2019-11-18   06:53:57
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Lakeusuinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

19_S
Laji 19, 50m VU P-10, 12, 14, M 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
53  Kotomäki Jere  1997  KUS-GSS  97A175  50 m  24.92  23.92   
81  Haanpää Joona  1997  RaUS  97A536  50 m  25.61  24.61   
193  Joki Aaron  1999  VUS-VSS  99A428  50 m  27.13  26.13   
73  Tarvainen Joel  1998  KUS-GSS  98A684  50 m  27.16  26.16   
225  Nurmi Miika  1999  VUS-VSS  99A464  50 m  27.20  26.20   
160  Tuomaala Aki  1991  SeUi  91A438  25 m  26.32  26.32   
230  Raikio Riku  1997  VUS-VSS  97A027  50 m  27.59  26.59   
200  Kapiainen Toni  1996  VUS-VSS  96B238  50 m  27.69  26.69   
Koivunen Jaakko  1997  Virkiä  97A876  25 m  26.81  26.81   
10  39  Väisänen Valtteri  1999  KU  99A139  25 m  26.83  26.83   
11  163  Viertola Arttu  1991  SeUi  91A780  25 m  27.64  27.64   
12  105  Kekola Jere  2000  SeUi  00A330  25 m  28.11  28.11   
13  140  Mäki Juuso  1999  SeUi  99A261  25 m  28.11  28.11   
14  34  Kallama Otto  1999  KU  99A630  50 m  29.36  28.36   
15  141  Mäki-Ikola Saku  1998  SeUi  98A797  25 m  28.38  28.38   
16  167  Ylipelkonen Tuomas  2000  SeUi  00A376  25 m  28.38  28.38   
17  150  Porkkala Juho  2001  SeUi  01A128  25 m  29.58  29.58   
18  33  Ihanamäki Teemu  2001  KU  01A357  50 m  32.17  31.17   
19  197  Kangasmaa Aaro  2001  VUS-VSS  01A471  50 m  32.85  31.85   
20  172  Iivanainen Tommy  2000  SWIM  00A044  50 m  33.28  32.28   
21  Nurmi Elias  2001  AU  01A638  50 m  35.12  34.12   
22  196  Kallio Felix  2001  VUS-VSS  01A177  50 m  36.10  35.10   
23  234  Syrjälä Juuso  2001  VUS-VSS  01B002  50 m  36.17  35.17   
24  142  Nurmela Mikael  2002  SeUi  02A017  25 m  35.68  35.68   
25  173  Ahola Antti  2001  Virkiä  01A609  50 m  36.82  35.82   
26  161  Tupeli Konsta  2003  SeUi  03A492  25 m  35.86  35.86   
27  Lassila Aaro  2000  AU  00B228  50 m  36.87  35.87   
28  208  Kojonen Arttu  2000  VUS-VSS  00B137  25 m  36.11  36.11   
29  204  Khalili Ali  2001  VUS-VSS  01A554  50 m  37.28  36.28   
30  229  Pörtfors Antton  2000  VUS-VSS  00A947  50 m  37.39  36.39   
31  215  Lindbäck Carl-Eric  2001  VUS-VSS  01A605  50 m  37.46  36.46   
32  195  Jämsä Juho  2001  VUS-VSS  01A840  25 m  36.73  36.73   
33  37  Pihlajamäki Patrik  2002  KU  02A266  25 m  37.04  37.04   
34  171  Iivanainen Cool  2004  SWIM  04A308  50 m  38.47  37.47   
35  132  Lehtonen Juuso  2001  SeUi  01A102  25 m  37.82  37.82   
36  227  Pulkkis Anton  2001  VUS-VSS  01A366  25 m  38.23  38.23   
37  177  Kortesoja Leevi  2003  Virkiä  03A675  25 m  38.77  38.77   
38  174  Hjelt Elias  2002  Virkiä  02B024  25 m  39.61  39.61   
39  143  Nurmela Miro  2002  SeUi  02A019  25 m  40.11  40.11   
40  213  Kuhna Niko  2002  VUS-VSS  02A396  50 m  41.15  40.15   
41  90  Hanka Eeli  2003  SeUi  03A107  50 m  41.21  40.21   
42  194  Jåfs Filip  2004  VUS-VSS  04A211  25 m  40.85  40.85   
43  181  Perälä Samuel  2002  Virkiä  02A894  25 m  41.82  41.82   
44  101  Juupaluoma Kalle  2002  SeUi  02A329  25 m  42.14  42.14   
45  96  Hirvilammi Elias  2004  SeUi  04A049  25 m  42.33  42.33   
46  95  Hirvilammi Eero  2002  SeUi  02A393  25 m  42.49  42.49   
47  237  Vuollet Linus  2004  VUS-VSS  04A241  50 m  43.69  42.69   
48  123  Kuismanen Nicolas  2003  SeUi  03A642  25 m  43.14  43.14   
49  198  Kangasmaa Simo  2003  VUS-VSS  03A658  25 m  43.58  43.58   
50  186  Asunmaa Juuso  2004  VUS-VSS  04A459  50 m  45.63  44.63   
51  146  Oijennus Roope  2003  SeUi  03A110  25 m  44.79  44.79   
52  166  Ylipelkonen Matias  2003  SeUi  03A101  50 m  46.55  45.55   
53  12  Varttila Sverre  2004  AU  04A514  25 m  45.94  45.94   
54  13  Korpi Lauri  2006  IK  06A056  25 m  46.28  46.28   
55  202  Keski-Hannula Jere  2004  VUS-VSS  04A220  50 m  47.58  46.58   
56  85  Aho Elmeri  2004  SeUi  04A232  25 m  46.72  46.72   
57  162  Valli Rasmus  2004  SeUi  04A036  25 m  47.09  47.09   
58  131  Laukkala Totti  2004  SeUi  04A227  25 m  50.27  50.27   
59  127  Laihorinne Johannes  2003  SeUi  03A861  25 m  52.23  52.23   
60  111  Klutas Akseli  2004  SeUi  04A245  25 m  54.95  54.95   
61  107  Kekola Rasmus  2006  SeUi  06A007  50 m  56.51  55.51   
62  87  Autio Aleksi  2003  SeUi  03A864  25 m  57.07  57.07   
63  126  Laihorinne Iisakki  2003  SeUi  03A867  25 m  1:00.16  1:00.16   
64  158  Syrjä Arttu  2005  SeUi  05A121  25 m  1:02.62  1:02.62   
65  145  Oijennus Rasmus  2006  SeUi  06A006  25 m  1:07.34  1:07.34   
66  16  Ingves Anton  2005  KaKa  05A303  25 m       
67  86  Asp Iiro Julius  2006  SeUi  06A078  25 m       
68  102  Kangas Matias  2001  SeUi  01A694  25 m       
69  221  Neder Nico  2002  VUS-VSS  02B094  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  02 lokakuu 2014 
Lisenssinhaltija: Seinäjoen Uimarit-58  Tulostusaika  18:47 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner