2019-08-18   02:58:45
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Lakeusuinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

24_S
Laji 24, 50m RU T-10, N 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
147  Palo Saara  1996  SeUi  96A219  50 m  34.67  33.17   
113  Koivuluoma Milla  1999  SeUi  99A063  25 m  39.04  39.04   
63  Nurkkala Olivia  2002  KUS-GSS  02A382  50 m  42.07  40.57   
20  Ranta Sofia  2000  KaKa  00A974  50 m  42.78  41.28   
18  Kanto Sinja  1998  KaKa  98A316  50 m  43.19  41.69   
157  Saranpää Iiris  1999  SeUi  99A276  25 m  41.93  41.93   
110  Kiviharju Miisa  2000  SeUi  00A988  50 m  43.76  42.26   
211  Korpi Sanniina  1999  VUS-VSS  99A091  50 m  44.54  43.04   
91  Hanka Enna  2000  SeUi  00A323  25 m  43.06  43.06   
10  19  Korpela Jessica  1996  KaKa  96A494  50 m  49.88  48.38   
11  130  Latukka Hilla  2000  SeUi  00A235  25 m  49.92  49.92   
12  64  Nurkkala Sofia  2004  KUS-GSS  04A067  25 m  50.73  50.73   
13  14  Eriksberg Sofia  2002  KaKa  02B022  25 m  52.93  52.93   
14  106  Kekola Noora  2004  SeUi  04A028  50 m  55.91  54.41   
15  70  Rintala Vilma  2005  KUS-GSS  05A060  25 m  55.94  55.94   
16  11  Runnakko Sofia  2002  AU  02A913  50 m  59.51  58.01   
17  217  Malmsten Nicole  2003  VUS-VSS  03A688  25 m  58.53  58.53   
18  233  Svahn Linnea  2004  VUS-VSS  04A399  50 m  1:01.23  59.73   
19  117  Korpela Oona  2002  SeUi  02A387  25 m  1:00.59  1:00.59   
20  103  Kannosto Aamu  2005  SeUi  05A001  25 m  1:00.90  1:00.90   
21  151  Porkkala Sanni  2004  SeUi  04A034  50 m  1:04.90  1:03.40   
22  120  Kotkaniemi Elviira  2005  SeUi  05A004  25 m  1:03.64  1:03.64   
23  50  Kauppinen Salla-maaria  2002  KUS-GSS  02A724  50 m  1:06.80  1:05.30   
24  61  Leskinen Iida  2004  KUS-GSS  04A184  25 m  1:07.42  1:07.42   
25  165  Virtanen Minna  2004  SeUi  04A327  25 m  1:08.09  1:08.09   
26  218  Mannil Linnea  2001  VUS-VSS  01B065  25 m  1:10.71  1:10.71   
27  206  Knuuttila Aamu  2004  VUS-VSS  04A531  50 m  1:13.50  1:12.00   
28  159  Tala Tuuli  2006  SeUi  06A011  25 m  1:15.93  1:15.93   
29  109  Kemppainen Oona  2004  SeUi  04A221  25 m  1:33.12  1:33.12   
30  114  Koivuluoma Stella  2007  SeUi  07A009  25 m  1:44.73  1:44.73   
31  92  Hemminki Jenna  2006  SeUi  06A039  25 m  1:58.86  1:58.86   
32  Ohra-Aho Ella  2003  AU  03A882  25 m       
33  Rantoja Marika  2004  AU  04A643  25 m       
34  17  Ingves Erika  2005  KaKa  05A294  25 m       
35  122  Kuismanen Annica  2005  SeUi  05A141  25 m       
36  124  Lahtinen Mea  2005  SeUi  05A056  25 m       
37  125  Laiho Tiina  1982  SeUi  82A002  25 m       
38  128  Laitila Helka  2003  SeUi  03A860  25 m       
39  129  Laitila Venla  2002  SeUi  02B093  25 m       
40  137  Malila Anna-maria  2003  SeUi  03A854  25 m       
41  139  Myllykoski Evelina  2006  SeUi  06A043  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.16  Tulostuspäivämäärä  29 syyskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Seinäjoen Uimarit-58  Tulostusaika  16:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner