Program för Skövdedoppet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördagen 28 mars
Heatlista Gren 5
|
Tävling |
Skövdedoppet 2015 |
|
Utskriftsdatum |
28 mars 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Skövde |
|
Utskriftstid |
09:19 |
|
|
Arrangör |
Skövde Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
28 mars 2015 |
|
|
|
|
Gren 5, 100m Medley Damer |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
17 |
1 |
Klara Sillerström |
2003 |
BR1603 |
ALINGSÅS |
|
25m |
|
159 |
2 |
Linnea Ewaldson |
2002 |
BO1602 |
TÖREBODA |
|
25m |
|
84 |
3 |
Thyra Mellander |
2003 |
AP2803 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:46.40 |
122 |
4 |
Ida Johansson |
2003 |
AE2403 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:44.19 |
26 |
5 |
Emily Jansson |
2003 |
AI4603 |
FALKÖPING |
|
25m |
1:45.14 |
154 |
6 |
Louise Lundqvist |
2003 |
AQ1403 |
SVENLJUNGA |
|
25m |
1:50.20 |
129 |
7 |
Linnea Larsson-Johansson |
2003 |
BD9403 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
33 |
1 |
Frida Wernmyr |
2002 |
AL2202 |
FALKÖPING |
|
25m |
1:40.76 |
99 |
2 |
Emilia Isberg |
2003 |
BK9203 |
MASS |
|
25m |
1:39.69 |
201 |
3 |
Hanna Rohrmüller |
2002 |
AC5202 |
ALINGSÅS |
|
25m |
1:37.61 |
91 |
4 |
Sofia Wallengren |
2002 |
AW3202 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:35.98 |
5 |
5 |
Maja Edvardsson |
2003 |
BH2603 |
ALINGSÅS |
|
25m |
1:37.31 |
19 |
6 |
Ebba Söderberg |
2003 |
BA8203 |
ALINGSÅS |
|
25m |
1:38.73 |
87 |
7 |
Elsa Olsson |
2003 |
AP4803 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:39.82 |
68 |
8 |
Amanda Torén |
2003 |
AE5403 |
LIDKÖPING |
|
25m |
1:41.58 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
58 |
1 |
Alva Jonsson |
2003 |
BE4403 |
LIDKÖPING |
|
25m |
1:33.62 |
171 |
2 |
Hanna Karlsson |
2003 |
AG8403 |
BILLINGEN |
|
25m |
1:32.12 |
183 |
3 |
Ellen Olsson |
2002 |
AV3202 |
HK SIM |
|
25m |
1:29.35 |
50 |
4 |
Ellen Roslund |
2003 |
AT4403 |
KARLSBORG |
|
25m |
1:27.89 |
153 |
5 |
Arieta Halilaj |
2002 |
AW5802 |
SVENLJUNGA |
|
25m |
1:29.31 |
76 |
6 |
Ellen Kampe |
2003 |
AP3803 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:31.38 |
204 |
7 |
Matilda Hallman |
2003 |
BF7403 |
KUNGÄLV |
|
25m |
1:33.16 |
140 |
8 |
Tilda Rosenqvist |
2003 |
AB5803 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:35.20 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
184 |
1 |
Emma Sibelius |
2002 |
AN7402 |
HK SIM |
|
25m |
1:23.08 |
185 |
2 |
Josefine Stenman |
2002 |
AR3202 |
HK SIM |
|
25m |
1:21.56 |
125 |
3 |
Nikita Kapron |
2003 |
AL2803 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:18.13 |
179 |
4 |
Elsa Jansson |
2002 |
AB7202 |
HK SIM |
|
25m |
1:14.91 |
143 |
5 |
Linn Suchomel |
2003 |
AD2203 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:16.54 |
169 |
6 |
Trine Forss |
2003 |
AD8403 |
BILLINGEN |
|
25m |
1:18.23 |
75 |
7 |
Matilda Eni |
2002 |
AF0402 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:22.91 |
77 |
8 |
Ida Kramer |
2002 |
AJ3402 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:25.84 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
28 mars 2015 |
Licensierad till: Skövde Simsällskap |
Utskriftstid |
09:19 |
|