2019-08-18   02:56:07
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Lakeusuinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 4
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Lakeusuinnit    Tulostuspäivämäärä  04 lokakuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Seinäjoki    Tulostusaika  13:04   
  Järjestäjä  SeUi         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  04 lokakuu 2014         
 
 
 
Laji 4, 50m SU P-11, M  Loppukilpailut (5) 
Erä 1 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Joona Haanpää  1997  97A536  RaUS    25m     
Johannes Laihorinne  2003  03A861  SeUi    25m     
Rasmus Oijennus  2006  06A006  SeUi    25m  1:30.05  1:30.05 
Lassi Lahtinen  2004  04A350  KUS-GSS    25m  1:09.74  1:09.74 
Arttu Syrjä  2005  05A121  SeUi    25m  1:10.25  1:10.25 
Iisakki Laihorinne  2003  03A867  SeUi    25m     
Nico Neder  2002  02B094  VUS-VSS    25m     
               

 
Erä 2 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Akseli Klutas  2004  04A245  SeUi    25m  1:01.86  1:01.86 
Nuutti Nissilä  2004  04A453  VUS-VSS    50m  58.39  57.39 
Elmeri Aho  2004  04A232  SeUi    25m  56.24  56.24 
Ville Ikola  2005  05A206  KUS-GSS    25m  54.46  54.46 
Linus Vuollet  2004  04A241  VUS-VSS    50m  55.47  54.47 
Pietari Puutio  2004  04A429  VUS-VSS    50m  57.50  56.50 
Kasperi Brandt  2004  04A439  KUS-GSS    25m  57.65  57.65 
Rasmus Kekola  2006  06A007  SeUi    25m  1:08.66  1:08.66 

 
Erä 3 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Oskari Ketonen  2002  02A648  VUS-VSS    50m  54.05  53.05 
Arttu Niemi  2003  03A730  VUS-VSS    50m  52.89  51.89 
Lucas Lydman  2005  05A187  VUS-VSS    50m  52.29  51.29 
Roope Oijennus  2003  03A110  SeUi    25m  50.99  50.99 
Filip Jåfs  2004  04A211  VUS-VSS    50m  52.12  51.12 
Juuso Asunmaa  2004  04A459  VUS-VSS    50m  52.49  51.49 
Eeli Hanka  2003  03A107  SeUi    25m  52.79  52.79 
Simo Kangasmaa  2003  03A658  VUS-VSS    50m  54.46  53.46 

 
Erä 4 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Juuso Lehtonen  2001  01A102  SeUi    25m  49.03  49.03 
Patrik Pihlajamäki  2002  02A266  KU    25m  47.93  47.93 
Cool Iivanainen  2004  04A308  SWIM    25m  46.27  46.27 
Kimmo Salomaa  2000  00B273  KUS-GSS    25m  42.13  42.13 
Teppo Jestoi  2003  03A402  KUS-GSS    50m  46.13  45.13 
Konsta Tupeli  2003  03A492  SeUi    25m  46.53  46.53 
               
Jere Keski-Hannula  2004  04A220  VUS-VSS    50m  51.80  50.80 

 
Erä 5 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Marcus Forsel  2003  03A127  KU    50m  38.33  37.33 
Jaakko Koivunen  1997  97A876  Virkiä    25m  33.23  33.23 
Riku Raikio  1997  97A027  VUS-VSS    25m  32.04  32.04 
Emil Martikainen  1997  97A535  RaUS    25m  28.20  28.20 
Miika Nurmi  1999  99A464  VUS-VSS    50m  32.04  31.04 
               
Mathias Karjalainen  1999  99A348  VUS-VSS    50m  36.99  35.99 
Elias Nurmi  2001  01A638  AU    50m  40.03  39.03 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  04 lokakuu 2014 
Lisenssinhaltija: Seinäjoen Uimarit-58  Tulostusaika  13:04 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner