2019-10-21   19:45:52
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Ringsted Cup 2014

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

11_S
Løb 11, 200m Brystsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
405  Hansen Katrine B.  1999  TRITON B  9934AB  25 m  2:33.12   
618  Degner Melanie  2000  KØGE  0098AC  25 m  2:35.56   
446  Echardt Frederikke  2002  TRITON B  0274AG  25 m  2:36.09   
389  Bak Julie  1997  TRITON B  9782AJ  25 m  2:41.05   
434  Strandby Sofie  1999  TRITON B  9976AC  25 m  2:44.16   
398  Dufour Camilla  1996  TRITON B  9662AN  25 m  2:45.56   
642  Pedersen Pernille  2001  KØGE  0134AC  50 m  2:49.30   
461  Strandby Line  2001  TRITON B  0106AD  25 m  2:49.83   
432  Stjernholm Liva  2004  TRITON B  0486AA  25 m  2:50.72   
10  182  Larsen Nikoline Skovly  2003  NÆSTVED  0322AE  25 m  2:52.00   
11  493  Fass Friederike  2002  SCHWERIN  292232  25 m  2:52.60   
12  606  Bagge Caroline Gøttrup  2003  KØGE  0322AB  25 m  2:52.86   
13  225  Benediktson Malea  2001  OSK  0104AM  25 m  2:53.34   
14  633  Jensen Sarah Aarslew  2000  KØGE  0082AF  50 m  2:53.47   
15  511  Rühlke Hannah  2000  SCHWERIN  305643  25 m  2:53.68   
16  62  Bryde Anika  2000  HERLUFSHOL  0082BC  25 m  2:54.34   
17  630  Jensen Benedicte Them  2004  KØGE  0454AA  25 m  2:56.70   
18  402  Frydenlund Ida-Marie  2003  TRITON B  0304AP  50 m  3:01.11   
19  415  Mammen Olivia  2003  TRITON B  0374AB  25 m  3:02.28   
20  162  Bendtsen Caroline  2002  NÆSTVED  0254AK  25 m  3:06.20   
21  214  Krogh Christine  2003  OSLF  0376AH  25 m  3:09.18   
22  367  Jacobsen Celine Nordal  2001  SK-SYD  0188AZ  25 m  3:11.33   
23  378  Rübner-Petersen Trine  1997  SK-SYD  9702AZ  25 m  3:15.65   
24  80  Meyer Emilie Højen  2004  HERLUFSHOL  0454AJ  25 m  3:16.55   
25  67  Hansen Frederikke B.  2005  HERLUFSHOL  0532AE  25 m  3:22.45   
26  421  Nyborg-Vedsted Clara  2002  TRITON B  0294AE  50 m  3:23.24   
27  475  Bingler Léa Zoé  2000  VORDINGB  0082AX  25 m  3:24.27   
28  561  Karløv Emma Ahrenkiel  2003  SLAGELSE  0352AK  25 m  3:25.97   
29  234  Habermann Agnete  2005  OSK  0576AA  25 m  3:26.53   
30  245  Skjoldborg Maibritt  2002  OSK  0284AO  25 m  3:30.20   
31  428  Salhauge Liv  2005  TRITON B  0586AE  25 m  3:42.26   
32  26  Jakobsen Nynne  2004  HASLEV  0462AG  25 m  3:44.69   
33  340  Jensen-Mattebjer Kathrine  2004  KORSØR  0496AS  50 m  3:48.50   
34  264  Bertelsen Emmeline S.  2005  RINGSTED  0582AG  25 m  3:54.80   
35  346  Mathiasen Silje  2006  KORSØR  0628AG  25 m  3:59.76   
36  344  Larsen Josephine  2004  KORSØR  0436AQ  25 m  3:59.86   
37  81  Meyer Laura  2006  HERLUFSHOL  0652AF  25 m  4:09.24   
38  262  Andersen Emma M.  2003  RINGSTED  0392AJ  25 m  4:09.54   
39  25  Jakobsen Mejse  2007  HASLEV  0712AA  25 m  4:32.17   
40  587  Tønnesen Silke Krakau  2006  SLAGELSE  0654AC  25 m  4:33.00   
41  35  Møller Lærke  2005  HASLEV  0578AN  25 m     
42  95  Tångberg Line  2004  HERLUFSHOL  0448AP  25 m     
43  310  Steffensen Frederikke  2005  RINGSTED  0556AN  25 m     
44  332  Hansen Camilla  1997  KORSØR  9784BC  25 m     
45  436  Thomsen Martha Bødker  2005  TRITON B  0586AH  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.06  Udskriftsdato  20 september 2016 
Licens til Ringsted Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  20:50 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark