Program for Sälsimmet 2014
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 13, 50m Ryggsim Damer 9-10 |
Sponsor: Birstaverken |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 147 | Rautiainen Nadja | 2004 | SUNDSVALL | AR0204 | 25 m | 40.85 | |
2 | 223 | Hjortsberg Nea | 2004 | SK ÄGIR | AK0404 | 25 m | 40.87 | |
3 | 17 | Strömbom Tyra | 2004 | HUDIKSVALL | AM3804 | 25 m | 43.20 | |
4 | 83 | Tjernström Lova | 2004 | NJURUNDA | AC1204 | 25 m | 46.47 | |
5 | 124 | Lindgren Sofia | 2004 | SUNDSVALL | AA4404 | 25 m | 46.69 | |
6 | 35 | Eriksson Moa | 2004 | KRAMFORS | AE1804 | 25 m | 46.80 | |
7 | 247 | Westin Ebba | 2004 | SK ÄGIR | AK7604 | 25 m | 46.84 | |
8 | 222 | Hann Ebba | 2004 | SK ÄGIR | AN6804 | 25 m | 47.06 | |
9 | 11 | Jonasson Amanda | 2004 | HUDIKSVALL | AM5604 | 25 m | 48.11 | |
10 | 237 | Rosberg Sanna | 2004 | SK ÄGIR | AR2804 | 25 m | 48.25 | |
11 | 5 | Demir Nellie | 2004 | HUDIKSVALL | AM1604 | 25 m | 49.54 | |
12 | 189 | Eklund Filippa | 2004 | SÖDERHAMN | AS6204 | 25 m | 49.57 | |
13 | 148 | Renström Halling Clara | 2004 | SUNDSVALL | AQ8804 | 25 m | 50.82 | |
14 | 166 | Westman Frida | 2004 | SUNDSVALL | AJ5404 | 25 m | 50.86 | |
15 | 37 | Kretz Ella | 2004 | KRAMFORS | AQ5804 | 25 m | 52.62 | |
16 | 194 | Ljusberg Frida | 2004 | SÖDERHAMN | AM6604 | 25 m | 53.58 | |
17 | 95 | Engström Linnea | 2004 | SOLLEFTEÅ | AM8404 | 25 m | 53.96 | |
18 | 98 | Granholm Hannah | 2005 | SOLLEFTEÅ | AE4405 | 25 m | 55.19 | |
19 | 45 | Åkerlund Ida | 2005 | MATFORS SS | AF6805 | 25 m | 55.50 | |
20 | 69 | Lindblom Ebba | 2004 | NJURUNDA | AR8404 | 25 m | 56.41 | |
21 | 197 | Berglund Hanna | 2004 | Ö-VIKS ASS | AM2805 | 50 m | 57.21 | |
22 | 78 | Sundholm Ida | 2005 | NJURUNDA | AG2205 | 25 m | 57.54 | |
23 | 224 | Jakobsson Agnes | 2005 | SK ÄGIR | AF2805 | 25 m | 58.63 | |
24 | 61 | Grönlund Isabelle | 2004 | NJURUNDA | AR7604 | 25 m | 58.91 | |
25 | 103 | Wörman Cassandra | 2005 | SOLLEFTEÅ | AE5405 | 25 m | 1:01.93 | |
26 | 65 | Jonasson Hanna | 2004 | NJURUNDA | AR0604 | 25 m | 1:01.95 | |
27 | 19 | Berglund Moa | 2004 | HÄRNÖSAND | BB8204 | 25 m | 1:03.56 | |
28 | 264 | Ervasti Kaisa | 2005 | KOMETERNA | AB6805 | 50 m | 1:04.02 | |
29 | 102 | Wojtowicz Zuzanna | 2004 | SOLLEFTEÅ | AV5804 | 25 m | 1:09.23 | |
30 | 99 | Ljung Linnea | 2005 | SOLLEFTEÅ | AI3805 | 25 m | 1:13.80 | |
31 | 93 | Domeij Signe | 2005 | SOLLEFTEÅ | AI5805 | 25 m | 1:14.29 | |
32 | 10 | Jonasson Agnes | 2005 | HUDIKSVALL | AQ9805 | 25 m | ||
33 | 121 | Jönsson Elin | 2004 | SUNDSVALL | AQ4804 | 25 m | ||
34 | 168 | Wisén Sofia | 2004 | SUNDSVALL | BB3204 | 25 m | ||
35 | 210 | Björk Hedberg Ina | 2004 | SK ÄGIR | AY2404 | 25 m | ||
36 | 215 | Caarls Felicia | 2004 | SK ÄGIR | AY3404 | 25 m | ||
37 | 244 | Wallskog Tuva | 2004 | SK ÄGIR | BE3404 | 25 m | ||
38 | 257 | Lepik Thomasdotter Rebecca | 2004 | HÄRJEDALEN | AP2604 | 25 m | ||
39 | 281 | Dahlin Nova | 2005 | TIMRÅ SK | AM5605 | 25 m | ||
40 | 285 | Nyhman Wilma | 2004 | TIMRÅ SK | AM6404 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 18 oktober 2014 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap | Utskriftstid | 12:36 |