Program för Snapphanesimmet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Heatlista Gren 1
|
Tävling |
Snapphanesimmet |
|
Utskriftsdatum |
06 december 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Hässleholm |
|
Utskriftstid |
09:22 |
|
|
Arrangör |
S 71 |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
06 december 2014 |
|
|
|
|
Gren 1, 100m Frisim Damer |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
102 |
3 |
Astrid Olsson |
2002 |
AA0802 |
KSLS |
|
25m |
1:20.93 |
36 |
4 |
Emma Resin |
2001 |
BU2401 |
BROMÖLLA |
|
25m |
1:44.24 |
50 |
5 |
Astrid Elmberg |
2002 |
BF6202 |
KSLS |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
2 |
Emmy Olofsson |
2003 |
AY4403 |
S 71 |
|
25m |
1:44.16 |
71 |
3 |
Olivia Hansson |
2003 |
AP5403 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
1:24.39 |
54 |
4 |
Frida Jarl Halvarsson |
2003 |
AW9603 |
KSLS |
|
25m |
1:22.46 |
51 |
5 |
Maja Fling |
2001 |
BF9601 |
KSLS |
|
25m |
1:23.04 |
9 |
6 |
Hanna Ngo |
2003 |
AE1603 |
S 71 |
|
25m |
1:25.94 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
2 |
Agnes Delen Abrahamsson |
2002 |
AQ3602 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:21.16 |
68 |
3 |
Annie Thulin |
2003 |
AK1803 |
KSLS |
|
25m |
1:15.40 |
96 |
4 |
Ellinor Andersson |
1998 |
BM6298 |
KSLS |
|
25m |
1:11.95 |
40 |
5 |
Emilia Olsson |
2002 |
AA6802 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:14.10 |
43 |
6 |
Vilma Rudolf |
2002 |
AW1202 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:16.32 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
97 |
2 |
Kitty Thai |
1998 |
BG0698 |
KSLS |
|
25m |
1:09.65 |
53 |
3 |
Linnéa Högberg |
1999 |
BI5899 |
KSLS |
|
25m |
1:04.01 |
98 |
4 |
Annie Lindström |
1996 |
AJ3696 |
KSLS |
|
25m |
57.99 |
59 |
5 |
Amanda Modig |
1999 |
AJ5499 |
KSLS |
|
25m |
1:03.80 |
69 |
6 |
Tilde Anderberg-Rickard |
1999 |
AU5499 |
ÖSTERLEN |
|
25m |
1:06.22 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
56 |
2 |
Liv Johannesson |
2001 |
BV7401 |
KSLS |
|
25m |
1:22.83 |
86 |
3 |
Ellen Thunberg |
2001 |
BC7401 |
SIM ENGELH |
|
25m |
1:09.26 |
45 |
4 |
Josefine Bengtsson |
2000 |
BA3800 |
KSLS |
|
25m |
1:07.18 |
80 |
5 |
Klara Flodmark |
2001 |
AE4201 |
SIM ENGELH |
|
25m |
1:08.60 |
79 |
6 |
Wilma Carlsson |
2000 |
AV0600 |
SIM ENGELH |
|
25m |
1:14.33 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
2 |
Tilda Ericsson |
2002 |
AH0402 |
S 71 |
|
25m |
1:11.67 |
18 |
3 |
Anna-Louisa Permarker |
2002 |
AH1402 |
S 71 |
|
25m |
1:08.59 |
5 |
4 |
Fanny Lindfors |
2002 |
AV6202 |
S 71 |
|
25m |
1:07.67 |
63 |
5 |
Saga Nyborg |
2003 |
AK9603 |
KSLS |
|
25m |
1:08.56 |
85 |
6 |
Alma Sandberg |
2002 |
AU3802 |
SIM ENGELH |
|
25m |
1:10.10 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heat 7 (7) (10 år och yngre) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
89 |
2 |
Jonna Möller |
2005 |
AA1605 |
SS DELFIN |
|
25m |
|
90 |
3 |
Emma Ragnarsson |
2004 |
AI4203 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:36.90 |
13 |
4 |
Wilma Nilsson |
2004 |
AB0804 |
S 71 |
|
25m |
1:18.80 |
84 |
5 |
Saskia Kaminski |
2004 |
AR9604 |
SIM ENGELH |
|
25m |
1:26.04 |
91 |
6 |
Selma Seipp |
2005 |
AC6605 |
SS DELFIN |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
06 december 2014 |
Licensierad till: S71 |
Utskriftstid |
09:22 |
|