Ohjelma Martti Ollgren-uinnit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Laji 16, 400m VU T-14,N |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
12 - 14 v |
1 | 107 | Saari Amanda | 2000 | TaTU | 00A531 | 25 m | 5:01.71 | 5:01.71 | |
2 | 173 | Karinkanta Elina | 2000 | UKK | 00A304 | 25 m | 5:02.94 | 5:02.94 | |
3 | 172 | Karinkanta Annika | 2000 | UKK | 00A300 | 25 m | 5:04.00 | 5:04.00 | |
4 | 42 | Känkänen Heta | 2001 | PUS | 01A001 | 25 m | 5:08.34 | 5:08.34 | |
5 | 176 | Kurth Suvi | 2001 | UKK | 01A009 | 25 m | 5:11.44 | 5:11.44 | |
6 | 69 | Kosonen Nora | 2001 | TaTU | 01A255 | 50 m | 5:16.94 | 5:16.94 | |
7 | 219 | Nieminen Hilla | 2001 | UiTa | 01A109 | 50 m | 5:17.60 | 5:17.60 | |
8 | 234 | Von Dickoff Emma | 2002 | UiTa | 02A117 | 50 m | 5:18.31 | 5:18.31 | |
9 | 177 | Kuusela Tytti | 2000 | UKK | 00A473 | 25 m | 5:26.07 | 5:26.07 | |
10 | 185 | Penttilä Pinja | 2001 | UKK | 01A456 | 25 m | 5:33.37 | 5:33.37 | |
11 | 213 | Kortteinen Emmi | 2000 | UiTa | 00A654 | 50 m | 5:34.52 | 5:34.52 | |
12 | 175 | Koskinen Olga | 2002 | UKK | 02A165 | 50 m | 5:38.02 | 5:38.02 | |
13 | 229 | Sinisalo Kastehelmi | 2001 | UiTa | 01A207 | 50 m | 5:40.99 | 5:40.99 | |
14 | 118 | Virtanen Kerttu | 2000 | TaTU | 00A483 | 25 m | 5:48.02 | 5:48.02 | |
15 | 74 | Kuusinen Viivi | 2002 | TaTU | 02A182 | 25 m | 5:49.61 | 5:49.61 | |
16 | 187 | Puronurmi Petra | 2000 | UKK | 00A560 | 25 m | 5:57.58 | 5:57.58 | |
17 | 142 | Matikainen Anni | 2001 | NoPy | 01A629 | 25 m | 6:00.09 | 6:00.09 | |
18 | 94 | Pesu Venla | 2002 | TaTU | 02A174 | 25 m | 6:09.55 | 6:09.55 | |
19 | 196 | Sojolin Saara | 2001 | UKK | 01A309 | 25 m |
15 - 99 v |
1 | 1 | Lappalainen Erika | 1996 | SWIM | 96A643 | 50 m | 4:52.38 | 4:52.38 | |
2 | 166 | Ellonen Susanna | 1999 | UKK | 99A781 | 50 m | 4:58.47 | 4:58.47 | |
3 | 65 | Kausiala Mari | 1997 | TaTU | 97A442 | 50 m | 4:59.12 | 4:59.12 | |
4 | 29 | Tuominen Lyydia | 1998 | PTU | 98A501 | 50 m | 5:03.05 | 5:03.05 | |
5 | 223 | Potkonen Emilia | 1998 | UiTa | 98A146 | 50 m | 5:13.17 | 5:13.17 | |
6 | 24 | Koivuluoma Heta | 1999 | PTU | 99A532 | 50 m | 5:14.17 | 5:14.17 | |
7 | 203 | Aro Pinja | 1999 | UiTa | 99A737 | 25 m | 5:19.32 | 5:19.32 | |
8 | 23 | Kivelä Elli | 1998 | PTU | 98A993 | 50 m | 5:41.92 | 5:41.92 | |
9 | 110 | Soukka Tiina | 1996 | TaTU | 96A746 | 50 m | 5:41.99 | 5:41.99 | |
10 | 12 | Denker Malin | 1999 | KU | 99B348 | 25 m |
Tekijä: WinGrodan 1.22.16 | Tulostuspäivämäärä | 26 syyskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: TaTU Tampere | Tulostusaika | 21:56 |