Ohjelma Speedo Cup
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso 1
Lähtölista Laji 9
|
Kilpailu |
Speedo Cup |
|
Tulostuspäivämäärä |
04 lokakuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
09:07 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
04 lokakuu 2014 |
|
|
|
|
Laji 9, 50m Selkäuinti Pojat |
Loppukilpailut (8) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Henri Taneli Korpi |
2004 |
04A444 |
Octopus |
|
25m |
|
|
3 |
Aleksi Eemil Kauppinen |
2003 |
03A839 |
LrU |
|
25m |
|
|
4 |
Antti Honkanen |
2004 |
04A544 |
LrU |
|
25m |
|
|
5 |
Elias Jääskeläinen |
2002 |
02A712 |
Cetus |
|
25m |
|
|
6 |
Casimir Berndtsson |
2004 |
04A620 |
HSS |
|
25m |
|
|
7 |
Sandro Karhula |
2002 |
02A679 |
Cetus |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Nicklas Jaatinen |
2003 |
03A097 |
SGR |
|
25m |
|
|
2 |
Eeti Virolainen |
2004 |
04A488 |
Octopus |
|
25m |
|
|
3 |
Paavo Nenonen |
2005 |
05A022 |
Cetus |
|
25m |
|
|
4 |
Oskari Repo |
2003 |
03A824 |
Cetus |
|
25m |
|
|
5 |
Sami Seppälä |
2000 |
00B045 |
BS-PU |
|
25m |
|
|
6 |
Ivan Turbin |
2001 |
01A590 |
HyUS |
|
25m |
|
|
7 |
Aarno Lind |
2002 |
02A619 |
Cetus |
|
25m |
|
|
8 |
Joakim Kuhlberg |
2004 |
04A072 |
BS-PU |
|
25m |
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Mikael Salomaa |
2005 |
05A341 |
HSS |
|
25m |
|
|
2 |
Oskari Niemi |
2001 |
01B016 |
HyUS |
|
25m |
1:00.72 |
1:00.72 |
3 |
Karri Suuronen |
2003 |
03A802 |
Cetus |
|
50m |
55.86 |
54.86 |
4 |
Anton Sarvilahti |
2005 |
05A279 |
LrU |
|
25m |
54.16 |
54.16 |
5 |
Niko Teperi |
2005 |
05A120 |
Cetus |
|
50m |
55.69 |
54.69 |
6 |
Alexander Huhtala |
2003 |
03A751 |
Cetus |
|
50m |
55.89 |
54.89 |
7 |
Anton Petrov |
2004 |
04A605 |
HSS |
|
25m |
|
|
8 |
Aleksi Pehkonen |
2004 |
04A516 |
Octopus |
|
25m |
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Masih Tantula |
2004 |
04A158 |
SGR |
|
50m |
53.75 |
52.75 |
2 |
Mathias Lindfors |
2002 |
02A479 |
BS-PU |
|
25m |
51.65 |
51.65 |
3 |
Nico Peltonen |
2005 |
05A046 |
HyUS |
|
25m |
51.13 |
51.13 |
4 |
Tuomas Tolppala |
2002 |
02A719 |
ORCA |
|
25m |
49.88 |
49.88 |
5 |
Petri Shkolny |
2003 |
03A556 |
RiUS |
|
25m |
50.59 |
50.59 |
6 |
Tatu Jentze |
2001 |
01A474 |
Cetus |
|
25m |
51.34 |
51.34 |
7 |
Waldemar Palombi |
2004 |
04A428 |
HSS |
|
25m |
51.99 |
51.99 |
8 |
Tomi Suoknuuti |
2004 |
04A382 |
Octopus |
|
25m |
52.81 |
52.81 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Viljami Töhönen |
2002 |
02A280 |
RiUS |
|
25m |
49.38 |
49.38 |
2 |
Martti Rautell |
2002 |
02A403 |
Octopus |
|
25m |
47.82 |
47.82 |
3 |
Sebastian Stenbacka |
2002 |
02A472 |
Octopus |
|
50m |
48.45 |
47.45 |
4 |
Kuutti Suominen |
2003 |
03A650 |
RaisU |
|
25m |
46.46 |
46.46 |
5 |
Jan Byskov |
2004 |
04A474 |
HyUS |
|
25m |
46.95 |
46.95 |
6 |
Olavi Saarinen |
2002 |
02A921 |
HSS |
|
25m |
47.55 |
47.55 |
7 |
Kalle Seppä |
2003 |
03A257 |
RiUS |
|
25m |
48.24 |
48.24 |
8 |
Otto Sormunen |
2002 |
02A168 |
Cetus |
|
25m |
49.70 |
49.70 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Matias Gustafsson |
2002 |
02B009 |
RaisU |
|
25m |
45.70 |
45.70 |
2 |
Alexander Nyman |
2004 |
04A275 |
HyUS |
|
25m |
45.58 |
45.58 |
3 |
Benjamin Hoot |
2003 |
03A012 |
Cetus |
|
50m |
45.98 |
44.98 |
4 |
Antti Malmberg |
2003 |
03A217 |
Octopus |
|
50m |
44.54 |
43.54 |
5 |
Frans Hihnala |
2003 |
03A255 |
RaisU |
|
50m |
44.90 |
43.90 |
6 |
Juuso Pulkkinen |
2004 |
04A145 |
Cetus |
|
50m |
46.32 |
45.32 |
7 |
Akira Konttinen |
2003 |
03A546 |
RaisU |
|
25m |
45.67 |
45.67 |
8 |
Maksim Kuznetsova |
2004 |
|
Team Sankt |
|
25m |
46.00 |
46.00 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Ruslan Panschin |
2001 |
01B198 |
ORCA |
|
25m |
42.53 |
42.53 |
2 |
Lauri Kinnunen |
2003 |
03A537 |
RaisU |
|
25m |
41.46 |
41.46 |
3 |
Danil Seksenov |
2004 |
04A126 |
UiVa |
|
25m |
39.95 |
39.95 |
4 |
Roni Törnqvist |
2000 |
00A554 |
BS-PU |
|
50m |
40.60 |
39.60 |
5 |
Akseli Leppänen |
2004 |
04A006 |
SGR |
|
25m |
39.90 |
39.90 |
6 |
Ralf Erik Prits |
2004 |
|
MyFitness |
|
25m |
40.80 |
40.80 |
7 |
Repe Kupila |
2001 |
01A905 |
Gladius |
|
50m |
42.78 |
41.78 |
8 |
Tuomas Peltola |
2003 |
03A096 |
Cetus |
|
50m |
43.98 |
42.98 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Saku Suomalainen |
2001 |
01A279 |
Cetus |
|
50m |
37.37 |
36.37 |
3 |
Kalle Mäkinen |
2002 |
02A088 |
UiVa |
|
50m |
34.82 |
33.82 |
4 |
Lauri Jämsén |
2000 |
00A637 |
JUK |
|
50m |
32.09 |
31.09 |
5 |
Ivan Krutko |
2003 |
|
Zayavka |
|
25m |
33.50 |
33.50 |
6 |
Jaroslav Vanbergen |
2000 |
00A733 |
UiVa |
|
50m |
36.32 |
35.32 |
7 |
Kaius Karvo |
2000 |
00A066 |
HSS |
|
25m |
37.16 |
37.16 |
8 |
Atte Alila |
2001 |
01B157 |
AQUILA |
|
50m |
39.00 |
38.00 |
Tekijä: WinGrodan 1.22.16 |
Tulostuspäivämäärä |
04 lokakuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
09:07 |
|