2019-11-22   22:02:55
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Lakeusuinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

22_S
Laji 22, 100m SU T-11, 13, N 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
98  Hämäläinen Vilma  1998  SeUi  98A033  50 m  1:11.29  1:09.29   
113  Koivuluoma Milla  1999  SeUi  99A063  25 m  1:10.03  1:10.03   
55  Känsäkangas Laura  1999  KUS-GSS  99A968  25 m  1:14.59  1:14.59   
134  Lönnrot Aliisa  1999  SeUi  99A401  25 m  1:16.40  1:16.40   
60  Lehtonen Adolfina  1999  KUS-GSS  99A307  25 m  1:18.18  1:18.18   
74  Viitala Olivia  2000  KUS-GSS  00A356  25 m  1:19.15  1:19.15   
31  Haapanen Laura  1999  KU  99A291  25 m  1:20.94  1:20.94   
38  Pihlajamäki Pinja  2000  KU  00A593  50 m  1:25.80  1:23.80   
182  Veikkola Heta  2003  Virkiä  03A043  50 m  1:25.88  1:23.88   
10  121  Kotkaniemi Sofia  2002  SeUi  02A003  50 m  1:27.18  1:25.18   
11  156  Salonen Senni  2001  SeUi  01A096  25 m  1:25.33  1:25.33   
12  78  Raappana Aino  2001  OuLo  01A535  25 m  1:25.53  1:25.53   
13  176  Kangasniemi Kiira  2003  Virkiä  03A124  50 m  1:27.71  1:25.71   
14  104  Kannosto Suvi  1999  SeUi  99A064  25 m  1:26.25  1:26.25   
15  154  Rasinpää Minttu-marie  2001  SeUi  01A755  25 m  1:28.13  1:28.13   
16  214  Kylkisalo Anniina  2001  VUS-VSS  01A990  50 m  1:30.71  1:28.71   
17  148  Polari Venla  1998  SeUi  98A314  25 m  1:29.94  1:29.94   
18  232  Roth Stina  2001  VUS-VSS  01A765  50 m  1:32.82  1:30.82   
19  220  Mäenpää Annika  1999  VUS-VSS  99B075  25 m  1:30.86  1:30.86   
20  187  Björk Sylvi  1999  VUS-VSS  99A450  25 m  1:31.04  1:31.04   
21  10  Runnakko Emilia  1999  AU  99B264  50 m  1:34.28  1:32.28   
22  178  Mustonen Emma  2002  Virkiä  02A048  25 m  1:33.44  1:33.44   
23  236  Vuollet Ellen  2001  VUS-VSS  01A169  50 m  1:38.40  1:36.40   
24  36  Pajula Sanna  2003  KU  03A317  25 m  1:40.20  1:40.20   
25  118  Koskela Elina  2000  SeUi  00B068  25 m  1:40.58  1:40.58   
26  185  Arola Karolina  2001  VUS-VSS  01A713  25 m  1:42.84  1:42.84   
27  212  Kosunen Fanni  2001  VUS-VSS  01A861  50 m  1:45.28  1:43.28   
28  100  Jouppila Annukka  2003  SeUi  03A120  25 m  1:44.10  1:44.10   
29  23  Markkila Janika  1998  KURY  98A469  25 m  1:44.53  1:44.53   
30  50  Kauppinen Salla-maaria  2002  KUS-GSS  02A724  50 m  1:48.24  1:46.24   
31  59  Lakanen Wilma  2003  KUS-GSS  03A711  25 m  1:46.91  1:46.91   
32  35  Kallio Pinja  2004  KU  04A146  50 m  1:50.74  1:48.74   
33  27  Uimonen Riina  2003  KURY  03A378  25 m  1:50.33  1:50.33   
34  144  Nurmela Viivi  2004  SeUi  04A033  25 m  1:57.83  1:57.83   
35  165  Virtanen Minna  2004  SeUi  04A327  25 m  2:04.52  2:04.52   
36  103  Kannosto Aamu  2005  SeUi  05A001  25 m  2:06.88  2:06.88   
37  Rantoja Sari  2005  AU  05A380  25 m       
38  22  Autio Emma  2001  KURY  01B224  25 m       
39  75  Yli-Yrjänäinen Erika  2001  KUS-GSS  01A999  25 m       
40  89  Granvik Fanny  2004  SeUi  04A051  25 m       
41  189  Hietala Julia  2001  VUS-VSS  01A597  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.16  Tulostuspäivämäärä  29 syyskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Seinäjoen Uimarit-58  Tulostusaika  16:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner