Program för Skånska Mästerskapen
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag 25/10
Heatlista Gren 9
|
Tävling |
Skånska Mästerskapen |
|
Utskriftsdatum |
25 oktober 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Kristianstad |
|
Utskriftstid |
09:17 |
|
|
Arrangör |
Kristianstads SLS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
25 oktober 2014 |
|
|
|
|
Gren 9, 50m Ryggsim Damer |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
111 |
1 |
Linn Rosenius |
2002 |
AA4602 |
KARLSHAMN |
|
50m |
35.06 |
119 |
2 |
Sanna Westerberg |
1998 |
AP9898 |
KARLSKRONA |
|
50m |
34.84 |
5 |
3 |
Anna Grahovac |
1999 |
AM5899 |
MKK |
|
25m |
33.74 |
176 |
4 |
Emilia Andreasson |
1996 |
AC4296 |
S 71 |
|
25m |
33.37 |
109 |
5 |
Hanna Erléus |
1997 |
AS4497 |
KARLSHAMN |
|
25m |
33.45 |
39 |
6 |
Emma Persson |
1999 |
AM7299 |
SK LÖDDE |
|
50m |
34.65 |
179 |
7 |
Micaela Jönsson |
2001 |
AD3801 |
S 71 |
|
50m |
34.86 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
155 |
1 |
Maria Persson |
1993 |
AK7693 |
POSEIDON |
|
25m |
33.07 |
46 |
2 |
Olivia Ülger |
2000 |
AK3800 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
32.80 |
130 |
3 |
Elin Rundblad |
1999 |
AN3299 |
LANDSKRONA |
|
25m |
32.51 |
307 |
4 |
Klara Juliusson |
1997 |
AH3897 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
32.33 |
16 |
5 |
Hannah Skog |
1997 |
AK3297 |
MKK |
|
25m |
32.50 |
271 |
6 |
Marie Topphem |
1995 |
AF9295 |
YSTADS SS |
|
25m |
32.70 |
270 |
7 |
Amanda Strömberg |
1998 |
AR7698 |
YSTADS SS |
|
25m |
33.00 |
194 |
8 |
Lina Sjöholm |
2000 |
AD7200 |
SJÖBO SS |
|
25m |
33.10 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
237 |
1 |
Alexandra Volkova |
1996 |
AK4896 |
SK TRITON |
|
25m |
32.17 |
320 |
2 |
Annie Lindström |
1996 |
AJ3696 |
KSLS |
|
25m |
32.15 |
316 |
3 |
Elin Widén |
1998 |
AI4498 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
32.12 |
132 |
4 |
Ida Sandwång |
2001 |
AM3601 |
LANDSKRONA |
|
25m |
32.07 |
309 |
5 |
Ida Liljeqvist |
1999 |
AR4499 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
32.11 |
98 |
6 |
Moa Cronsjö |
1998 |
AM1498 |
SS IDEN |
|
25m |
32.14 |
117 |
7 |
Sofie Karlsson |
2000 |
AV8200 |
KARLSKRONA |
|
25m |
32.15 |
169 |
8 |
Stina Lindberg |
2000 |
AC6200 |
SK RAN |
|
25m |
32.24 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
7 |
1 |
Jenny Thalin |
1997 |
BC8697 |
MKK |
|
25m |
31.52 |
166 |
2 |
Wanda Dollmayer |
1996 |
AL6696 |
SK RAN |
|
25m |
31.35 |
289 |
3 |
Davilda Lareva |
2000 |
AE4400 |
TRELLEBORG |
|
25m |
30.88 |
284 |
4 |
Hanna Rosvall |
2000 |
AM7200 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
30.51 |
82 |
5 |
Lina Rosvall |
1997 |
AC2897 |
HS |
|
25m |
30.75 |
15 |
6 |
Andrea Gustafsson |
1996 |
AV0896 |
MKK |
|
25m |
31.14 |
177 |
7 |
Emilia Christiansen |
1999 |
AL8499 |
S 71 |
|
25m |
31.52 |
102 |
8 |
Linnéa Månsson |
1996 |
AJ6296 |
SS IDEN |
|
50m |
31.81 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
97 |
1 |
Jenny Christensson |
1996 |
BD4696 |
SS IDEN |
|
25m |
30.28 |
262 |
2 |
Eljena Knutsson |
1992 |
AE2892 |
YSTADS SS |
|
25m |
29.89 |
230 |
3 |
Linnéa Olsson |
1994 |
BX0494 |
SK TRITON |
|
25m |
28.59 |
227 |
4 |
Magdalena Kuras |
1988 |
AR9288 |
SK TRITON |
|
25m |
28.06 |
171 |
5 |
Therese Svendsen |
1989 |
BM2689 |
SK RAN |
|
25m |
28.12 |
135 |
6 |
Clara Vater |
1997 |
AH7497 |
LANDSKRONA |
|
25m |
29.12 |
210 |
7 |
Dinah Jönsson |
1998 |
AN6498 |
SK SYDSIM |
|
25m |
30.16 |
224 |
8 |
Amanda Granborg |
1999 |
AE7699 |
SK TRITON |
|
25m |
30.43 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
25 oktober 2014 |
Licensierad till: Kristianstads SLS |
Utskriftstid |
09:17 |
|