Program för UGP 4, Hässleholm
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 1
|
Tävling |
UGP 4 |
|
Utskriftsdatum |
11 oktober 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Hässleholm |
|
Utskriftstid |
09:05 |
|
|
Arrangör |
S 71 |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
11 oktober 2014 |
|
|
|
|
Gren 1, 200m Frisim Damer |
Finaler (8) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
56 |
3 |
Loella Hansson |
1999 |
BR5299 |
HS |
|
25m |
|
115 |
4 |
Mathilda Ülger |
2003 |
AI3203 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
3:14.37 |
160 |
5 |
Agnes Delen Abrahamsson |
2002 |
AQ3602 |
KK KARPEN |
|
25m |
3:14.71 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
109 |
2 |
Emely Nilsson |
2001 |
AG8201 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
3:07.60 |
117 |
3 |
Julia Andersson |
2003 |
AP9803 |
HÖGANÄS SS |
|
50m |
3:03.80 |
118 |
4 |
Julia Arthursson |
2000 |
AW7600 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
3:00.27 |
152 |
5 |
Alice Tufvesson |
2003 |
AX5403 |
HÖGANÄS SS |
|
50m |
3:00.45 |
211 |
6 |
Astrid Nilsson |
2004 |
AA3604 |
SS DELFIN |
|
25m |
3:04.52 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
204 |
1 |
Ellen Thunberg |
2001 |
BC7401 |
SIM ENGELH |
|
25m |
2:59.05 |
219 |
2 |
Vanja Marjanovic |
2001 |
AB9601 |
KARLSHAMN |
|
50m |
2:55.16 |
201 |
3 |
Klara Flodmark |
2001 |
AE4201 |
SIM ENGELH |
|
25m |
2:52.55 |
208 |
4 |
Tilda Joelsson |
2002 |
AM4602 |
SS DELFIN |
|
25m |
2:49.62 |
14 |
5 |
Tilda Ericsson |
2002 |
AH0402 |
S 71 |
|
25m |
2:50.93 |
23 |
6 |
Wilma Nilsson |
2004 |
AB0804 |
S 71 |
|
50m |
2:52.63 |
162 |
7 |
Vilma Rudolf |
2002 |
AW1202 |
KK KARPEN |
|
25m |
2:58.78 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
200 |
1 |
Wilma Carlsson |
2000 |
AV0600 |
SIM ENGELH |
|
25m |
2:48.72 |
194 |
2 |
Moa Olofsson |
2002 |
AG8202 |
OSBY SS |
|
25m |
2:42.36 |
39 |
3 |
Tova Persson |
2000 |
BM8400 |
HS |
|
50m |
2:41.39 |
188 |
4 |
Kitty Thai |
1998 |
BG0698 |
KSLS |
|
50m |
2:40.75 |
2 |
5 |
Alice Bengtsson |
2000 |
AM0200 |
KLIPPAN |
|
25m |
2:40.89 |
9 |
6 |
Erika Persson Bivall |
2001 |
AM1201 |
SÖSDALA SS |
|
25m |
2:41.89 |
161 |
7 |
Emilia Olsson |
2002 |
AA6802 |
KK KARPEN |
|
25m |
2:48.30 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
47 |
1 |
Emilia Cokalic |
2002 |
AO8602 |
HS |
|
25m |
2:40.17 |
198 |
2 |
Astina Haxhiu |
2002 |
AV4802 |
RONNEBY SS |
|
25m |
2:36.50 |
217 |
3 |
Annie Johansson |
2002 |
AA2602 |
KARLSHAMN |
|
50m |
2:36.28 |
197 |
4 |
Wera Berglin-Isokoski |
1999 |
AH4499 |
RONNEBY SS |
|
25m |
2:32.25 |
65 |
5 |
Ebba Jälminger |
2002 |
AO9602 |
HS |
|
25m |
2:34.00 |
195 |
6 |
Andrea Prai |
2001 |
AI3201 |
OSBY SS |
|
50m |
2:36.49 |
164 |
7 |
Ellinor Andersson |
1998 |
BM6298 |
KSLS |
|
25m |
2:39.60 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
165 |
1 |
Josefine Bengtsson |
2000 |
BA3800 |
KSLS |
|
50m |
2:31.64 |
155 |
2 |
Ida Widén |
2001 |
AB3801 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
2:29.88 |
173 |
3 |
Linnéa Högberg |
1999 |
BI5899 |
KSLS |
|
25m |
2:25.55 |
15 |
4 |
Felicia Huynh |
2000 |
AW8400 |
S 71 |
|
25m |
2:24.67 |
17 |
5 |
Moa Karlsson |
2002 |
AC1202 |
S 71 |
|
25m |
2:24.67 |
57 |
6 |
Rebecca Hesslevik |
2000 |
AZ0800 |
HS |
|
50m |
2:28.29 |
77 |
7 |
Julise Llupa |
2002 |
AO7602 |
HS |
|
25m |
2:31.50 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
50 |
1 |
Alva Ericsson |
2000 |
AN8200 |
HS |
|
50m |
2:24.24 |
95 |
2 |
Julia Stenhård |
2000 |
AN1200 |
HS |
|
25m |
2:22.98 |
185 |
3 |
Hanna Olsson |
1999 |
AJ4499 |
KSLS |
|
25m |
2:22.02 |
193 |
4 |
Simone Karlsson |
2001 |
AI2201 |
OSBY SS |
|
25m |
2:19.25 |
135 |
5 |
Thelma Jöhncke |
1999 |
BM6299 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
2:20.16 |
199 |
6 |
Ella Simander |
2002 |
AU4802 |
RONNEBY SS |
|
50m |
2:22.75 |
78 |
7 |
Alicia Lundblad |
2001 |
AF6801 |
HS |
|
25m |
2:24.07 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
13 |
1 |
Emilia Christiansen |
1999 |
AL8499 |
S 71 |
|
50m |
2:18.60 |
220 |
2 |
Ida Rosenius |
2000 |
AI7400 |
KARLSHAMN |
|
25m |
2:17.74 |
179 |
3 |
Amanda Modig |
1999 |
AJ5499 |
KSLS |
|
25m |
2:16.23 |
10 |
4 |
Emilia Andreasson |
1996 |
AC4296 |
S 71 |
|
25m |
2:14.55 |
103 |
5 |
Hanna Rosvall |
2000 |
AM7200 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
2:14.78 |
91 |
6 |
Lina Rosvall |
1997 |
AC2897 |
HS |
|
50m |
2:16.52 |
221 |
7 |
Linn Rosenius |
2002 |
AA4602 |
KARLSHAMN |
|
25m |
2:18.53 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
11 oktober 2014 |
Licensierad till: S71 |
Utskriftstid |
09:05 |
|