Program for Novembersim 2014
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Söndag 09:00
Gren 21, 200m Frisim Herrar |
Sponsor: Cramo Eslöv |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 27 | Andrén Erik | 1998 | ESLÖVS SS | AJ0798 | 25 m | 2:12.04 | |
2 | 139 | Kvist Samuel | 2000 | SK TRITON | AB0700 | 25 m | 2:17.97 | |
3 | 337 | Olsson Primus | 2000 | SK RAN | AV7100 | 25 m | 2:19.72 | |
4 | 26 | Andrén Axel | 2001 | ESLÖVS SS | AD6301 | 25 m | 2:20.31 | |
5 | 410 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | AI3102 | 25 m | 2:22.30 | |
6 | 53 | Dellhede Christoffer | 2001 | SS IDEN | AD0501 | 25 m | 2:24.21 | |
7 | 338 | Nilsson Leonardo | 2000 | SK RAN | AS6900 | 25 m | 2:25.25 | |
8 | 31 | Salbrink Filip | 2002 | ESLÖVS SS | AH6502 | 25 m | 2:26.17 | |
9 | 309 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | AC0702 | 50 m | 2:27.55 | |
10 | 29 | Jönsson Anton | 2001 | ESLÖVS SS | AL4501 | 25 m | 2:30.17 | |
11 | 400 | Linck-Riedhamer Tim | 2000 | VELLINGE-N | AH6100 | 50 m | 2:34.49 | |
12 | 71 | Andersson Philip | 2001 | ÄNGELHOLM | AG6501 | 50 m | 2:36.96 | |
13 | 237 | Vaide Hugo | 2003 | SK LAXEN | AD8903 | 50 m | 2:39.08 | |
14 | 116 | Klinteberg Erik af | 2000 | SK TRITON | AB2700 | 50 m | 2:43.24 | |
15 | 135 | Grandin Thor | 2002 | SK TRITON | AG4502 | 25 m | 2:46.08 | |
16 | 232 | Swedblom Anton | 2002 | SK LAXEN | AR1302 | 50 m | 2:46.60 | |
17 | 303 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | AJ7901 | 50 m | 2:46.83 | |
18 | 238 | Vaide Isak | 2001 | SK LAXEN | AN0901 | 25 m | 2:47.82 | |
19 | 17 | Månsson Anton | 2001 | ESLÖVS SS | AK3901 | 25 m | 2:47.94 | |
20 | 316 | Rosenkvist Felix | 2004 | SK SYDSIM | AD0704 | 50 m | 2:49.81 | |
21 | 92 | Elfers Oscar | 2002 | HS | AL9102 | 25 m | 2:51.43 | |
22 | 107 | Stålbrand Oliver | 2002 | HS | AP3302 | 25 m | 2:53.87 | |
23 | 308 | Fröjd Jonathan | 2004 | SK SYDSIM | AC8704 | 25 m | 2:54.10 | |
24 | 70 | Post Joel Von | 2001 | SS IDEN | AL4901 | 25 m | 2:54.46 | |
25 | 358 | Olsson Gabriel | 2004 | TS | AA3704 | 25 m | 2:55.16 | |
26 | 89 | Cochinescu Eric | 2002 | HS | AG6702 | 25 m | 2:56.29 | |
27 | 236 | Vaide Axel | 2005 | SK LAXEN | AB2705 | 50 m | 3:00.33 | |
28 | 105 | Sandström David | 2002 | HS | AN5102 | 25 m | 3:04.81 | |
29 | 273 | Bajram Jasin | 2003 | MKK | AI2103 | 25 m | 3:06.98 | |
30 | 20 | Saurow Ludwig | 2004 | ESLÖVS SS | AC9704 | 25 m | 3:08.28 | |
31 | 357 | Olsson Erik | 2002 | TS | AF9502 | 25 m | 3:13.51 | |
32 | 227 | Ripa Rasmus | 2002 | SK LAXEN | AT0502 | 50 m | 3:13.69 | |
33 | 306 | Franzén Jesper | 2002 | SK SYDSIM | AG3902 | 25 m | 3:14.66 | |
34 | 174 | Björkman Edward | 2002 | SK LAXEN | AS2302 | 25 m | 3:15.33 | |
35 | 434 | Olsson Hugo | 2001 | TYRINGE SS | AH1101 | 50 m | 3:15.41 | |
36 | 21 | Strandqvist Oskar | 2004 | ESLÖVS SS | AG0304 | 25 m | 3:19.29 | |
37 | 166 | Anderud August | 2004 | SK LAXEN | AC1904 | 25 m | 3:23.24 | |
38 | 184 | Ekstrand Albin | 2004 | SK LAXEN | AG5104 | 25 m | 3:24.40 | |
39 | 230 | Silversten William | 2003 | SK LAXEN | AN3703 | 25 m | 3:32.33 | |
40 | 182 | Do Nam | 2001 | SK LAXEN | AQ2901 | 25 m | ||
41 | 208 | Kovijanic Aleksa | 2003 | SK LAXEN | AH4903 | 25 m | ||
42 | 279 | Tran Vincent | 2004 | MKK | AK6504 | 25 m | ||
43 | 282 | Granath Joakim | 2001 | MKK | AT9301 | 25 m | ||
44 | 283 | Kulagowski Alexander | 2002 | MKK | AV3502 | 25 m | ||
45 | 390 | Ahlbin Noel | 2004 | VELLINGE-N | AI8304 | 25 m | ||
46 | 395 | Jörud Petter | 2003 | VELLINGE-N | AN9903 | 25 m | ||
47 | 418 | Örmon Lucas | 2003 | VELLINGE-N | AF7303 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 25 oktober 2014 |
Licensierad till: Eslövs Simsällskap | Utskriftstid | 18:26 |