2019-11-22   21:09:04
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Lakeusuinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 8
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Lakeusuinnit    Tulostuspäivämäärä  04 lokakuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Seinäjoki    Tulostusaika  13:04   
  Järjestäjä  SeUi         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  04 lokakuu 2014         
 
 
 
Laji 8, 100m SKU P-14, M  Loppukilpailut (5) 
Erä 1 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Oskari Ketonen  2002  02A648  VUS-VSS    25m     
Joni Kontu  2002  02B035  VUS-VSS    25m     
               
               
               
               

 
Erä 2 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jere Kotomäki  1997  97A175  KUS-GSS    25m     
               
Matias Ylipelkonen  2003  03A101  SeUi    25m  2:08.62  2:08.62 
Juuso Lehtonen  2001  01A102  SeUi    25m  1:42.50  1:42.50 
               
Pekka Lönnrot  2002  02A326  SeUi    25m     
Aaro Kangasmaa  2001  01A471  VUS-VSS    25m     
Juuso Syrjälä  2001  01B002  VUS-VSS    25m     

 
Erä 3 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Antti Ahola  2001  01A609  Virkiä    25m  1:41.28  1:41.28 
Eero Kokkonen  2000  00A091  SeUi    25m  1:37.48  1:37.48 
Samu Peltonen  2000  00A949  KUS-GSS    25m  1:35.99  1:35.99 
Marcus Forsel  2003  03A127  KU    25m  1:34.72  1:34.72 
Jere Kontiola  2001  01A030  SeUi    25m  1:35.32  1:35.32 
Felix Kallio  2001  01A177  VUS-VSS    25m  1:36.12  1:36.12 
Mikael Nurmela  2002  02A017  SeUi    25m  1:39.99  1:39.99 
Cool Iivanainen  2004  04A308  SWIM    25m  1:41.92  1:41.92 

 
Erä 4 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Elias Nurmi  2001  01A638  AU    25m  1:31.73  1:31.73 
Tuukka Nissilä  2001  01A688  VUS-VSS    25m  1:30.80  1:30.80 
Ali Khalili  2001  01A554  VUS-VSS    25m  1:27.63  1:27.63 
Juuso Mäki  1999  99A261  SeUi    25m  1:19.93  1:19.93 
Joose Mustonen  1998  98A473  Virkiä    25m  1:23.53  1:23.53 
               
Jesse Anttila  2002  02A383  KUS-GSS    25m  1:30.96  1:30.96 
Arttu Kojonen  2000  00B137  VUS-VSS    25m  1:32.04  1:32.04 

 
Erä 5 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Saku Mäki-Ikola  1998  98A797  SeUi    25m  1:15.68  1:15.68 
Arttu Viertola  1991  91A780  SeUi    25m  1:13.57  1:13.57 
Miika Nurmi  1999  99A464  VUS-VSS    25m  1:07.75  1:07.75 
Emil Martikainen  1997  97A535  RaUS    25m  1:01.02  1:01.02 
Toni Kapiainen  1996  96B238  VUS-VSS    25m  1:07.59  1:07.59 
Joel Tarvainen  1998  98A684  KUS-GSS    25m  1:11.83  1:11.83 
Jere Kekola  2000  00A330  SeUi    25m  1:15.55  1:15.55 
Mathias Karjalainen  1999  99A348  VUS-VSS    25m  1:18.62  1:18.62 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  04 lokakuu 2014 
Lisenssinhaltija: Seinäjoen Uimarit-58  Tulostusaika  13:04 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner