2019-08-21   12:51:35
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Ringsted Cup 2014

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

7_S
Løb 7, 100m Butterfly Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
654  Munkholm Christina  1996  KØGE  9672AB  25 m  59.06  EFT 
398  Dufour Camilla  1996  TRITON B  9662AN  25 m  1:02.41   
370  Jørgensen Thyra  2002  SK-SYD  0218AC  25 m  1:04.92   
405  Hansen Katrine B.  1999  TRITON B  9934AB  50 m  1:05.17   
546  Frederiksen Amalie  2001  SLAGELSE  0182AP  25 m  1:07.10   
131  Uglebjerg Marie  2002  KALUNDBORG  0222AB  50 m  1:08.50   
229  Drest Isabella  1999  OSK  9968AO  25 m  1:09.27   
27  Jensen Nicole  1996  HASLEV  9656AB  25 m  1:09.50   
447  Eriksen Isabel K.  2001  TRITON B  0122AH  25 m  1:10.12   
10  517  Stegemann Hanna  2002  SCHWERIN  295701  25 m  1:11.66   
11  52  Anker Wilma  2004  HERLUFSHOL  0486AK  50 m  1:11.77   
12  577  Nielsen Sofie  2001  SLAGELSE  0198AF  50 m  1:11.85   
13  516  Stegemann Elisa  2002  SCHWERIN  295702  25 m  1:12.30   
14  642  Pedersen Pernille  2001  KØGE  0134AC  25 m  1:13.02   
15  440  Wenk Helena Berg  2000  TRITON B  0052AD  50 m  1:13.03   
16  445  Brandt Julie Darlem  2001  TRITON B  0182AH  50 m  1:13.04   
17  455  Mammen Alberte  2001  TRITON B  0196AE  25 m  1:13.05   
18  408  Jensen Frederikke  2000  TRITON B  0002AC  25 m  1:13.14   
19  446  Echardt Frederikke  2002  TRITON B  0274AG  25 m  1:13.27   
20  454  Lundstrøm Josefine H.  2001  TRITON B  0158AD  25 m  1:13.58   
21  462  Waterval Abby Kristine  2002  TRITON B  0222AE  25 m  1:13.94   
22  56  Bækgaard Emma  2002  HERLUFSHOL  0262AS  25 m  1:14.49   
23  618  Degner Melanie  2000  KØGE  0098AC  25 m  1:14.93   
24  62  Bryde Anika  2000  HERLUFSHOL  0082BC  25 m  1:15.71   
25  539  Andersen Patricia  2002  SLAGELSE  0294AI  25 m  1:15.98   
26  204  Brink Karen Hazell  2002  OSLF  0206AA  25 m  1:16.67   
27  483  Nykjær Maya  2001  VORDINGB  0144AW  25 m  1:17.14   
28  633  Jensen Sarah Aarslew  2000  KØGE  0082AF  25 m  1:17.40   
29  507  Ritter Amelie  2003  SCHWERIN  315370  25 m  1:19.19   
30  97  Vaabengaard Nicole  2002  HERLUFSHOL  0238AM  25 m  1:19.81   
31  214  Krogh Christine  2003  OSLF  0376AH  25 m  1:20.66   
32  513  Schönerstedt Finja  2005  SCHWERIN  319399  25 m  1:22.83   
33  608  Brønnicke Maya Krogh  2005  KØGE  0508AB  25 m  1:22.98   
34  96  Vaabengaard Natalie  2002  HERLUFSHOL  0208AM  25 m  1:23.08   
35  394  Brandt Anna Leopold  2004  TRITON B  0478AM  50 m  1:24.25   
36  240  Pedersen Aurelia  2004  OSK  0414AA  25 m  1:24.56   
37  318  Wismann Cathrine  2002  RINGSTED  0264AS  25 m  1:24.64   
38  162  Bendtsen Caroline  2002  NÆSTVED  0254AK  25 m  1:24.87   
39  222  Andersen Nikoline  2003  OSK  0368AR  50 m  1:26.30   
40  428  Salhauge Liv  2005  TRITON B  0586AE  25 m  1:28.41   
41  650  Wium Charlotte  2006  KØGE  0682AA  25 m  1:30.85   
42  496  Grude Sveda Naima  2006  SCHWERIN  365600  25 m  1:32.00   
43  459  Rishøj Ida  2002  TRITON B  0286AF  25 m  1:32.87   
44  189  Maar Gaya Josefine  2003  NÆSTVED  0318AQ  25 m  1:34.12   
45  407  Jensen Emilie Wilms  2006  TRITON B  0658AB  25 m  1:34.86   
46  380  Sander-Bjerge Sophia  1999  SK-SYD  9968BA  25 m  1:36.22   
47  303  Sahlberg Emilie Hostrup  2005  RINGSTED  0582AD  50 m  1:37.04   
48  239  Jørgensen Josefine Risum  2004  OSK  0406AC  25 m  1:38.39   
49  622  Frederiksen Agnes Dalgas  2005  KØGE  0508AA  25 m  1:40.05   
50  624  Gustafson Olivia Mai  2005  KØGE  0596AC  25 m  1:43.09   
51  305  Schmidt Astrid Nørret  2002  RINGSTED    25 m  1:46.42   
52  651  Østergaard Julie Brix  2006  KØGE  0616AE  25 m  1:48.16   
53  175  Hansen Agnes Barner  2005  NÆSTVED  0522AL  25 m  1:53.21   
54  113  Müller Beatrice Buhr  2006  KALUNDBORG  0652AK  25 m  1:58.69   
55  607  Bollmann Klara-Sofie  2006  KØGE  0676AA  25 m  2:01.44   
56  67  Hansen Frederikke B.  2005  HERLUFSHOL  0532AE  25 m     
57  88  Osatoharimwen Fanta  2005  HERLUFSHOL  0568AL  25 m     
58  234  Habermann Agnete  2005  OSK  0576AA  25 m     
59  613  Christensen Sophia  2003  KØGE  0326BD  25 m     
60  637  Kjærsgaard Silje  2005  KØGE  0576AO  25 m     
61  641  Nymand Emma Olivia  2003  KØGE  0312BD  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.06  Udskriftsdato  20 september 2016 
Licens til Ringsted Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  20:50 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark