2019-11-18   08:05:37
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Lakeusuinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

4_S
Laji 4, 50m SU P-11, M 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
82  Martikainen Emil  1997  RaUS  97A535  25 m  28.20  28.20   
225  Nurmi Miika  1999  VUS-VSS  99A464  50 m  32.04  31.04   
230  Raikio Riku  1997  VUS-VSS  97A027  25 m  32.04  32.04   
193  Joki Aaron  1999  VUS-VSS  99A428  25 m  32.10  32.10   
Koivunen Jaakko  1997  Virkiä  97A876  25 m  33.23  33.23   
201  Karjalainen Mathias  1999  VUS-VSS  99A348  50 m  36.99  35.99   
30  Forsel Marcus  2003  KU  03A127  50 m  38.33  37.33   
Nurmi Elias  2001  AU  01A638  50 m  40.03  39.03   
72  Salomaa Kimmo  2000  KUS-GSS  00B273  25 m  42.13  42.13   
10  49  Jestoi Teppo  2003  KUS-GSS  03A402  50 m  46.13  45.13   
11  171  Iivanainen Cool  2004  SWIM  04A308  25 m  46.27  46.27   
12  161  Tupeli Konsta  2003  SeUi  03A492  25 m  46.53  46.53   
13  37  Pihlajamäki Patrik  2002  KU  02A266  25 m  47.93  47.93   
14  102  Kangas Matias  2001  SeUi  01A694  25 m  49.00  49.00   
15  132  Lehtonen Juuso  2001  SeUi  01A102  25 m  49.03  49.03   
16  202  Keski-Hannula Jere  2004  VUS-VSS  04A220  50 m  51.80  50.80   
17  146  Oijennus Roope  2003  SeUi  03A110  25 m  50.99  50.99   
18  194  Jåfs Filip  2004  VUS-VSS  04A211  50 m  52.12  51.12   
19  216  Lydman Lucas  2005  VUS-VSS  05A187  50 m  52.29  51.29   
20  186  Asunmaa Juuso  2004  VUS-VSS  04A459  50 m  52.49  51.49   
21  222  Niemi Arttu  2003  VUS-VSS  03A730  50 m  52.89  51.89   
22  90  Hanka Eeli  2003  SeUi  03A107  25 m  52.79  52.79   
23  203  Ketonen Oskari  2002  VUS-VSS  02A648  50 m  54.05  53.05   
24  198  Kangasmaa Simo  2003  VUS-VSS  03A658  50 m  54.46  53.46   
25  46  Ikola Ville  2005  KUS-GSS  05A206  25 m  54.46  54.46   
26  237  Vuollet Linus  2004  VUS-VSS  04A241  50 m  55.47  54.47   
27  85  Aho Elmeri  2004  SeUi  04A232  25 m  56.24  56.24   
28  228  Puutio Pietari  2004  VUS-VSS  04A429  50 m  57.50  56.50   
29  223  Nissilä Nuutti  2004  VUS-VSS  04A453  50 m  58.39  57.39   
30  44  Brandt Kasperi  2004  KUS-GSS  04A439  25 m  57.65  57.65   
31  111  Klutas Akseli  2004  SeUi  04A245  25 m  1:01.86  1:01.86   
32  107  Kekola Rasmus  2006  SeUi  06A007  25 m  1:08.66  1:08.66   
33  56  Lahtinen Lassi  2004  KUS-GSS  04A350  25 m  1:09.74  1:09.74   
34  158  Syrjä Arttu  2005  SeUi  05A121  25 m  1:10.25  1:10.25   
35  145  Oijennus Rasmus  2006  SeUi  06A006  25 m  1:30.05  1:30.05   
36  81  Haanpää Joona  1997  RaUS  97A536  25 m       
37  126  Laihorinne Iisakki  2003  SeUi  03A867  25 m       
38  127  Laihorinne Johannes  2003  SeUi  03A861  25 m       
39  221  Neder Nico  2002  VUS-VSS  02B094  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.16  Tulostuspäivämäärä  29 syyskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Seinäjoen Uimarit-58  Tulostusaika  16:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner