2019-09-17   23:24:16
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Ringsted Cup 2014

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

5_S
Løb 5, 50m Brystsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
220  Schrøder Matilde  1996  OSLF  9664AG  25 m  31.76   
250  Wermuth Anna  1996  OSK  9658AM  25 m  32.55   
453  Lauridsen Josephine G.  2001  TRITON B  0168AD  50 m  33.98   
437  Wagner Elina Lynge  1996  TRITON B  9654AC  50 m  34.49   
511  Rühlke Hannah  2000  SCHWERIN  305643  25 m  34.54   
242  Rask Camilla  1999  OSK  9984AJ  25 m  34.64   
389  Bak Julie  1997  TRITON B  9782AJ  50 m  34.89   
405  Hansen Katrine B.  1999  TRITON B  9934AB  25 m  34.96   
434  Strandby Sofie  1999  TRITON B  9976AC  50 m  35.14   
10  493  Fass Friederike  2002  SCHWERIN  292232  25 m  35.20   
11  135  Carlsen Malou  2000  NAKSKOV  0036AO  25 m  36.45   
12  62  Bryde Anika  2000  HERLUFSHOL  0082BC  25 m  37.44   
13  402  Frydenlund Ida-Marie  2003  TRITON B  0304AP  25 m  37.72   
14  548  Gotthard Amalie  1999  SLAGELSE  9928AC  25 m  37.93   
15  182  Larsen Nikoline Skovly  2003  NÆSTVED  0322AE  25 m  38.53   
16  500  Kozelnik Maike  2002  SCHWERIN  292243  25 m  39.27   
17  378  Rübner-Petersen Trine  1997  SK-SYD  9702AZ  25 m  39.58   
18  398  Dufour Camilla  1996  TRITON B  9662AN  25 m  39.80   
19  517  Stegemann Hanna  2002  SCHWERIN  295701  25 m  40.26   
20  115  Holm Caroline  2004  KALUNDBORG  0432AE  25 m  40.59   
21  80  Meyer Emilie Højen  2004  HERLUFSHOL  0454AJ  50 m  40.86   
22  475  Bingler Léa Zoé  2000  VORDINGB  0082AX  25 m  41.78   
23  557  Jensen Line Helene  2001  SLAGELSE  0174AT  25 m  42.07   
24  421  Nyborg-Vedsted Clara  2002  TRITON B  0294AE  50 m  42.29   
25  367  Jacobsen Celine Nordal  2001  SK-SYD  0188AZ  50 m  42.65   
26  513  Schönerstedt Finja  2005  SCHWERIN  319399  25 m  43.15   
27  427  Rubak Kathrine Bang  2004  TRITON B  0486AE  25 m  43.92   
28  245  Skjoldborg Maibritt  2002  OSK  0284AO  25 m  44.08   
29  205  Broe Anna  2002  OSLF  0228AD  25 m  44.53   
30  128  Strandberg Nicoline  2002  KALUNDBORG  0248AJ  25 m  44.58   
31  553  Ibsen Josefine Ruhwald  2001  SLAGELSE  0166AG  25 m  45.72   
32  92  Scheel Mille  2003  HERLUFSHOL  0318AW  25 m  46.52   
33  360  Thornsen Elida  2005  KORSØR  0528AA  25 m  46.65   
34  60  Bruhn Ida  2004  HERLUFSHOL  0444AP  25 m  46.85   
35  116  Møller Sille  2004  KALUNDBORG  0404AU  25 m  47.79   
36  544  Christensen Kristine  2002  SLAGELSE    25 m  48.02   
37  486  Rasmussen Aliyah Savannah  2005  VORDINGB  0564AN  25 m  48.19   
38  655  Gjermandsen Malene  2003  KORSØR  0378AM  25 m  48.38   
39  552  Hansen Thomine Maren  2001  SLAGELSE    25 m  48.48   
40  340  Jensen-Mattebjer Kathrine  2004  KORSØR  0496AS  25 m  49.11   
41  560  Kaiser Ida Sjøgren  2004  SLAGELSE  0428AJ  25 m  49.24   
42  583  Qwist Tilde-Sofie  2005  SLAGELSE  0568AH  25 m  49.31   
43  175  Hansen Agnes Barner  2005  NÆSTVED  0522AL  50 m  50.42   
44  420  Nielson Petrine  2003  TRITON B  0316AS  25 m  50.48   
45  346  Mathiasen Silje  2006  KORSØR  0628AG  25 m  51.09   
46  429  Sandell Sophie Lærke  2005  TRITON B  0524AD  25 m  51.32   
47  227  Burgaard Alma  2003  OSK  0332AA  50 m  52.07   
48  93  Sørensen Andrea Holm  2005  HERLUFSHOL  0518AJ  25 m  52.26   
49  81  Meyer Laura  2006  HERLUFSHOL  0652AF  25 m  52.42   
50  187  Mørkeberg Katrine  2004  NÆSTVED  0424AJ  25 m  52.44   
51  94  Tångberg Lea  2005  HERLUFSHOL  0596AP  25 m  52.59   
52  364  Frederiksen Josephine  2005  SK-SYD  0532AP  25 m  52.77   
53  88  Osatoharimwen Fanta  2005  HERLUFSHOL  0568AL  25 m  53.48   
54  101  Andersen Pauline  2005  KALUNDBORG  0592AP  25 m  53.97   
55  231  Færgemann Naja  2006  OSK  0602AI  25 m  54.31   
56  108  Kaiser Thea  2004  KALUNDBORG    25 m  54.86   
57  411  Juhl Isabella Koch  2006  TRITON B  0604AH  25 m  55.85   
58  435  Thomsen Ella Bødker  2005  TRITON B  0576AH  25 m  56.92   
59  188  Maar Dicte  2006  NÆSTVED  0672AK  25 m  57.17   
60  302  Reynolds Malene  2005  RINGSTED  0558AN  50 m  57.97   
61  381  Ullerup Mille Marie  2004  SK-SYD  0428AT  25 m  57.99   
62  174  Franck Leonora  2006  NÆSTVED  0658AH  25 m  58.33   
63  587  Tønnesen Silke Krakau  2006  SLAGELSE  0654AC  25 m  58.51   
64  563  Kristensen Sigrid B.  2004  SLAGELSE  0408AJ  25 m  59.26   
65  248  Terp Cecilie  2005  OSK  0516AL  25 m  1:00.30   
66  139  Hansen Katrine R. K.  2005  NAKSKOV  0578AO  25 m  1:01.31   
67  183  Ludvigsen Mathilde  2006  NÆSTVED    25 m  1:01.74   
68  226  Bliucukis Julija  2006  OSK  0682AD  25 m  1:02.01   
69  171  Dyhr-Rasmussen Rosa  2007  NÆSTVED  0788AE  25 m  1:02.27   
70  21  Hansen Celina Lindholm  2006  HASLEV  0664AH  25 m  1:03.17   
71  179  Holmgaard Merle  2005  NÆSTVED  0538AO  25 m  1:03.44   
72  574  Nielsen Elisabeth Tobel  2007  SLAGELSE    25 m  1:03.66   
73  331  Gjermandsen Camilla  2004  KORSØR  0472AK  25 m  1:03.90   
74  545  Danielsen Naja Møller  2006  SLAGELSE    25 m  1:03.97   
75  274  Haste Sascha  2007  RINGSTED  0706AC  50 m  1:04.17   
76  51  Anker Maila  2007  HERLUFSHOL  0784AF  25 m  1:05.82   
77  315  Sørensen Emma Skjold  2004  RINGSTED    25 m  1:06.67   
78  394  Brandt Anna Leopold  2004  TRITON B  0478AM  25 m  1:07.15   
79  556  Jensen Katharina  2005  SLAGELSE  0506AO  25 m  1:08.99   
80  294  Nielsen Amalie K.  2005  RINGSTED  0516AD  25 m  1:09.29   
81  309  Stærmose Line  2006  RINGSTED    25 m  1:38.35   
82  13  Andreasen Freya  2004  HASLEV  0464AY  25 m     
83  66  Frederiksen Selma  2008  HERLUFSHOL  0824AA  25 m     
84  70  Kaiser Sara  2007  HERLUFSHOL    25 m     
85  75  Jensen Sofie Løfmark  2004  HERLUFSHOL    25 m     
86  89  Paulsen Victoria  2006  HERLUFSHOL    25 m     
87  91  Petersen Victoria  2008  HERLUFSHOL    25 m     
88  106  Bjerborg Isabella Holme  2003  KALUNDBORG    25 m     
89  110  Larsen Anna  2004  KALUNDBORG  0498AD  25 m     
90  129  Thomsen Thilde  2008  KALUNDBORG  0806AA  25 m     
91  291  Møller Anna  2007  RINGSTED    25 m     
92  292  Møller Cecilie  2005  RINGSTED    25 m     
93  361  Thornsen Madeleine  2001  KORSØR  0108AQ  25 m     
94  377  Ravn Ida Marie Bundgaard  2004  SK-SYD  0488AV  25 m     
95  481  Jørgensen Charlotte W.  2000  VORDINGB  0048BF  25 m     
96  537  Alibasic Dzejla  2005  SLAGELSE    25 m     
97  541  Bønnebæk Ditte  2003  SLAGELSE    25 m     
98  564  Larsen Emilie  2007  SLAGELSE  0778AD  25 m     
99  565  Larsen Josefine  2004  SLAGELSE    25 m     
100  567  Lauridsen Frida  2005  SLAGELSE  0514AO  25 m     
101  582  Person Melanie  2006  SLAGELSE    25 m     
102  657  Bast Izabella Schouw  2005  HERLUFSHOL    25 m     
103  658  Millie Freja  2006  HERLUFSHOL    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.06  Udskriftsdato  20 september 2016 
Licens til Ringsted Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  20:50 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark