Ohjelma Herlev Swim Grand Prix
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Seedede heat Løb 3
|
Stævne navn |
Herlev Swim Grand Prix |
|
Udskriftsdato |
04 oktober 2014 |
|
|
Stævne by |
Herlev |
|
Udskriftstidspunkt |
16:25 |
|
|
Arrangør |
Herlev Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
03 oktober 2014 |
|
|
|
|
Løb 3, 50m Rygsvømning Damer |
Finaler (5) |
Heat 1 (5) (Årg. 2005-2015) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
163 |
2 |
Luna Christensen |
2005 |
|
GLADSAXE |
|
50m |
1:03.13 |
453 |
3 |
Asta Lund |
2006 |
|
HERLEV |
|
50m |
58.97 |
462 |
4 |
Josephine Thomsen |
2005 |
0506AG |
HERLEV |
|
50m |
47.99 |
454 |
5 |
Amanda Da Silva B. Madsen |
2005 |
0554AB |
HERLEV |
|
50m |
48.10 |
172 |
6 |
Frida Nue Jakobsen |
2005 |
|
GLADSAXE |
|
50m |
1:00.30 |
181 |
7 |
Agnes Rygaard Truelsen |
2005 |
|
GLADSAXE |
|
50m |
1:03.74 |
|
|
Heat 2 (5) (Årg. 2003-2004) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
130 |
2 |
Esther Else Grubert |
2003 |
0374AG |
GLADSAXE |
|
50m |
41.46 |
277 |
3 |
Maria Lund |
2003 |
0334AH |
BIRKERØD |
|
50m |
39.95 |
311 |
4 |
Thea F. Johansen |
2003 |
0324AA |
HERLEV |
|
50m |
36.16 |
144 |
5 |
Mia Rindshøj |
2003 |
0306AC |
GLADSAXE |
|
50m |
36.48 |
276 |
6 |
Ingrid Lindemann |
2003 |
0312AE |
BIRKERØD |
|
50m |
40.51 |
310 |
7 |
Helene Jensen |
2003 |
0394AE |
HERLEV |
|
50m |
43.16 |
|
|
Heat 3 (5) (Årg. 2001-2002) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
314 |
3 |
Katharina N Møller |
2001 |
0122AI |
HERLEV |
|
50m |
37.81 |
307 |
4 |
Maja Egebjerg Brast |
2002 |
0206AF |
HERLEV |
|
50m |
35.35 |
211 |
5 |
Regitze Lyngfeldt |
2002 |
0286AC |
HELSINGØR |
|
50m |
36.76 |
446 |
6 |
Stine Jensen |
2001 |
0192AV |
HERLEV |
|
50m |
41.53 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heat 4 (5) (Årg. 1999-2000) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
301 |
2 |
Cecilie Wiuff |
2000 |
0072AB |
HERLEV |
|
50m |
35.24 |
61 |
3 |
Mia Wennecke |
1999 |
9924AD |
HELSINGØR |
|
50m |
33.34 |
83 |
4 |
Cecilie Høgskilde |
1999 |
9922AD |
BIRKERØD |
|
50m |
30.57 |
286 |
5 |
Victoria Bierre |
2000 |
0022AS |
HERLEV |
|
50m |
30.70 |
39 |
6 |
Sara Krell Refn |
1999 |
9944AN |
FARUM |
|
50m |
33.94 |
63 |
7 |
Emilie Aanestad |
2000 |
0012AL |
HELSINGØR |
|
50m |
36.54 |
|
|
Heat 5 (5) (Årg. 1916-1998) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
100 |
2 |
Josefine Boisen |
1996 |
9632AE |
KØGE |
|
50m |
36.13 |
48 |
3 |
Frederikke Houen |
1998 |
9824AI |
HELSINGØR |
|
50m |
33.31 |
113 |
4 |
Sabrina Wielsøe |
1990 |
9022AG |
KØGE |
|
50m |
31.70 |
292 |
5 |
Cecilie F. Jensen |
1998 |
9862AH |
HERLEV |
|
50m |
32.87 |
44 |
6 |
Asta Skovgaard Eriksen |
1998 |
9874AI |
HELSINGØR |
|
50m |
35.36 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 |
Udskriftsdato |
04 oktober 2014 |
Licens til Herlev IF Svømmeafdelingen |
Udskriftstidspunkt |
16:25 |
|