Program för Sum-Sim Region 4 Jönköping 2014
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 17
|
Tävling |
Sum-Sim region 4 |
|
Utskriftsdatum |
08 november 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Jönköping |
|
Utskriftstid |
15:52 |
|
|
Arrangör |
Jönköping Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
08 november 2014 |
|
|
|
|
Gren 17, 100m Frisim F 13 o y |
Finaler (8) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
223 |
2 |
Thea Jansson |
2003 |
AO1603 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
1:24.61 |
7 |
3 |
Julia Vernersson |
2002 |
BC6202 |
ALVESTA SS |
|
25m |
1:23.09 |
121 |
4 |
Felicia Barkehed |
2002 |
AZ8402 |
LASS |
|
25m |
1:21.67 |
136 |
5 |
Alva Högberg |
2002 |
BF0202 |
LASS |
|
25m |
1:22.28 |
188 |
6 |
Emma Bengtsson |
2002 |
AQ1502 |
MOTALA SS |
|
25m |
1:23.38 |
100 |
7 |
Tilda Nordén |
2001 |
BP6601 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:26.04 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
191 |
1 |
Isadora Rosén |
2002 |
BL9802 |
MOTALA SS |
|
50m |
1:20.03 |
222 |
2 |
Lisa Flaa |
2002 |
AC3102 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
1:18.80 |
36 |
3 |
Wilma Carlheim |
2003 |
AI6403 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:18.20 |
129 |
4 |
Johanna Grynning |
2002 |
AI2202 |
LASS |
|
25m |
1:16.59 |
55 |
5 |
Tilda Lindström |
2002 |
AC0602 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:17.11 |
225 |
6 |
Nellie Myrlander |
2003 |
AA9203 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
1:18.31 |
61 |
7 |
Matilda Nilsson |
2004 |
AD0804 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:19.77 |
106 |
8 |
Tea Winblad |
2004 |
AH7404 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:20.32 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
143 |
1 |
Darja Koutchinskaia |
2003 |
AQ5203 |
LASS |
|
25m |
1:16.15 |
41 |
2 |
Jane Elgh |
2004 |
AB1604 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:15.81 |
73 |
3 |
Tilda Tellfjord |
2003 |
AC9203 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:15.33 |
182 |
4 |
Edit Wiesel-Axelsson |
2002 |
AO3602 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
1:15.14 |
77 |
5 |
Ebba Wilhelmsson |
2001 |
AJ8401 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:15.25 |
11 |
6 |
Jennifer Jingmark |
2003 |
AO0603 |
ANDERSTORP |
|
25m |
1:15.66 |
273 |
7 |
Sanna Bodsjö |
2003 |
AD6203 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:16.12 |
158 |
8 |
Thilde Smedbäck |
2004 |
AD3404 |
LASS |
|
25m |
1:16.38 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
38 |
1 |
Emmie Davis |
2002 |
AK7202 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:14.56 |
40 |
2 |
Matilda Egelrud |
2003 |
AB2603 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:14.21 |
139 |
3 |
Martina Karlsson |
2003 |
AA9603 |
LASS |
|
25m |
1:13.79 |
241 |
4 |
Alva Steindl |
2002 |
AC3402 |
HVETLANDA |
|
25m |
1:13.48 |
125 |
5 |
Hanna Bylehn |
2002 |
BE9802 |
LASS |
|
25m |
1:13.55 |
20 |
6 |
Lisa Andersson |
2001 |
BC0601 |
EMMABODA |
|
25m |
1:14.18 |
54 |
7 |
Fanny Klasson |
2001 |
AJ4401 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:14.31 |
107 |
8 |
Tilde Wolfgang |
2001 |
AH7601 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:14.70 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
211 |
1 |
Ida Ullstrand |
2001 |
BG8601 |
NKK |
|
25m |
1:13.45 |
140 |
2 |
Vera Karlsson |
2003 |
AI8403 |
LASS |
|
25m |
1:12.95 |
216 |
3 |
Lovisa Öhrn |
2002 |
AJ8802 |
NKK |
|
25m |
1:12.51 |
258 |
4 |
Thea Ekström |
2001 |
AW5801 |
VÄSTERVIK |
|
25m |
1:12.09 |
164 |
5 |
Lena Årebo |
2002 |
AJ1202 |
LASS |
|
25m |
1:12.24 |
199 |
6 |
Klara Gårdman |
2002 |
BF8402 |
NKK |
|
25m |
1:12.72 |
14 |
7 |
Matilda Mild |
2001 |
AK1401 |
ANDERSTORP |
|
25m |
1:13.43 |
178 |
8 |
Heidi Palencsar |
2002 |
AF8602 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
1:13.47 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
257 |
1 |
Felicia Claesén |
2001 |
BO4201 |
VÄSTERVIK |
|
25m |
1:11.57 |
179 |
2 |
Ida Persson |
2002 |
AF7402 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
1:11.16 |
289 |
3 |
Clara Örnhem |
2002 |
AE2402 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:10.83 |
234 |
4 |
Jazmina Hedqvist |
2002 |
AQ5402 |
HVETLANDA |
|
25m |
1:10.40 |
202 |
5 |
Hanna Lagher |
2002 |
AP8402 |
NKK |
|
25m |
1:10.73 |
34 |
6 |
Matilda Brink |
2001 |
AJ2401 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:11.16 |
3 |
7 |
Lamia Kaltak |
2001 |
AP3201 |
ALVESTA SS |
|
25m |
1:11.36 |
252 |
8 |
Lovisa Svensson |
2002 |
AH6802 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
1:11.58 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
124 |
1 |
Ia Bjerlöw |
2002 |
AA7602 |
LASS |
|
50m |
1:10.28 |
46 |
2 |
Annie Hegmegi |
2003 |
AA1403 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:09.42 |
68 |
3 |
Nadija Sabic |
2002 |
AI7802 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:08.80 |
186 |
4 |
Ebba Axelsson |
2001 |
AP5601 |
MARKARYD |
|
25m |
1:08.39 |
135 |
5 |
Wilma Holmertz |
2003 |
AD1803 |
LASS |
|
25m |
1:08.55 |
137 |
6 |
Felicia Järvikari |
2002 |
AH9802 |
LASS |
|
25m |
1:09.29 |
108 |
7 |
Ella Wranå |
2001 |
AH1801 |
KALMAR SS |
|
25m |
1:09.59 |
2 |
8 |
Adna Drincic |
2001 |
AP5201 |
ALVESTA SS |
|
25m |
1:10.37 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
30 |
1 |
Agnes Arberg |
2001 |
AF6201 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
1:08.07 |
150 |
2 |
Sandra Mokhtari |
2001 |
AR7801 |
LASS |
|
25m |
1:07.87 |
161 |
3 |
Alice Thörnros |
2001 |
AT8601 |
LASS |
|
25m |
1:07.38 |
52 |
4 |
Wilma Johansson |
2001 |
AT7401 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:03.11 |
204 |
5 |
Ella Lindroth |
2001 |
AE1201 |
NKK |
|
25m |
1:06.08 |
131 |
6 |
Elin Gunnarsson |
2002 |
AJ6802 |
LASS |
|
25m |
1:07.46 |
283 |
7 |
Natalie Noreblad |
2002 |
AS0202 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:07.92 |
272 |
8 |
Saga Bodsjö |
2002 |
AE1402 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:08.08 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
08 november 2014 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap |
Utskriftstid |
15:52 |
|