.30 | |
46 | 310 | Grill Julia | 2002 | SPIF SF | AL4602 | 25 m | 1:19.37 | |
47 | 430 | Siirtola Peppi | 2002 | FSF | 25 m | 1:20.23 | ||
48 | 88 | Lönnberg Smilla | 2001 | SKK | AQ0801 | 50 m | 1:20.46 | |
49 | 160 | Hagström Jessica | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ3499 | 25 m | 1:20.92 | |
50 | 138 | Yu Hammarsten Linnea | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU7802 | 25 m | 1:21.91 | |
51 | 702 | Edbom Ebba | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ4602 | 25 m | 1:21.95 | |
52 | 374 | Peacock Louise | 2001 | VÄSBY SS | AL3601 | 25 m | 1:22.26 | |
53 | 119 | Jonsson Carolina | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU5402 | 25 m | 1:22.40 | |
54 | 378 | Rosenberg Felicia | 2002 | VÄSBY SS | AH8202 | 25 m | 1:22.89 | |
55 | 308 | Granert Lea | 2001 | SPIF SF | BQ1401 | 25 m | 1:23.80 | |
56 | 696 | Arrhén Andersson Ella | 2002 | JÄRFÄLLA S | AX8402 | 25 m | 1:23.94 | |
57 | 395 | Sandsjö Tone | 2003 | WISBY SS | AF5403 | 25 m | 1:24.06 | |
58 | 134 | Welin-Berger Nadia | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU4402 | 25 m | 1:24.41 | |
59 | 307 | Glimmerud-Gullbjörk Tuva | 2000 | SPIF SF | BP6600 | 25 m | 1:24.47 | |
60 | 41 | Köhler Hjördis | 2001 | SK NEPTUN | BM6401 | 50 m | 1:25.76 | |
61 | 185 | Possman Klara | 2003 | SÖDERTÖRN | BA6803 | 25 m | 1:25.83 | |
62 | 710 | Gunnarsson-Jonsson Amanda | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC4800 | 25 m | 1:26.57 | |
63 | 42 | Lennér Tuva | 2000 | SK NEPTUN | BA4800 | 25 m | 1:27.47 | |
64 | 704 | El Hajji Selma | 2001 | JÄRFÄLLA S | BB1801 | 25 m | 1:28.31 | |
65 | 719 | Larsson Louise | 2002 | JÄRFÄLLA S | AH2802 | 50 m | 1:28.62 | |
66 | 722 | Lindqvist Amanda | 2002 | JÄRFÄLLA S | AU6202 | 25 m | 1:28.73 | |
67 | 172 | Lindhe Maya | 2000 | SÖDERTÖRN | BK3800 | 25 m | 1:28.76 | |
68 | 19 | Bekkewold Amanda | 2001 | SK NEPTUN | BM3401 | 50 m | 1:28.83 | |
69 | 24 | Ehn Filippa | 2001 | SK NEPTUN | AP6201 | 50 m | 1:29.31 | |
70 | 20 | Bladin Sophie | 2002 | SK NEPTUN | BF5202 | 25 m | 1:29.38 | |
71 | 104 | Tibblin Wahnberg Liv | 2002 | SKK | AX5602 | 25 m | 1:29.47 | |
72 | 312 | Johansson Evelina | 2000 | SPIF SF | BG2400 | 25 m | 1:29.81 | |
73 | 44 | Lo Lindroos Ines | 2003 | SK NEPTUN | AV9403 | 25 m | 1:29.94 | |
74 | 64 | Wihk Embla | 2002 | SK NEPTUN | BD9602 | 50 m | 1:31.54 | |
75 | 723 | Lundgren Lilly | 2002 | JÄRFÄLLA S | AC7402 | 25 m | 1:31.70 | |
76 | 109 | Åsbrink Hanna | 2002 | SKK | AX4602 | 25 m | 1:33.02 | |
77 | 728 | Policastro Rebecca | 2003 | JÄRFÄLLA S | AI2403 | 50 m | 1:33.08 | |
78 | 714 | Hansson Emma | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ9602 | 25 m | 1:33.73 | |
79 | 371 | Nyblom Jennifer | 2003 | VÄSBY SS | AC1603 | 50 m | 1:34.37 | |
80 | 201 | Widmark Alwa | 2002 | SÖDERTÖRN | AN4402 | 25 m | 1:35.11 | |
81 | 55 | Nordeman Freja | 2003 | SK NEPTUN | AU7203 | 50 m | 1:36.30 | |
82 | 51 | Mohimani Svärdell Roya | 2001 | SK NEPTUN | BC5201 | 25 m | 1:37.35 | |
83 | 68 | Alte Klara | 2002 | SKK | AX1602 | 25 m | 1:37.85 | |
84 | 137 | Vinger Lisa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ8203 | 25 m | 1:38.76 | |
85 | 741 | Viklund Anna | 2001 | JÄRFÄLLA S | AS4601 | 25 m | 1:45.94 | |
86 | 528 | Heinz Felicia | 2004 | SKURU IK | AU8204 | 50 m | 1:57.69 | |
87 | 108 | Werme Anna | 2003 | SKK | BB3603 | 25 m | 2:00.53 | |
88 | 521 | Bäckström Elsa | 2004 | SKURU IK | AU3204 | 50 m | 2:02.59 | |
89 | 147 | Bäckström Olivia | 2005 | SÖDERTÖRN | AM0205 | 25 m | ||
90 | 292 | Berg Ljuba | 2000 | SPIF SF | BH4400 | 25 m | ||
91 | 537 | Lundgren Emma | 2001 | SKURU IK | AO6801 | 25 m | ||
92 | 709 | Granberg Felicia | 2002 | JÄRFÄLLA S | AT3602 | 25 m | ||
93 | 732 | Strand Sara | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ1802 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 12 oktober 2014 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 08:04 |