2019-11-18   07:06:53
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Lakeusuinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

30_S
Laji 30, 100m RU T-11, 13, N 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
18  Kanto Sinja  1998  KaKa  98A316  25 m  1:29.61  1:29.61   
63  Nurkkala Olivia  2002  KUS-GSS  02A382  25 m  1:29.63  1:29.63   
20  Ranta Sofia  2000  KaKa  00A974  25 m  1:30.56  1:30.56   
121  Kotkaniemi Sofia  2002  SeUi  02A003  50 m  1:37.02  1:34.02   
211  Korpi Sanniina  1999  VUS-VSS  99A091  25 m  1:34.16  1:34.16   
110  Kiviharju Miisa  2000  SeUi  00A988  50 m  1:37.21  1:34.21   
178  Mustonen Emma  2002  Virkiä  02A048  50 m  1:38.75  1:35.75   
152  Pöytälaakso Essi  2000  SeUi  00A266  25 m  1:36.16  1:36.16   
74  Viitala Olivia  2000  KUS-GSS  00A356  25 m  1:38.88  1:38.88   
10  154  Rasinpää Minttu-marie  2001  SeUi  01A755  25 m  1:41.02  1:41.02   
11  21  Ala-Välkkilä Elli  1998  KURY  98A611  25 m  1:42.92  1:42.92   
12  130  Latukka Hilla  2000  SeUi  00A235  25 m  1:48.63  1:48.63   
13  32  Heinonen Laura  2004  KU  04A140  50 m  1:52.16  1:49.16   
14  176  Kangasniemi Kiira  2003  Virkiä  03A124  25 m  1:50.96  1:50.96   
15  14  Eriksberg Sofia  2002  KaKa  02B022  25 m  1:55.21  1:55.21   
16  36  Pajula Sanna  2003  KU  03A317  25 m  2:00.39  2:00.39   
17  217  Malmsten Nicole  2003  VUS-VSS  03A688  25 m  2:04.94  2:04.94   
18  106  Kekola Noora  2004  SeUi  04A028  50 m  2:08.19  2:05.19   
19  112  Klutas Anna  2002  SeUi  02A395  25 m  2:09.16  2:09.16   
20  100  Jouppila Annukka  2003  SeUi  03A120  25 m  2:09.94  2:09.94   
21  164  Virtanen Hanna  2002  SeUi  02A899  25 m  2:10.18  2:10.18   
22  103  Kannosto Aamu  2005  SeUi  05A001  25 m  2:11.38  2:11.38   
23  94  Hiltunen Helen  2003  SeUi  03A512  25 m  2:11.81  2:11.81   
24  155  Salmi Ida  2003  SeUi  03A141  25 m  2:14.48  2:14.48   
25  11  Runnakko Sofia  2002  AU  02A913  25 m  2:14.58  2:14.58   
26  117  Korpela Oona  2002  SeUi  02A387  25 m  2:14.90  2:14.90   
27  Ohra-Aho Ella  2003  AU  03A882  25 m       
28  17  Ingves Erika  2005  KaKa  05A294  25 m       
29  24  Peltonen Iida  2001  KURY  01A523  25 m       
30  25  Rantamäki Milla  2004  KURY  04A172  25 m       
31  29  Denker Malin  1999  KU  99B348  25 m       
32  59  Lakanen Wilma  2003  KUS-GSS  03A711  25 m       
33  70  Rintala Vilma  2005  KUS-GSS  05A060  25 m       
34  108  Kempas Emmi-ida  2003  SeUi  03A627  25 m       
35  109  Kemppainen Oona  2004  SeUi  04A221  25 m       
36  118  Koskela Elina  2000  SeUi  00B068  25 m       
37  137  Malila Anna-maria  2003  SeUi  03A854  25 m       
38  144  Nurmela Viivi  2004  SeUi  04A033  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.16  Tulostuspäivämäärä  29 syyskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Seinäjoen Uimarit-58  Tulostusaika  16:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner