2019-11-18   06:42:00
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Lakeusuinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

2_S
Laji 2, 100m VU P-10, 12, M 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
53  Kotomäki Jere  1997  KUS-GSS  97A175  25 m  53.83  53.83   
81  Haanpää Joona  1997  RaUS  97A536  50 m  58.60  56.60   
200  Kapiainen Toni  1996  VUS-VSS  96B238  50 m  59.77  57.77   
73  Tarvainen Joel  1998  KUS-GSS  98A684  50 m  1:00.46  58.46   
39  Väisänen Valtteri  1999  KU  99A139  25 m  59.05  59.05   
167  Ylipelkonen Tuomas  2000  SeUi  00A376  50 m  1:01.70  59.70   
179  Mustonen Joonatan  1997  Virkiä  97A187  50 m  1:02.35  1:00.35   
105  Kekola Jere  2000  SeUi  00A330  50 m  1:03.06  1:01.06   
199  Kapiainen Olli  1997  VUS-VSS  97B278  50 m  1:03.40  1:01.40   
10  160  Tuomaala Aki  1991  SeUi  91A438  50 m  1:03.96  1:01.96   
11  93  Hemminki Joni  1998  SeUi  98A170  25 m  1:02.00  1:02.00   
12  141  Mäki-Ikola Saku  1998  SeUi  98A797  50 m  1:04.41  1:02.41   
13  163  Viertola Arttu  1991  SeUi  91A780  25 m  1:03.07  1:03.07   
14  140  Mäki Juuso  1999  SeUi  99A261  25 m  1:03.70  1:03.70   
15  150  Porkkala Juho  2001  SeUi  01A128  50 m  1:06.34  1:04.34   
16  201  Karjalainen Mathias  1999  VUS-VSS  99A348  50 m  1:08.61  1:06.61   
17  175  Hyttinen Janne  1998  Virkiä  98A631  50 m  1:08.74  1:06.74   
18  34  Kallama Otto  1999  KU  99A630  25 m  1:07.24  1:07.24   
19  172  Iivanainen Tommy  2000  SWIM  00A044  25 m  1:09.24  1:09.24   
20  43  Anttila Jesse  2002  KUS-GSS  02A383  50 m  1:11.32  1:09.32   
21  180  Mustonen Joose  1998  Virkiä  98A473  50 m  1:11.36  1:09.36   
22  33  Ihanamäki Teemu  2001  KU  01A357  50 m  1:11.74  1:09.74   
23  30  Forsel Marcus  2003  KU  03A127  50 m  1:13.25  1:11.25   
24  Nurmi Elias  2001  AU  01A638  50 m  1:14.37  1:12.37   
25  Rikala Vesa-pekka  2000  AU  00B135  50 m  1:15.07  1:13.07   
26  196  Kallio Felix  2001  VUS-VSS  01A177  50 m  1:16.76  1:14.76   
27  67  Peltonen Samu  2000  KUS-GSS  00A949  25 m  1:15.93  1:15.93   
28  72  Salomaa Kimmo  2000  KUS-GSS  00B273  25 m  1:15.99  1:15.99   
29  142  Nurmela Mikael  2002  SeUi  02A017  25 m  1:16.82  1:16.82   
30  204  Khalili Ali  2001  VUS-VSS  01A554  25 m  1:18.82  1:18.82   
31  197  Kangasmaa Aaro  2001  VUS-VSS  01A471  25 m  1:19.50  1:19.50   
32  115  Kokkonen Eero  2000  SeUi  00A091  25 m  1:20.17  1:20.17   
33  161  Tupeli Konsta  2003  SeUi  03A492  25 m  1:20.37  1:20.37   
34  116  Kontiola Jere  2001  SeUi  01A030  25 m  1:20.53  1:20.53   
35  173  Ahola Antti  2001  Virkiä  01A609  25 m  1:20.82  1:20.82   
36  224  Nissilä Tuukka  2001  VUS-VSS  01A688  50 m  1:22.86  1:20.86   
37  177  Kortesoja Leevi  2003  Virkiä  03A675  50 m  1:23.54  1:21.54   
38  Lassila Aaro  2000  AU  00B228  50 m  1:23.55  1:21.55   
39  234  Syrjälä Juuso  2001  VUS-VSS  01B002  50 m  1:23.83  1:21.83   
