Startliste for Herlev Swim Grand Prix
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 41, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 109 | Munkholm Christina | 1996 | KØGE | 9672AB | 25 m | 2:01.80 | |
2 | 113 | Wielsøe Sabrina | 1990 | KØGE | 9022AG | 25 m | 2:08.33 | |
3 | 434 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | HERLEV | 9674AA | 25 m | 2:11.19 | |
4 | 426 | Hansen Maria Tanderup | 1998 | SLAGELSE | 9836aj | 50 m | 2:12.86 | |
5 | 287 | Brahtz Katrine | 1995 | HERLEV | 9518AG | 25 m | 2:13.22 | |
6 | 286 | Bierre Victoria | 2000 | HERLEV | 0022AS | 25 m | 2:14.98 | |
7 | 74 | Nielsen Anne Sofie | 1999 | ALLERØD | 9904AC | 25 m | 2:15.31 | |
8 | 430 | Jensen Laura Glerup | 1998 | DURUP | 9854av | 50 m | 2:16.15 | |
9 | 102 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 50 m | 2:17.09 | |
10 | 32 | Gadfelt Anne Sofie | 1999 | FARUM | 9948AE | 25 m | 2:18.93 | |
11 | 61 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 2:19.57 | |
12 | 47 | Holst-Hansen Simone H. | 1995 | HELSINGØR | 9598AP | 50 m | 2:22.87 | |
13 | 49 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 50 m | 2:23.32 | |
14 | 48 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 50 m | 2:24.31 | |
15 | 31 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | FARUM | 0036AA | 25 m | 2:25.09 | |
16 | 216 | Andersen Anna | 2001 | KØGE | 0106AI | 25 m | 2:25.34 | |
17 | 104 | Aarslew-Jensen Sarah | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 2:25.42 | |
18 | 433 | Krarup Silje | 1998 | HERLEV | 9858AB | 50 m | 2:26.29 | |
19 | 121 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 25 m | 2:26.67 | |
20 | 297 | Møller Delphine | 1999 | HERLEV | 9908AK | 25 m | 2:26.69 | |
21 | 105 | Kjær Karoline | 2000 | KØGE | 0048AC | 25 m | 2:26.92 | |
22 | 54 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 50 m | 2:29.96 | |
23 | 70 | Juhlert Clara Marie | 2000 | ALLERØD | 0002AJ | 25 m | 2:30.49 | |
24 | 63 | Aanestad Emilie | 2000 | HELSINGØR | 0012AL | 25 m | 2:31.18 | |
25 | 52 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 50 m | 2:32.22 | |
26 | 217 | Guldbrandsen Ida Bull | 2002 | KØGE | 0272AO | 25 m | 2:34.33 | |
27 | 204 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 25 m | 2:35.22 | |
28 | 50 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 50 m | 2:35.47 | |
29 | 307 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 25 m | 2:36.19 | |
30 | 222 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 2:38.43 | |
31 | 71 | Kjelgaard Line Hanghøj | 2000 | ALLERØD | 0032AF | 25 m | 2:38.83 | |
32 | 223 | Reichel Lærke Schlott | 2001 | KØGE | 0152AD | 25 m | 2:39.65 | |
33 | 277 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 50 m | 2:41.81 | |
34 | 118 | Krüger Mia | 2002 | FARUM | 0224AG | 25 m | 2:41.88 | |
35 | 304 | Andersen Ida | 2001 | HERLEV | 0184AH | 25 m | 2:44.28 | |
36 | 265 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | 2:47.45 | |
37 | 276 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 25 m | 2:53.93 | |
38 | 315 | Weeber Sofie Boesgaard | 2002 | HERLEV | 0278AK | 25 m | 2:54.86 | |
39 | 266 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 2:57.95 | |
40 | 310 | Jensen Helene | 2003 | HERLEV | 0394AE | 25 m | 3:02.98 | |
41 | 446 | Jensen Stine | 2001 | HERLEV | 0192AV | 25 m | 3:11.56 | |
42 | 278 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 3:19.06 | |
43 | 454 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 3:27.68 | |
44 | 309 | Jacobsen Thea | 2003 | HERLEV | 0338AC | 25 m | 3:31.96 | |
45 | 458 | Nygaard Emmanuella | 2003 | HERLEV | 0392AV | 25 m | 3:36.70 | |
46 | 459 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 25 m | 3:41.97 | |
47 | 268 | Fæster Karla Marie | 2004 | BIRKERØD | 0446AG | 25 m | 3:43.77 | |
48 | 263 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 3:47.23 | |
49 | 274 | Jensen Betty Marie | 2004 | BIRKERØD | 0468AF | 25 m | 3:50.38 | |
50 | 182 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 3:51.97 | |
51 | 132 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 4:03.32 | |
52 | 275 | Johansen Esmeralda | 2004 | BIRKERØD | 0482AB | 25 m | 4:21.24 | |
53 | 163 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 50 m | |||
54 | 174 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 50 m | ||
55 | 435 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 50 m | ||
56 | 437 | Bierre Olivia | 2004 | HERLEV | 50 m | |||
57 | 445 | Jensen Laura Thorlund | 2004 | HERLEV | 0436AJ | 50 m | ||
58 | 447 | Kongsfelt Clara | 2003 | HERLEV | 50 m | |||
59 | 460 | Persson Sofie Sønderby | 2003 | HERLEV | 0332AQ | 50 m | ||
60 | 462 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 02 oktober 2014 |
Licens til Herlev IF Svømmeafdelingen | Udskriftstidspunkt | 17:03 |