Startliste for Herlev Swim Grand Prix
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 42
|
Stævne navn |
Herlev Swim Grand Prix |
|
Udskriftsdato |
05 oktober 2014 |
|
|
Stævne by |
Herlev |
|
Udskriftstidspunkt |
08:21 |
|
|
Arrangør |
Herlev Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
03 oktober 2014 |
|
|
|
|
Løb 42, 200m Frisvømning Herrer |
Finaler (9) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
178 |
3 |
William Munch Schmidt |
2003 |
0357AJ |
GLADSAXE |
|
50m |
|
443 |
4 |
Peter Holm |
2003 |
0393AF |
HERLEV |
|
50m |
|
448 |
5 |
Sofus Krogh |
2003 |
|
HERLEV |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
368 |
2 |
Julius Thielst |
2000 |
0055AA |
HELSINGØR |
|
50m |
|
457 |
3 |
Theodor Møller |
2005 |
0533AA |
HERLEV |
|
50m |
|
160 |
4 |
Emil Breinholt |
2003 |
0311AE |
GLADSAXE |
|
25m |
4:13.51 |
157 |
5 |
Zilas Aarestrup |
2003 |
|
GLADSAXE |
|
25m |
4:19.34 |
444 |
6 |
Mathias Jelshøj |
2001 |
|
HERLEV |
|
50m |
|
441 |
7 |
Tobias Kalmeyer Folkmann |
2002 |
0267AQ |
HERLEV |
|
50m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
162 |
2 |
Jonas Reimer Christensen |
2003 |
0319AD |
GLADSAXE |
|
25m |
3:59.89 |
180 |
3 |
William Scherling de Stri |
2003 |
0321AD |
GLADSAXE |
|
25m |
3:54.65 |
167 |
4 |
Malthe Zacho Fahrenholtz |
2003 |
0397AD |
GLADSAXE |
|
25m |
3:35.02 |
166 |
5 |
Oscar Frejwald Christians |
2003 |
0339AH |
GLADSAXE |
|
25m |
3:50.54 |
168 |
6 |
Magnus Eg Fogh |
2003 |
0349AD |
GLADSAXE |
|
25m |
3:58.96 |
164 |
7 |
Nicky Christensen |
2003 |
0309AE |
GLADSAXE |
|
25m |
4:02.01 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
318 |
2 |
Laurits Kenskov |
2001 |
0145AC |
HERLEV |
|
25m |
3:27.24 |
440 |
3 |
Gabriel Elmedyb |
2004 |
0485AG |
HERLEV |
|
25m |
3:15.62 |
170 |
4 |
Marcus Hiort |
2003 |
0307AH |
GLADSAXE |
|
25m |
3:12.36 |
456 |
5 |
Kristian Moffett |
2003 |
0339AA |
HERLEV |
|
25m |
3:12.91 |
455 |
6 |
Altin Misimi |
2002 |
0231AQ |
HERLEV |
|
25m |
3:26.42 |
438 |
7 |
Jeppe Bayer Christensen |
2005 |
0581AD |
HERLEV |
|
25m |
3:28.96 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
436 |
2 |
Gustav Bendix Beiter |
2003 |
0321AB |
HERLEV |
|
25m |
3:09.19 |
452 |
3 |
Mathias Lindgaard |
2004 |
0467AA |
HERLEV |
|
25m |
3:01.94 |
302 |
4 |
Philip Hansen |
2001 |
0143AM |
HERLEV |
|
50m |
2:41.58 |
283 |
5 |
Victor Arendt Skytte |
2002 |
0255AF |
BIRKERØD |
|
25m |
2:42.75 |
451 |
6 |
Erik Li |
2003 |
0391AF |
HERLEV |
|
25m |
3:02.84 |
306 |
7 |
Adar Benli |
2001 |
0143AR |
HERLEV |
|
25m |
3:10.67 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
117 |
2 |
Christian Ong Hansen |
2001 |
0129AI |
FARUM |
|
25m |
2:39.30 |
284 |
3 |
Sebastian M. Staal |
2002 |
0211AC |
BIRKERØD |
|
25m |
2:30.62 |
282 |
4 |
Frederik Røgind |
2001 |
0127AG |
BIRKERØD |
|
25m |
2:22.25 |
210 |
5 |
Villads Bomholt Larsen |
2001 |
0137AM |
HELSINGØR |
|
25m |
2:27.38 |
316 |
6 |
Carl Peter Vittrup |
2001 |
0139AA |
HERLEV |
|
50m |
2:31.96 |
261 |
7 |
Mathias Riff Alexandersen |
2001 |
0131AD |
BIRKERØD |
|
25m |
2:41.11 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
60 |
2 |
Thomas Vilmar |
1998 |
9811AK |
HELSINGØR |
|
50m |
2:17.89 |
313 |
3 |
Felix Lund |
2001 |
0123AM |
HERLEV |
|
25m |
2:17.41 |
43 |
4 |
Bertil Binau-Uldal |
1998 |
9889AK |
HELSINGØR |
|
50m |
2:13.79 |
219 |
5 |
Jacob Holm |
2000 |
0011AE |
KØGE |
|
25m |
2:15.16 |
209 |
6 |
William Houen |
2001 |
0145AF |
HELSINGØR |
|
25m |
2:17.70 |
119 |
7 |
Malthe Letting |
2001 |
0111AB |
FARUM |
|
50m |
2:19.69 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
427 |
2 |
Mads Ingeman Hansen |
1997 |
9719ac |
NÆSTVED |
|
50m |
2:12.19 |
112 |
3 |
Mads Hauge Sørensen |
1997 |
9775AE |
KØGE |
|
50m |
2:07.78 |
428 |
4 |
Christian Holm Jørgensen |
1999 |
9973ak |
OPNØR |
|
50m |
2:05.72 |
312 |
5 |
Christoffer Kiss |
1999 |
9935AJ |
HERLEV |
|
25m |
2:07.33 |
55 |
6 |
Asbjørn Munk |
1995 |
9569AE |
HELSINGØR |
|
50m |
2:10.85 |
305 |
7 |
Victor Bendix Beiter |
2001 |
0113AG |
HERLEV |
|
25m |
2:12.97 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
107 |
2 |
Magnus Lundgren |
1996 |
9645AO |
KØGE |
|
50m |
1:57.51 |
29 |
3 |
Kevin Witt Christensen |
1995 |
9595AF |
FARUM |
|
25m |
1:53.29 |
300 |
4 |
Magnus Westermann |
1995 |
9541AA |
HERLEV |
|
25m |
1:46.42 |
294 |
5 |
Mikkel Johansen |
1994 |
9473AB |
HERLEV |
|
25m |
1:50.58 |
33 |
6 |
Philip Greve |
1998 |
9839AK |
FARUM |
|
25m |
1:54.33 |
38 |
7 |
Marcus Olesen |
1995 |
9531AC |
FARUM |
|
50m |
2:01.75 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 |
Udskriftsdato |
05 oktober 2014 |
Licens til Herlev IF Svømmeafdelingen |
Udskriftstidspunkt |
08:21 |
|