40  195  Jämsä Juho  2001  VUS-VSS  01A840  50 m  1:24.43  1:22.43   
41  37  Pihlajamäki Patrik  2002  KU  02A266  25 m  1:22.85  1:22.85   
42  132  Lehtonen Juuso  2001  SeUi  01A102  25 m  1:23.45  1:23.45   
43  235  Tankka Kalle  2001  VUS-VSS  01A355  25 m  1:23.70  1:23.70   
44  49  Jestoi Teppo  2003  KUS-GSS  03A402  50 m  1:27.08  1:25.08   
45  208  Kojonen Arttu  2000  VUS-VSS  00B137  50 m  1:27.19  1:25.19   
46  171  Iivanainen Cool  2004  SWIM  04A308  25 m  1:25.56  1:25.56   
47  136  Lönnrot Pekka  2002  SeUi  02A326  25 m  1:27.00  1:27.00   
48  66  Nygård Niklas  2001  KUS-GSS  01A536  25 m  1:28.21  1:28.21   
49  143  Nurmela Miro  2002  SeUi  02A019  50 m  1:31.35  1:29.35   
50  174  Hjelt Elias  2002  Virkiä  02B024  25 m  1:33.30  1:33.30   
51  149  Porkholm Johan Elias  2002  SeUi  02A834  25 m  1:34.83  1:34.83   
52  123  Kuismanen Nicolas  2003  SeUi  03A642  25 m  1:35.04  1:35.04   
53  198  Kangasmaa Simo  2003  VUS-VSS  03A658  50 m  1:38.95  1:36.95   
54  101  Juupaluoma Kalle  2002  SeUi  02A329  25 m  1:37.42  1:37.42   
55  181  Perälä Samuel  2002  Virkiä  02A894  25 m  1:38.35  1:38.35   
56  146  Oijennus Roope  2003  SeUi  03A110  25 m  1:38.61  1:38.61   
57  209  Kontu Joni  2002  VUS-VSS  02B035  50 m  1:41.83  1:39.83   
58  194  Jåfs Filip  2004  VUS-VSS  04A211  50 m  1:42.12  1:40.12   
59  90  Hanka Eeli  2003  SeUi  03A107  25 m  1:40.32  1:40.32   
60  216  Lydman Lucas  2005  VUS-VSS  05A187  50 m  1:43.73  1:41.73   
61  166  Ylipelkonen Matias  2003  SeUi  03A101  25 m  1:43.78  1:43.78   
62  228  Puutio Pietari  2004  VUS-VSS  04A429  50 m  1:46.97  1:44.97   
63  237  Vuollet Linus  2004  VUS-VSS  04A241  50 m  1:47.92  1:45.92   
64  222  Niemi Arttu  2003  VUS-VSS  03A730  50 m  1:49.16  1:47.16   
65  186  Asunmaa Juuso  2004  VUS-VSS  04A459  50 m  1:50.23  1:48.23   
66  85  Aho Elmeri  2004  SeUi  04A232  25 m  1:49.22  1:49.22   
67  162  Valli Rasmus  2004  SeUi  04A036  25 m  1:49.95  1:49.95   
68  184  Alavillamo Ahti  2002  VUS-VSS  02A934  50 m  1:52.19  1:50.19   
69  223  Nissilä Nuutti  2004  VUS-VSS  04A453  50 m  1:56.38  1:54.38   
70  158  Syrjä Arttu  2005  SeUi  05A121  25 m  2:16.42  2:16.42   
71  16  Ingves Anton  2005  KaKa  05A303  25 m       
72  44  Brandt Kasperi  2004  KUS-GSS  04A439  25 m       
73  46  Ikola Ville  2005  KUS-GSS  05A206  25 m       
74  56  Lahtinen Lassi  2004  KUS-GSS  04A350  25 m       
75  111  Klutas Akseli  2004  SeUi  04A245  25 m       
76  126  Laihorinne Iisakki  2003  SeUi  03A867  25 m       
77  127  Laihorinne Johannes  2003  SeUi  03A861  25 m       
78  202  Keski-Hannula Jere  2004  VUS-VSS  04A220  25 m       
79  221  Neder Nico  2002  VUS-VSS  02B094  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.16  Tulostuspäivämäärä  29 syyskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Seinäjoen Uimarit-58  Tulostusaika  16:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner