Ohjelma Martti Ollgren-uinnit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 11
|
Kilpailu |
Martti Ollgren -uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
27 syyskuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Nokia |
|
Tulostusaika |
11:40 |
|
|
Järjestäjä |
TaTU Tampere |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
27 syyskuu 2014 |
|
|
|
|
Laji 11, 200m SU P-14,M |
Loppukilpailut (5) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Jan Rif |
1998 |
98A868 |
TaTU |
|
25m |
|
|
3 |
Santeri Kaasinen |
1999 |
99A119 |
TaTU |
|
25m |
|
|
4 |
Aapo Puikkonen |
2001 |
01A245 |
TaTU |
|
25m |
|
|
5 |
Väinö Kilpeläinen |
1999 |
99A050 |
TaTU |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Mio Harju |
2002 |
02A064 |
TaTU |
|
25m |
|
|
2 |
Veeti Raivio |
2000 |
00A017 |
TaTU |
|
25m |
|
|
3 |
Joona Syrjäkoski |
2000 |
00A478 |
TaTU |
|
25m |
|
|
4 |
Eerik Tikkakoski |
2001 |
01A239 |
TaTU |
|
25m |
|
|
5 |
Eemil Pynnönen |
2001 |
01A064 |
TaTU |
|
25m |
|
|
6 |
Atte-Mikael Ahonpää |
2001 |
01A336 |
TaTU |
|
25m |
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Petr Pankratov |
2002 |
02A061 |
TaTU |
|
25m |
3:10.59 |
3:10.59 |
2 |
Kevin Lokkila |
1999 |
99A258 |
TaTU |
|
25m |
3:07.67 |
3:07.67 |
3 |
Leo Rytövuori |
1999 |
99A151 |
TaTU |
|
25m |
3:02.74 |
3:02.74 |
4 |
Pyry Nurmilo |
1999 |
99A266 |
TaTU |
|
50m |
3:03.49 |
3:03.49 |
5 |
Saku Kovanen |
2001 |
01A517 |
TaTU |
|
25m |
3:10.08 |
3:10.08 |
6 |
Janne Ollikainen |
1972 |
72A056 |
KeuTo |
|
25m |
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Pirkka Perkola |
2001 |
01A240 |
TaTU |
|
25m |
2:56.22 |
2:56.22 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Mikael Karuveha |
1999 |
99B021 |
TaTU |
|
25m |
2:35.03 |
2:35.03 |
4 |
Niklas Uitto |
2000 |
00A672 |
UiTa |
|
50m |
2:36.03 |
2:36.03 |
5 |
Joona Lehtonen |
2001 |
01A223 |
TaTU |
|
50m |
2:51.40 |
2:51.40 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Joona Korhonen |
2000 |
00A464 |
TaTU |
|
25m |
2:25.62 |
2:25.62 |
3 |
Petja Yritys |
1993 |
93A330 |
TaTU |
|
25m |
2:00.74 |
2:00.74 |
4 |
Jimmy Nyberg |
1996 |
96A773 |
TaTU |
|
25m |
2:14.52 |
2:14.52 |
5 |
Antti Hakkarainen |
2000 |
00A468 |
TaTU |
|
50m |
2:26.99 |
2:26.99 |
6 |
Aapo Eerola |
1999 |
99A042 |
TaTU |
|
50m |
2:33.03 |
2:33.03 |
Tekijä: WinGrodan 1.22.16 |
Tulostuspäivämäärä |
27 syyskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: TaTU Tampere |
Tulostusaika |
11:40 |
|