Program for Höstsimiaden 2014, Osby
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 36
|
Tävling |
Höstsimiaden 2014 |
|
Utskriftsdatum |
23 november 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Osby |
|
Utskriftstid |
08:20 |
|
|
Arrangör |
Osby Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
22 november 2014 |
|
|
|
|
Gren 36, 50m Bröstsim Damer 10år |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
315 |
1 |
Tilda Sekander |
2004 |
AY6604 |
LÖNSBODA |
|
25m |
52.43 |
214 |
2 |
Jacqlyne Jersov |
2004 |
AL1704 |
OSBY SS |
|
25m |
1:07.52 |
110 |
3 |
Mathilda Abrahamsson Dele |
2004 |
AL3604 |
KK KARPEN |
|
25m |
59.65 |
274 |
4 |
Klara Harrysson |
2004 |
AM3604 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:00.76 |
288 |
5 |
Elin Söderberg |
2004 |
AW8804 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:10.59 |
70 |
6 |
Gabriella Mattsson |
2004 |
BF7204 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
307 |
1 |
Nea Widell |
2004 |
AE4404 |
TYRINGE SS |
|
25m |
56.94 |
154 |
2 |
Emelie Ek-Värn |
2004 |
AJ8604 |
LANDSKRONA |
|
25m |
55.21 |
126 |
3 |
Alice Carlqvist-Seger |
2004 |
AJ9404 |
KSLS |
|
25m |
54.31 |
112 |
4 |
Rebecca Kokko |
2004 |
AT9804 |
KK KARPEN |
|
25m |
55.08 |
278 |
5 |
Elin Kronkvist |
2004 |
AG6204 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
56.55 |
269 |
6 |
Ammie Axelsson |
2004 |
AM2604 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
57.23 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
195 |
1 |
Linnea Cederqvist |
2004 |
AW0204 |
LÖNSBODA |
|
25m |
53.72 |
309 |
2 |
Wilma Ekstrand |
2004 |
AM9404 |
SPIGGARNA |
|
25m |
53.17 |
285 |
3 |
Caisa Renström |
2004 |
AH8404 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
51.52 |
162 |
4 |
Wilma Lundius |
2004 |
AJ9604 |
LANDSKRONA |
|
25m |
51.76 |
133 |
5 |
Julia Hallengren |
2004 |
AL7604 |
KSLS |
|
25m |
53.72 |
284 |
6 |
Ella Persson |
2004 |
AJ2604 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
54.14 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
113 |
1 |
Maja Nilsson |
2004 |
AM7604 |
KK KARPEN |
|
25m |
50.08 |
81 |
2 |
Tindra D´aubigné |
2004 |
AQ1204 |
HÖÖRS SS |
|
25m |
49.08 |
198 |
3 |
Elma Nilsson |
2004 |
AW3204 |
LÖNSBODA |
|
25m |
48.45 |
123 |
4 |
Tuva Edvinsson |
2004 |
AB7604 |
KLIPPAN |
|
25m |
48.67 |
223 |
5 |
Maja Olofsson |
2004 |
AF7204 |
OSBY SS |
|
25m |
49.94 |
232 |
6 |
Mya Carlsson |
2004 |
AH7804 |
OSBY SS |
|
25m |
51.29 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
255 |
1 |
Wilma Nilsson |
2004 |
AB0804 |
S 71 |
|
25m |
47.98 |
156 |
2 |
Emma Hassling |
2004 |
AD5404 |
LANDSKRONA |
|
25m |
46.98 |
289 |
3 |
Alice Troedsson |
2004 |
AG1404 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
46.48 |
282 |
4 |
Frida Pekberg |
2004 |
AG0404 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
46.85 |
15 |
5 |
Astrid Nilsson |
2004 |
AA3604 |
SS DELFIN |
|
25m |
47.58 |
62 |
6 |
Isabel Ewers |
2004 |
AY1204 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
48.31 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
23 november 2014 |
Licensierad till: Osby Simsällskap |
Utskriftstid |
08:20 |
|