Startliste for Kalundborg Swim Cup 2014
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 11
|
Stævne navn |
Kalundborg Swim Cup 2014 |
|
Udskriftsdato |
01 november 2014 |
|
|
Stævne by |
Kalundborg |
|
Udskriftstidspunkt |
08:31 |
|
|
Arrangør |
Kalundborg SK |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
01 november 2014 |
|
|
|
|
Løb 11, 100m Butterfly Damer |
Finaler (5) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
165 |
2 |
Maria Dollas |
1998 |
9846AJ |
SLAGELSE |
|
25m |
|
278 |
3 |
Silke Larsen |
2003 |
0358AI |
ROSKILDE |
|
25m |
1:44.74 |
21 |
4 |
Zara Wendel |
2002 |
|
ODSHERRED |
|
25m |
|
137 |
5 |
Julie Danfred Jørgensen |
2004 |
0408AF |
LYNGBY |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
204 |
1 |
Maria Andersen |
2002 |
0222AP |
RINGSTED |
|
25m |
1:37.76 |
124 |
2 |
Annika Lundin Brockdorff |
2003 |
0306AG |
LYNGBY |
|
25m |
1:34.56 |
6 |
3 |
Amalie Horsfeldt A Grømma |
1999 |
9956BB |
ODSHERRED |
|
25m |
1:31.70 |
241 |
4 |
Karla Sejling |
2001 |
0176AI |
RINGSTED |
|
50m |
1:32.66 |
131 |
5 |
Lærke Vinneck Hansen |
2004 |
0458AB |
LYNGBY |
|
25m |
1:36.85 |
325 |
6 |
Engeline Scheby Petersen |
2002 |
0274AY |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:43.20 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
283 |
1 |
Lisa Hemme Nielsen |
2000 |
0076AH |
ROSKILDE |
|
25m |
1:23.78 |
359 |
2 |
Thea F. Johansen |
2003 |
0324AA |
HERLEV |
|
25m |
1:21.95 |
224 |
3 |
Maria Heiberg Larsen |
1998 |
9886AQ |
RINGSTED |
|
25m |
1:21.00 |
113 |
4 |
Josefine Sørensen |
2000 |
0038AM |
VEST |
|
25m |
1:21.10 |
262 |
5 |
Nina Corydon-Petersen |
1999 |
9922AQ |
ROSKILDE |
|
50m |
1:23.56 |
163 |
6 |
Pernille Dahl Wilstrup |
1997 |
9788AV |
NÆSTVED |
|
25m |
1:27.36 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
291 |
1 |
Liva Palmund |
2002 |
0246AA |
ROSKILDE |
|
25m |
1:19.55 |
108 |
2 |
Sarah Krogh Scott |
2000 |
0088AM |
VEST |
|
25m |
1:18.19 |
319 |
3 |
Annika Møller-Kristensen |
2000 |
0044AJ |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:16.36 |
336 |
4 |
Marie Uglebjerg |
2002 |
0222AB |
KALUNDBORG |
|
50m |
1:17.40 |
353 |
5 |
Maja Egebjerg Brast |
2002 |
0206AF |
HERLEV |
|
50m |
1:18.23 |
293 |
6 |
Alberte Fie Petersen |
2002 |
0224AH |
ROSKILDE |
|
50m |
1:20.50 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
298 |
1 |
Lærke Viereck |
1997 |
9754AT |
ROSKILDE |
|
25m |
1:13.36 |
338 |
2 |
Sofie Witthøft |
1997 |
9794AG |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:08.05 |
368 |
3 |
Cecilie Wiuff |
2000 |
0072AB |
HERLEV |
|
25m |
1:07.28 |
307 |
4 |
Laura Holm Junge |
1998 |
9838AD |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:07.79 |
252 |
5 |
Ingrid Bo Andersen |
2001 |
0126AC |
ROSKILDE |
|
25m |
1:09.90 |
333 |
6 |
Caroline Strandberg |
1998 |
9884BB |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:14.50 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 |
Udskriftsdato |
01 november 2014 |
Licens til Kalundborg SK |
Udskriftstidspunkt |
08:31 |
|