2019-12-06   06:36:46
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Lakeusuinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

3_S
Laji 3, 50m SU T-10, N 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
80  Haanpää Ella-Noora  1998  RaUS  98A028  25 m  32.44  32.44   
98  Hämäläinen Vilma  1998  SeUi  98A033  50 m  33.81  32.81   
113  Koivuluoma Milla  1999  SeUi  99A063  25 m  33.25  33.25   
55  Känsäkangas Laura  1999  KUS-GSS  99A968  25 m  35.49  35.49   
134  Lönnrot Aliisa  1999  SeUi  99A401  25 m  35.51  35.51   
57  Lahtinen Milja  1999  KUS-GSS  99A621  25 m  36.27  36.27   
31  Haapanen Laura  1999  KU  99A291  25 m  37.20  37.20   
38  Pihlajamäki Pinja  2000  KU  00A593  50 m  38.40  37.40   
211  Korpi Sanniina  1999  VUS-VSS  99A091  50 m  38.61  37.61   
10  154  Rasinpää Minttu-marie  2001  SeUi  01A755  25 m  38.53  38.53   
11  104  Kannosto Suvi  1999  SeUi  99A064  25 m  41.79  41.79   
12  69  Raiskila Roosa  1998  KUS-GSS  98A851  25 m  42.45  42.45   
13  10  Runnakko Emilia  1999  AU  99B264  50 m  43.97  42.97   
14  45  Härkönen Emilia  2001  KUS-GSS  01A441  50 m  45.30  44.30   
15  36  Pajula Sanna  2003  KU  03A317  25 m  45.62  45.62   
16  64  Nurkkala Sofia  2004  KUS-GSS  04A067  25 m  49.66  49.66   
17  205  Kinnunen Enni  2005  VUS-VSS  05A193  50 m  50.70  49.70   
18  192  Isaksen Inger  2005  VUS-VSS  05A163  50 m  50.95  49.95   
19  48  Jestoi Teea  2005  KUS-GSS  05A173  50 m  51.87  50.87   
20  191  Hölsö Peppi  2003  VUS-VSS  03A727  50 m  53.34  52.34   
21  112  Klutas Anna  2002  SeUi  02A395  25 m  52.48  52.48   
22  106  Kekola Noora  2004  SeUi  04A028  50 m  54.03  53.03   
23  54  Känsäkangas Henna  2004  KUS-GSS  04A431  50 m  54.11  53.11   
24  206  Knuuttila Aamu  2004  VUS-VSS  04A531  50 m  54.51  53.51   
25  233  Svahn Linnea  2004  VUS-VSS  04A399  50 m  54.84  53.84   
26  89  Granvik Fanny  2004  SeUi  04A051  25 m  55.04  55.04   
27  108  Kempas Emmi-ida  2003  SeUi  03A627  25 m  56.91  56.91   
28  165  Virtanen Minna  2004  SeUi  04A327  25 m  57.02  57.02   
29  103  Kannosto Aamu  2005  SeUi  05A001  25 m  57.56  57.56   
30  217  Malmsten Nicole  2003  VUS-VSS  03A688  25 m  58.39  58.39   
31  120  Kotkaniemi Elviira  2005  SeUi  05A004  25 m  58.84  58.84   
32  124  Lahtinen Mea  2005  SeUi  05A056  50 m  1:02.09  1:01.09   
33  151  Porkkala Sanni  2004  SeUi  04A034  25 m  1:02.04  1:02.04   
34  109  Kemppainen Oona  2004  SeUi  04A221  25 m  1:02.43  1:02.43   
35  218  Mannil Linnea  2001  VUS-VSS  01B065  25 m  1:07.86  1:07.86   
36  92  Hemminki Jenna  2006  SeUi  06A039  25 m  1:14.03  1:14.03   
37  114  Koivuluoma Stella  2007  SeUi  07A009  50 m  1:21.54  1:20.54   
38  119  Kotkaniemi Albertiina  2008  SeUi  08A010  25 m       
39  122  Kuismanen Annica  2005  SeUi  05A141  25 m       
40  128  Laitila Helka  2003  SeUi  03A860  25 m       
41  129  Laitila Venla  2002  SeUi  02B093  25 m       
42  135  Lönnrot Elina  2004  SeUi  04A226  25 m       
43  137  Malila Anna-maria  2003  SeUi  03A854  25 m       
44  159  Tala Tuuli  2006  SeUi  06A011  25 m       
45  190  Håkans Emilia  2003  VUS-VSS  03A781  25 m       
46  219  Mielty Pauliina  2001  VUS-VSS  01B203  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.16  Tulostuspäivämäärä  29 syyskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Seinäjoen Uimarit-58  Tulostusaika  16:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner