2019-08-18   03:38:07
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Lakeusuinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 3
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Lakeusuinnit    Tulostuspäivämäärä  04 lokakuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Seinäjoki    Tulostusaika  13:04   
  Järjestäjä  SeUi         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  04 lokakuu 2014         
 
 
 
Laji 3, 50m SU T-10, N  Loppukilpailut (6) 
Erä 1 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Annica Kuismanen  2005  05A141  SeUi    25m     
               
Albertiina Kotkaniemi  2008  08A010  SeUi    25m     
               
Tuuli Tala  2006  06A011  SeUi    25m     
Venla Laitila  2002  02B093  SeUi    25m     
               

 
Erä 2 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Pauliina Mielty  2001  01B203  VUS-VSS    25m     
Stella Koivuluoma  2007  07A009  SeUi    50m  1:21.54  1:20.54 
Linnea Mannil  2001  01B065  VUS-VSS    25m  1:07.86  1:07.86 
Sanni Porkkala  2004  04A034  SeUi    25m  1:02.04  1:02.04 
Oona Kemppainen  2004  04A221  SeUi    25m  1:02.43  1:02.43 
Jenna Hemminki  2006  06A039  SeUi    25m  1:14.03  1:14.03 
Helka Laitila  2003  03A860  SeUi    25m     
Anna-Maria Malila  2003  03A854  SeUi    25m     

 
Erä 3 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Elviira Kotkaniemi  2005  05A004  SeUi    25m  58.84  58.84 
Aamu Kannosto  2005  05A001  SeUi    25m  57.56  57.56 
Emmi-Ida Kempas  2003  03A627  SeUi    25m  56.91  56.91 
Linnea Svahn  2004  04A399  VUS-VSS    50m  54.84  53.84 
Fanny Granvik  2004  04A051  SeUi    25m  55.04  55.04 
Minna Virtanen  2004  04A327  SeUi    25m  57.02  57.02 
               
Mea Lahtinen  2005  05A056  SeUi    50m  1:02.09  1:01.09 

 
Erä 4 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Henna Känsäkangas  2004  04A431  KUS-GSS    50m  54.11  53.11 
Anna Klutas  2002  02A395  SeUi    25m  52.48  52.48 
Teea Jestoi  2005  05A173  KUS-GSS    50m  51.87  50.87 
Enni Kinnunen  2005  05A193  VUS-VSS    50m  50.70  49.70 
Inger Isaksen  2005  05A163  VUS-VSS    50m  50.95  49.95 
Peppi Hölsö  2003  03A727  VUS-VSS    50m  53.34  52.34 
Noora Kekola  2004  04A028  SeUi    50m  54.03  53.03 
Aamu Knuuttila  2004  04A531  VUS-VSS    50m  54.51  53.51 

 
Erä 5 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sanna Pajula  2003  03A317  KU    25m  45.62  45.62 
Emilia Runnakko  1999  99B264  AU    50m  43.97  42.97 
Suvi Kannosto  1999  99A064  SeUi    25m  41.79  41.79 
               
Minttu-Marie Rasinpää  2001  01A755  SeUi    25m  38.53  38.53 
Roosa Raiskila  1998  98A851  KUS-GSS    25m  42.45  42.45 
Emilia Härkönen  2001  01A441  KUS-GSS    50m  45.30  44.30 
Sofia Nurkkala  2004  04A067  KUS-GSS    25m  49.66  49.66 

 
Erä 6 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Laura Haapanen  1999  99A291  KU    25m  37.20  37.20 
Aliisa Lönnrot  1999  99A401  SeUi    25m  35.51  35.51 
Milla Koivuluoma  1999  99A063  SeUi    25m  33.25  33.25 
Ella-Noora Haanpää  1998  98A028  RaUS    25m  32.44  32.44 
Vilma Hämäläinen  1998  98A033  SeUi    50m  33.81  32.81 
Laura Känsäkangas  1999  99A968  KUS-GSS    25m  35.49  35.49 
Milja Lahtinen  1999  99A621  KUS-GSS    25m  36.27  36.27 
Pinja Pihlajamäki  2000  00A593  KU    50m  38.40  37.40 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.23.00  Tulostuspäivämäärä  04 lokakuu 2014 
Lisenssinhaltija: Seinäjoen Uimarit-58  Tulostusaika  13:04 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner