2019-08-18   02:57:48
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Lakeusuinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

12_S
Laji 12, 50m PU P-11, M 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
84  Varho Eemil  1997  RaUS  97A537  50 m  25.98  24.98   
53  Kotomäki Jere  1997  KUS-GSS  97A175  50 m  27.77  26.77   
230  Raikio Riku  1997  VUS-VSS  97A027  50 m  29.37  28.37   
225  Nurmi Miika  1999  VUS-VSS  99A464  50 m  29.45  28.45   
200  Kapiainen Toni  1996  VUS-VSS  96B238  50 m  29.73  28.73   
193  Joki Aaron  1999  VUS-VSS  99A428  50 m  29.84  28.84   
Koivunen Jaakko  1997  Virkiä  97A876  25 m  30.11  30.11   
163  Viertola Arttu  1991  SeUi  91A780  25 m  30.15  30.15   
73  Tarvainen Joel  1998  KUS-GSS  98A684  50 m  31.99  30.99   
10  97  Hämäläinen Mikko  1966  SeUi  66A039  25 m  31.08  31.08   
11  199  Kapiainen Olli  1997  VUS-VSS  97B278  50 m  32.60  31.60   
12  141  Mäki-Ikola Saku  1998  SeUi  98A797  25 m  32.30  32.30   
13  105  Kekola Jere  2000  SeUi  00A330  50 m  33.62  32.62   
14  140  Mäki Juuso  1999  SeUi  99A261  25 m  34.77  34.77   
15  30  Forsel Marcus  2003  KU  03A127  50 m  36.17  35.17   
16  33  Ihanamäki Teemu  2001  KU  01A357  50 m  36.51  35.51   
17  Rikala Vesa-pekka  2000  AU  00B135  50 m  37.87  36.87   
18  43  Anttila Jesse  2002  KUS-GSS  02A383  50 m  38.79  37.79   
19  224  Nissilä Tuukka  2001  VUS-VSS  01A688  50 m  44.31  43.31   
20  197  Kangasmaa Aaro  2001  VUS-VSS  01A471  50 m  44.60  43.60   
21  229  Pörtfors Antton  2000  VUS-VSS  00A947  50 m  45.85  44.85   
22  194  Jåfs Filip  2004  VUS-VSS  04A211  50 m  46.05  45.05   
23  234  Syrjälä Juuso  2001  VUS-VSS  01B002  50 m  46.09  45.09   
24  196  Kallio Felix  2001  VUS-VSS  01A177  50 m  47.22  46.22   
25  215  Lindbäck Carl-Eric  2001  VUS-VSS  01A605  50 m  48.28  47.28   
26  208  Kojonen Arttu  2000  VUS-VSS  00B137  50 m  48.89  47.89   
27  177  Kortesoja Leevi  2003  Virkiä  03A675  50 m  50.93  49.93   
28  171  Iivanainen Cool  2004  SWIM  04A308  50 m  51.02  50.02   
29  161  Tupeli Konsta  2003  SeUi  03A492  25 m  50.66  50.66   
30  227  Pulkkis Anton  2001  VUS-VSS  01A366  50 m  53.74  52.74   
31  66  Nygård Niklas  2001  KUS-GSS  01A536  25 m  56.64  56.64   
32  101  Juupaluoma Kalle  2002  SeUi  02A329  25 m  58.50  58.50   
33  237  Vuollet Linus  2004  VUS-VSS  04A241  50 m  1:07.59  1:06.59   
34  202  Keski-Hannula Jere  2004  VUS-VSS  04A220  50 m  1:09.92  1:08.92   
35  49  Jestoi Teppo  2003  KUS-GSS  03A402  25 m       
36  72  Salomaa Kimmo  2000  KUS-GSS  00B273  25 m       
37  90  Hanka Eeli  2003  SeUi  03A107  25 m       
38  132  Lehtonen Juuso  2001  SeUi  01A102  25 m       
39  146  Oijennus Roope  2003  SeUi  03A110  25 m       
40  160  Tuomaala Aki  1991  SeUi  91A438  25 m       
41  186  Asunmaa Juuso  2004  VUS-VSS  04A459  25 m       
42  198  Kangasmaa Simo  2003  VUS-VSS  03A658  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.16  Tulostuspäivämäärä  29 syyskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Seinäjoen Uimarit-58  Tulostusaika  16:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner